\ Strony związane z hasłem: posadzki epoksydowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'posadzki epoksydowe':

 • Żywica epoksydowa eradur.com.pl »

  Szukasz firmy, która zajmuje się sprzedażą podłóg przemysłowych? Polecamy firmę Eradur, której specjalnością są podłogi przemysłowe, a zwłaszcza posadzki z żywicy epoksydowej i posadzki poliuretanowe. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Spełniają normy dotyczące odporności mechanicznej i chemicznej, antyelektrostatyczności oraz antypoślizgowości. Podłogi żywiczne przeszły pozytywnie surowe kontrole jakości i otrzymały stosowne atesty. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 25 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bereszynski.pl »

  Łódzka firma Bereszyński doskonale radzi sobie z każdym trudnym zadaniem, jakie zlecają jej klienci. Posadzki nie stanowią dla nich żadnej tajemnicy. Specjalnością firmy są posadzki żywiczne, takie tak posadzki chemoodporne czy cienkopowłokowe, idealnie sprawdzające się w miejscu pracy, ale również posadzki epoksydowe czy posadzki żywiczne na taras, dzięki którym każde mieszkanie czy dom nabiera zupełnie innego wyglądu oraz wymiaru. Szczególnie cenione jest w przypadku firmy Bereszyński jej bogate doświadczenie na tym polu.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki żywiczne - elitecretesystems.pl »

  Nasza firma jest najprężniej działającą i najbardziej znaną firmą specjalizującą się w wykończeniach posadzek betonowych na świecie. Nasz zespół tworzy ponad 8000 profesjonalnych wykonawców w 100 punktach technicznych i dystrybucyjnych na całym świecie. Wykonujemy dekoracyjne i architektoniczne systemy cementowe i wykończenia, niestandardowe, gładkie i bezspoinowe systemy dekoracyjne, posadzki przemysłowe oraz zajmujemy się naprawą zniszczonych powierzchni betonowych i ich ochroną.

  Data dodania: 30 11 2017 · szczegóły wpisu »