\ Strony związane z hasłem: praca - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'praca':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Zarabianie w internecie »

  Zarabiać przez internet można na kilka sposobów. Najbardziej dochodowa oferta pracy przez internet to wypełnianie ankiet. Praca dodatkową możemy wykonywać kiedy chcemy nie wychodząc z domu. Kolejnym sposobem na zarabianie w internecie są programy partnerskie. W moim serwisie znajdziesz tylko sprawdzone oferty pracy przez internet. Nie daj się nabrać na niewypłacalne serwisy których w internecie jest pełno. Każda oferta zarabiania przez internet jest poparta dowodami wypłat. Praca dodatkowa może stać się dla nas źródłem dochodów. Opiszę krok po kroku jak zarobić pierwsze pieniądze w sieci. Nie czekaj długo i naucz się pracować nie wychodząc z domu a twoje zarobki będą stale się zwiększać.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • T&S Group »

  Coraz większa liczba Polaków boryka się z trudnościami ze znalezieniem pracy. Wielu z nich przestaje wierzyć, że kiedykolwiek znajdzie zajęcie. Z pomocą osobom znajdującym się w takiej sytuacji przychodzi Agencja Pośrednictwa Pracy T&S Group z Opola. Od wielu już lat słyniemy z organizowania wyjazdów do pracy za granicą. Główny kierunek wyjazdów stanowi Holandia - kraj, w którym można znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę. Już dzisiaj warto skorzystać z naszej oferty i podjąć pracę za granicą. Lista ofert aktualnie dostępnych widoczna jest na łamach firmowej strony internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja opiekunek osób starszych - FRIGGA Opieka24 »

  W ramach oferty naszej firmy, która działa na rynku zapewnianiu pracy z zakresu opiekowania się nad osobami starszymi, zapewniamy szeroki zakres pracy w krajach europejskich takich jak Niemcy czy Luksemburg. Posiadamy szeroki zakres ofert pracy opiekunek osób starszych pozwala nam zapewnić możliwość indywidualnego wyboru miejsca pracy oraz dopasowania płacy, warunków pracy do indywidualnych oczekiwań naszych pracowników. Jednocześnie w naszej agencji opiekunek osób starszych gwarantujemy stałe wsparcie naszym pracownikom. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi alpinistyczne - rockmaster.com.pl »

  Wszystkim tym, którzy poszukują firmy świadczącej profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu pracy na wysokości oraz usługi alpinistyczne polecamy Rock Master. Krakowska spółka działa na rynku od 1991 roku kiedy to przeprowadzili pierwsze szkolenie związane z wspinaczką skalną i taternictwem. Rok po uruchomieniu firmy, przedsiębiorstwo postanowiło otworzyć pierwszą w Polsce komercyjną ściankę wspinaczkową.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Campamerica.pl »

  Camp America to najsłynniejszy na świecie międzynarodowy program wymiany kulturalnej dla studentów. Łączy przygodę i wakacje w USA z pracą na młodzieżowych obozach letnich lub w rodzinnych ośrodkach wypoczynkowych. Przewodnią ideą wyjazdów tego typu jest wymiana kulturalna. Umożliwia ona studentom z całego świata swobodne zwiedzania USA oraz poznania codziennego życia Amerykanów. Pobyt połączony jest z pracą, jest to do wyboru opieka nad dziećmi, kolonie, lub praca w kuchni, piekarni czy przy sprzątaniu.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aupair AIFS »

  Aupair AIFS to szansa wyjazdu do USA, w charakterze au pair. Program ten należy do rodzinny programów AIFS, które cieszą się ogromną popularnością. To doświadczona i stabilnie działająca organizacja. Można tu liczyć na 100% bezpieczeństwo. Każdy uczestnik programu jest prowadzony krok po kroku przez cały proces, od momentu złożenia dokumentów po sam pobyt już w USA. W Polsce, uczestnik ma do swojej dyspozycji osobistego konsultanta, który służy pomocą w każdej chwili. Więcej na: www. aupair. aifs. pl!

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pracawsieci.net Blog zarabianie przez internet »

  Autorzy bloga o zarabianiu przez internet www. pracawsieci. net regularnie zamieszczają artykuły, z których możemy dowiedzieć się jak zacząć zarabiać przez internet, ciesząc się elastycznością miejsca i czasu w którym pracujemy. Od prostych sposobów, takich jak oglądanie reklam do programów partnerskich czy sklepów internetowych, każdy może znaleźć optymalne dla siebie zajęcie, które pozwoli na pracę w domu.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Work Service Express »

  Tylko sprawdzone oferty pracy za granicą dla tynkarzy, dla stolarzy, dla operatorów CNC, dla zbrojarzy, dla dekarzy, dla pracowników prefabrykacji i wielu innych różnych specjalistów z branż.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla pielęgniarek za granicą MedHR »

  Firma Medhr zajmuje się rekrutowaniem pielęgniarek, które chciałyby zatrudnić się poza granicami Polski. Oferujemy pracę na terenie Niemczech oraz Szwajcarii. Gwarantujemy pełną informację oraz pomoc w przeprowadzce oraz zakwaterowaniu. Dodatkowo pomagamy w poznawaniu języka. Jeżeli chciałabyś się dowiedzieć więcej to zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.stany.pl - studia i praca USA »

  Work & Travel to propozycja dla młodych osób, które chcą wyjechać do USA i tam poznać życie samodzielnie ucząc się przez rok w najlepszych na świecie szkołach. Mamy pełne przekonanie, że z nami rzeczywiście będziecie mogli nauczyć się samodzielnego życia, będziecie zadowoleni z tego co udało się nam przygotować. Dlatego już teraz zacznijcie korzystać z naszych propozycji i starajcie się o to, by wyjechać z nami do USA.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Make-cash.pl »

  Szukasz najlepszego źródła dochodu przez internet? W takim razie zweryfikuj swoje pomysły na forum Make Cash, gdzie znajdziesz wiele ciekawych porad na temat zarabiania w sieci. Na pewno nie pożałujesz i będziesz do nas często zaglądał. Nie czekaj, ale już teraz wejdź na naszą witrynę i się zarejestruj, aby korzystać w pełni.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Edu talent »

  Poza zleceniami w języku polskim można skorzystać z pomocy przy pracach w języku angielskim - MA Thesis, MSc Thesis, niemieckich, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Przebieg składanego przez Klienta zamówienia jest monitorowany przez profesjonalny zespół konsultantów. Umożliwiamy płatność przez przelew bankowy, gotówkę i system PayPal. Edu Talent zajmuje się pisaniem prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich. Piszemy prace ekonomiczne, medyczne, przyrodnicze, humanistyczne i wiele innych.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy we wszystkich miastach - pl.jobsora.com »

  Jeżeli szukasz pracy - w Polsce bądź za granicą, powinieneś każdego dnia odwiedzać serwis Jobsora. com. Dzięki temu, że jest u nas bardzo dużo ogłoszeń, każdy ma szansę znaleźć taką prace, która sprosta wszystkim jego oczekiwaniom. Wygodne i szybkie filtry sprawiają, iż spośród dziesiątek tysięcy ofert można zapoznać się tylko i wyłącznie z takimi, które faktycznie nas interesują. Zapraszamy bardzo serdecznie!

  Data dodania: 26 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Itconnect.pl »

  Oferta strony itconnect. pl jest jedyna w swoim rodzaju, bowiem zapewnia przede wszystkim ogromną bazę potencjalnych kandydatów do podjęcia pracy w branży IT, przy stałym lub czasowym zatrudnieniu. Jako firma rekrutująca zapewniają również weryfikację umiejętności kandydatów tak, aby posiadali najrzetelniejszą wiedzę w zakresie od nich wymaganym. Dodatkowo firma ta proponuje szkolenia w zakresie IT, zdecydowanie poprawiające wydajność działania firmy. Itconnect. pl to jednocześnie pomoc w znalezieniu pracownikom nowego miejsca zatrudnienia.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poradnikbhp.com.pl - Blog BHP »

  Blog dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz pracowników, którzy chcą być świadomi obowiązujących przepisów, by czuć się w pracy bezpiecznie. Poradnikbhp. com. pl przypomina o dobrze wszystkim znanych przepisach BHP. Ukazuje konieczność ich wdrażania i stosowania. Nakłania do ich przestrzegania, a tym samym zapobiegania możliwym negatywnym skutkom pracy. Zasady BHP są po to, aby chronić pracownika i pracodawcę. Strona internetowa Poradnikbhp. com. pl to miejsce, w którym można przeczytać o BHP i bezpieczeństwie w pracy.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ploteczkibiurowe.pl praca w biurze »

  Praca w biurze daje duże możliwości rozwoju, jednakże z drugiej jest bardzo trudna i wymaga pełnego zaangażowania oraz dużej odporności na stres. Kto chodź raz pracował w dużej korporacji ten wie co dokładnie oznaczają te słowa. Wyrobie sobie silnej osobowości i trzymanie się swoich zasad oraz nieprzejmowanie się krytyką płynącą od współpracowników do podstawa. Niektórzy porównują prace w biurze to dżungli, przetrwają tylko najsilniejsi. Ale takie wyobrażenie jest często mitem i budowaniem swojej pozycji w opowieściach między znajomymi. Nie zawsze jest tak źle i nie warto wierzyć we wszystkie relacje - najzwyczajniej bywają wyolbrzymione. To samo dotyczy drugiej strony barykady czyli pracownik biurowych w urzędach. Tu opinie są skrajnie odwrotne - praca w urzędzie dla wielu osób do sielanka. Też nie jest to prawdą. My jako serwis o tematyce biurowej stoimy, gdzieś po środku i staramy opisywać się dwa różne światy obiektywnie. Nasz portal powstał do osób zaczynających swoją karierę w biurze. Dostarczamy fachowych informacji o produktach i akcesoria biurowych, urządzenia biurowych i ich możliwościach. Dajemy podstawowe rady, co możemy, co powinniśmy a czego nam nie wolno robić na początku naszej kariery biurowej. Praca w biurze daje dużo pozytywnej energii, motywacji do pracy na sobą, ale też bywa przyczyną stresów. W biurze powinniśmy uważać na to co mówimy, bardzo szybko informacje obiegają wszystkich. Nie powinniśmy przekazywać dalej usłyszanych plotek na czyjś temat, gdyż bardzo szybko może się to obrócić przeciwko nam. Każdy z pracowników ma ogromną chęć awansu, czy też utrzymania się na danym stanowisko. Nasz portal to również ciekawe porady dla drugiej strony biurowej czyli dla osób zarządzających. Opisujemy najczęstsze błędy przy tworzeniu stanowisk pracy, podkreślamy role i istotę ergonomii w przestrzeni biurowej. Do tego trzeba dodać dbanie o właściwe relacje i niespoufalanie się z pracownikami. Można być serdecznym, ale jednocześnie wymagającym szefem.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gap Personnel praca w Anglii »

  Szukasz pracy w Anglii, ale boisz się tam jechać w ciemno i chcesz mieć pewność, że trafisz w miejsce, gdzie będziesz dobrze zarabiać, a praca Cię nie zamęczy? Jeśli tak, warto skorzystać z naszej agencji, która pośredniczy w szukaniu Wam dobrze płatnej pracy. Posiadamy nie tylko dwie placówki w Polsce, ale przede wszystkim 26 na Wyspach. Dzięki temu zawsze jesteśmy blisko naszych klientów i możliwie jak najszybciej rozwiążemy ich problemy, choć w Gap Personnel staramy się do nich nie dopuścić. Każdego dnia ciężko pracuje na to 8000 pracowników.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Finansepolaka.pl - Praca »

  Praca, kariera, pieniądze to bardzo istotne tematy dotyczące każdego, niemniej jednak niezbyt wiele się o tym mówi i pisze. My postanowiliśmy to zmienić tworząc blog internetowy poświęcony finansom, pracy czy tematom związanym z karierą. Mamy nadzieję, że blog będzie cennym źródłem wskazówek i pomysłów na to jak oszczędzać, jak zarobić więcej, jak uporządkować wydatki i w wielu innych sprawach.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »