\ Strony związane z hasłem: prawo rodzinne - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'prawo rodzinne':

 • Adwokatklodzko.com »

  Adwokat Justyna Wąsowicz to adwokat świadczący pomoc prawną w formie indywidualnej kancelarii adwokackiej, członek Izby Adwokackiej w Wałbrzychu.
  W zakresie działalności kancelarii adwokackiej mieści się udzielanie pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym, bądź w ramach jednorazowych zleceń, bądź też stałej obsługi prawnej.
  Obszar działania kancelarii obejmuje przede wszystkim województwo dolnośląskie (głównie właściwość miejscową sądów w Kłodzku, Ząbkowicach Śląskich, Dzierżoniowie, Świdnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu). Istnieje jednak możliwość udzielenia pomocy prawnej polegającej na reprezentowaniu przed sądami czy organami administracji i urzędami na całym terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Brodziak Grzyb radca prawny Częstochowa »

  Masz spory majątek i będziesz wnosić sprawę o rozwód? Chcesz, żeby sąd orzekł rozwód z winy Twojego małżonka? Przedstawiamy Ci naszą kancelarią prawną z Częstochowy i chcemy Cię zapewnić, że z przyjemnością bliżej przyjrzymy się Twojej sprawie. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego, wiemy jak uzyskać alimenty i jak przekonać sąd do przejęcia całkowitej opieki nad dziećmi. Działamy zgodnie z literą prawa i przestrzegamy wszystkich obowiązujących zasad. Jeśli chcesz skorzystać z naszej porady prawnej albo jeżeli zależy Ci na tym, żebyśmy reprezentowali Cię w sądzie, to koniecznie się z nami skontaktuj. Damy Ci fachowe wsparcie i zasugerujemy kilka sprawdzonych rozwiązań. Mamy sporą wiedzę i kompetencje. Jeśli będziesz mieć do nas jakieś dodatkowe pytania, to czekamy na kontakt. Jesteśmy dyspozycyjni i mamy elastyczne godziny otwarcia.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka »

  Jeśli szukasz pomocy w zakresie sprawy rozwodowej, to kancelaria prawna Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka specjalizuje się w tym temacie. Pomagamy przy sprawach o alimenty, separacjach, podziale majątku, czy podziale opieki rodzicielskiej. Zawsze kierujemy się indywidualnym podejściem, gdyż wiemy, że każda sprawa rządzi się swoimi prawami. Szczegóły na stronie kancelarii lub pod podanym numerem.

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »