\ Strony związane z hasłem: pranie tapicerki meblowej - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'pranie tapicerki meblowej':

 • Czyszczeniedywanowkielce.pl »

  Firma zajmuje się praniem dywanów, praniem wykładzin biurowych i czyszczeniem tapicerki meblowej i samochodowej. Ozonujemy także klimatyzacje samochodowe. Zlecenie wykonujemy na tym obszarze: Kielce, Radom, Skarżysko, Końskie, Ostrowiec, Opatów, Starachowice. Specjalnością naszej firmy jest pranie wykładzin biurowych obiektowych, tego typu wykładziny pierzemy w całej Polsce

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin - Ekosprzątanie »

  Zakład Ekosprzatanie, ma w ofercie pranie wykładzin biurowych wielkopowierzchniowych, gdzie jest to specjalność firmy. Specjalność tą wykonujemy w Warszawie, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu a także w innych nie wymienionych tu miejscowościach. Ponadto wykonujemy pranie tapicerki meblowej i samochodowej, pranie dywanów w Kielcach i Radomiu, a także ozonowanie. Posiadamy także sklep z chemia niemiecka i profesjonalną z dowozem do klienta na terenie Kielce, Radom, Skarżysko i końskie. Dezynfekcja klimatyzacji także jest w ofercie firmy, świadczymy tą usługę za pomocą ozonowanie.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki meblowej Gdańsk - WashMan »

  Tapicerka samochodowa to miejsce, w którym gromadzi się wiele różnorodnych zanieczyszczeń, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest pranie tapicerki samochodowej. Pranie tapicerki samochodowej można wykonać w firmie Washman w Gdańsku, która posiada wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu różnorodnych powierzchni. Korzystając z takiego rozwiązania można mieć pewność, że tapicerka będzie bardzo czysta.

  Data dodania: 12 05 2020 · szczegóły wpisu »