\ Strony związane z hasłem: program - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'program':

1 · 2 · następna strona »
 • Atisoft »

  Nowoczesne oprogramowanie do pełnej księgowości, oferowane przez przedsiębiorstwo Atisoft to rozwiązania niezbędne w każdym średniej wielkości przedsiębiorstwie. Proponowane przez nas systemy firmy Insert to systemy najwyższej jakości, spełniające wszelkie standardy i niezwykle popularne.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enova oprogramowanie »

  Usprawniając zarządzanie w firmie warto zastanowić się nad wdrożeniem odpowiedniego systemu planowania zasobów (ERP). Jednym z ciekawych przykładów takich programów jest enova. KOMAKO jest przedsiębiorstwem, które od wielu lat z sukcesami zajmuje się instalacją tego oprogramowania w firmach, często realizując wdrożenia wyjątkowe, zawierające rozwiązania odpowiadające szczególnym potrzebom klienta. Program może być używany zarówno w wersji tradycyjnej do wgrania bezpośrednio na komputerach klienta, jak i wirtualnej, gdzie wszystkie dane i sam program są utrzymywane na zewnętrznych serwerach. Stosując drugie rozwiązanie jesteśmy w stanie ograniczyć koszty utrzymania systemu erp w firmie. Ostatnia wersja enova365 może być używana w pracy na urządzeniach przenośnych - księgowość, kadry, magazyny, sprzedaż - wszystkie te informacje są dostępne dla pracowników firmy gdziekolwiek się aktualnie znajdują.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Softmanager program dla biura rachunkowego - »

  Jesteśmy firmą informatyczną, której głównym profilem działalności jest sprzedaż oraz wdrażanie systemu, który pomaga zarządzać firmą. System jest przeznaczony dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych. Raks SQL jest zintegrowanym systemem informatycznym, który składa się z kilkunastu modułów, między innymi Sprzedaż i magazyn, Księgowość, Kadry i Płace, CRM. System funkcjonalnie i kosztowo możemy dostosować do każdego etapu rozwoju firmy. Działamy głównie na terenie południowej Polski. Siedziba naszej firmy znajduje się w Zabrzu.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademiaumyslu.com.pl prezenty na Dzień Dziecka - gry edukacyjne »

  Zapewne każdy rodzic przypomina sobie, jak ważnym wydarzeniem w jego dziecięcych latach był Dzień Dziecka. Na wręczenie upominków czekało się z radością, obmyślając co też tata i mama kupili na tegoroczne święto.
  Jeżeli chcesz, by Twoje dzieci też przypominały sobie ten dzień z łezką w oku zrób wszystko, by wybierane przez Ciebie prezenty na Dzień Dziecka były jedyne w swoim rodzaju.
  Sprawdzonym pomysłem dającym dużo radości i wspaniałej zabawy na prezenty na Dzień Dziecka są gry edukacyjne. Jednak wybierając tego typu podarunek musimy sprawdzić, czy dana gra jest dedykowana dla dzieci i czy nie zawiera brutalnych treści.
  Na upominki dla dzieci warto kupować edukacyjne gry np. z serii Akademia Umysłu JUNIOR. Takie prezenty na Dzień Dziecka zapewniają wiele uciechy i fantastycznej zabawy oraz rozwijają umysł dziecka. To lepsza koncentracja uwagi i pamięć oraz wiele przydatnych informacji o otaczającym świecie.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotele i Gastronomia Plus Sp. z o.o. »

  Hotele plus to innowacyjne rozwiązania w branży hotelarskiej tworząca sieć hotelowa. To również gwarancja najlepszej oferty dla obiektów Hoteli Plus. Tylko sprawdzeni i godni zaufania partnerzy biznesowi, specjalne warunki od dostawców i producentów, współpraca z czasopismami i portalami branżowymi, ale to nie wszystko.
  Organizujemy wszelkiego rodzaju: szkolenia gastronomiczne, szkolenia hotelarskie, szkolenie dla hoteli, szkolenie horeca, doradztwo hotelarskie.
  Nasz zespół doradców to profesjonaliści. Nasza wiedza i doświadczenie zostało zdobyte w znanych hotelach i restauracjach w Polsce, w międzynarodowych sieciach hotelarskich, instytucjach finansowych oraz pracowniach architektonicznych. Obecnie pracujemy nad sukcesem inwestorów branży hotelowej i gastronomicznej, którzy nam zaufali.

  Data dodania: 01 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pity-program.pl »

  Pity-program. pl stanowi nowoczesną i niezwykle pożyteczną aplikację, która pomaga w rozliczeniu podatkowym. Strona poświęcona jest deklaracji podatkowej za rok 2015. Podzielona jest na czytelne działy, w których poza instrukcja krok po kroku, jak wypełnić konkretny PIT, zawiera również artykuły w podobnej tematyce. Można sie z nich dowiedzieć, jak sprawnie rozliczyć się ze współmałżonkiem, czy jak wpisać dochód od najmu mieszkania. Strona jest całkowicie bezpieczna wszystkich użytkowników oraz bezpłatna.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC AC »

  Nasza strona internetowa jest miejscem, które pozwala na sprawdzenie po przedstawieniu szczegółowych informacji wysokości składek za ubezpieczenie OC i AC. Nasz kalkulator na podstawie podanych przez klienta danych dopasowuje najkorzystniejszą ofertę. Jeżeli szukasz najtańszego ubezpieczenie to zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Anzasoft program płace »

  Dla wielu osób prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest spełnieniem marzeń o byciu sobie samym szefem. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z tego, że w miarę, jak firma będzie się rozwijać, pojawi się konieczność zatrudnienia kolejnych osób. Wówczas warto pomyśleć o udogodnieniu, jakim jest program kadrowy. Sprawdź na http://www. anzasoft. pl

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Complay program do faktur macOS »

  Firma Complay działa na rynku informatycznym już do 2009 roku. Ostatnim produktem jest program do faktur na systemy operacyjne Windows oraz macOS. Do stworzenia oprgramowania firma wykorzystała innowacyjne rozwiązania, by maksymalnie usporawnić pracę. nDodatkowo program FakturaLight jest kompatybilny z najnowszymi przepisami dotyczącymi sporządzania dokumentów sprzedaży. Dzięki temu masz pewność, że wystawione faktury będą zawierać wszystkie wymagane przez prawo elementy.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2017 ng »

  Specjalizujemy się w udostępnianiu nowoczesnych programów, które pozwala na zapewnienie wygodnego wypełnia deklaracji PIT zarówno z wykorzystaniem naszego programu po ściągnięciu na urządzenie a jednocześnie za pośrednictwem również strony internetowej. Jednocześnie nasz program jest przygotowany w sposób, który pozwala na zapewnienie bardzo wygodnego sposobu wypełniania poszczególnych deklaracji podatku dochodowego.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Dietetyki dieta antyhistaminowa »

  Pragniesz zdobyć wiedzę w temacie dietetyki? Szukasz informacji na temat kursów dietetyki online, lub kursów dietetyki z certyfikatem? Sprawdź co proponuje Akademia Dietetyki. Polecamy: kurs żywienie, żywienie w sporcie online i inne.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Program JPK - scalanie i wysyłka plików »

  Różnorodność obowiązków osoby odpowiedzialnej za sprawy finansowe przedsiębiorstwa jest duży, niezależnie od wielkości firmy. Nie jest zatem zaskakujące, iż na tego rodzaju stanowiska wybiera się osoby posiadające dużą wiedzę w tym temacie i doświadczenie. Ci specjaliści zdają sobie również bardzo dobrze sprawę z tego jak istotne jest wnikliwe przyglądanie się jakimkolwiek typu zmianom w działającym prawie. Dostosowanie się do nich w wyznaczonym czasie może bowiem ustrzec firmę przed nieprzyjemnymi konsekwencjami.
  Jednym spośród niedawnych przykładów tego rodzaju właśnie zmian w przepisach księgowo-podatkowych, było wprowadzenie obowiązku przesyłania do wskazanych urzędów jednolitych plików kontrolnych jak np. JPK_VAT. Taki plik obejmuje wszelkiego rodzaju dokumentację dotyczącą finansów określonej firmy. Przy pomocy rozwiązania informatycznego, jakim jest program JPK, ich przesyłanie jest dużo łatwiejsze, co jest na rękę nie tylko wybranym podatnikom, ale oczywiście również organom państwowym, które są odpowiedzialne za sprawowanie nad nimi kontroli. By jednak rzeczywiście oszczędzić czas, warto użyć dobrej jakości program JPK, z pomocą którego scalanie i wysyłka JPK zajmie nam kilka chwil.
  Naturalnie, aplikacji takiego typu jest dzisiaj stosunkowo całkiem sporo, w związku z tym, że popyt na nie ciągle wzrasta. Z tej przyczyny, powinniśmy kierować swoją uwagę na to, które funkcje oferuje się nam na określonych stronach, tak by mieć gwarancję, że program do JPK spełni nasze wymagania. Dobrze też, jeśli scalanie i wysyłka JPK przy pomocy wybranego narzędzia, albo też zwyczajnie jego obsługa, były proste. Dzięki temu nie zmarnujemy drogocennego czasu na szkolenie się.
  Dużym zainteresowanie cieszy się program JPK Link, z którego chętnie korzystają firmy, biura rachunkowe, Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz Zakładów Budżetowych. Umożliwia on kontrolę oraz scalanie i wysyłkę plików umiejscowionych w różnych systemach bądź oddziałach.

  Data dodania: 31 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pitax - Program pit »

  Wielkimi krokami zbliża się okres rozliczania rocznych podatków dochodowych? Zaliczasz się do osób, które kompletnie nie znają się na wypełnieniu deklaracji podatkowych? Pragniemy przedstawić Ci naszą ofertę i już na wstępie zapewniamy, że razem z nami rozliczenie pit 2017 będzie banalnie proste. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy specjalnie na potrzeby takich osób jak Ty opracowali innowacyjny i prosty w obsłudze system do rozliczania podatków. Co bardzo ważne nie musisz mieć żadnej specjalistycznej wiedzy, nie musisz czytać i interpretować obowiązujących regulacji prawnych. Mało tego, możesz być nowicjuszem, który samodzielnie po raz pierwszy zabierze się za wypełnianie swojego formularza podatkowego. Gwarantujemy Ci fachowe wsparcie i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Czym prędzej odwiedź naszą stronę internetową, załóż konto lub pobierz program na komputer. System krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces wypełniania deklaracji i na bieżąco będzie korygował ewentualne błędy.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Faktury.pl »

  Program do faktur to świetny wybór dla przedsiębiorców i bardzo duże ułatwienie dla nich. Możliwe jest dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu naprawdę łatwe fakturowanie i czerpanie dużej radości z wybrania odpowiedniego programu. Nasz program pozwala na zbudowanie bazy kontrahentów oraz wysyłanie im faktur za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu można być naprawdę szczęśliwym z konkretnego działania i podejścia do sprawy w swojej sytuacji. Takie działanie będzie bardzo komfortowe dla wszystkich osób i niesamowicie przyjemne.

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl : program pit 2018 - rozliczenie pit »

  Czy wiesz co zrobić, aby łatwo rozliczyć pity 2018? Program pit 2018 Format www. pit-format. pl jest bardzo dobrym wyjściem dla tych, którzy chcą szybko, bezpiecznie i w prosty sposób wykonać roczne rozliczenie pit 37, pit 28 oraz innych pit 2018. Wystarczy tylko pobrać i zainstalować na komputerze właśnie PIT Format lub bezpośrednio poprzez Internet przeprowadzić rozliczenie podatku pit online. Wardo zauważyć, że dla osób fizycznych jest on zupełnie darmowy. Należy mocno docenić prostotę jego obsługi, no co jak co, lecz po kilku minutach każdy człowiek, nawet ten mający małe doświadczenie w dziedzinie podatków, ze wszystkim sobie poradzi. Kreator poprowadzi prze cały proces rozliczenia podatku, podpowiadając jakie dane należy wstawić. Po ich wpisaniu aplikacja sama wszystko bezbłędnie wyliczy, a potem ułatwi przesłać nasz pit 2018 /pit 2019 elektronicznie (e-deklaracje) do Urzędu Skarbowego. Istnieje też możliwość skorzystania z aktywnych deklaracji.
  Ten program PIT 2018 to oferta skierowana zarówno dla osób indywidualnych rozliczających na przykład pit 37, pit 28, pit O jak i dla firm oraz biur rachunkowych, które sporządzają w dużych ilościach pity 2018 /pity 2019 pracowników i klientów. Z jego pomocy skorzystało już wiele milionów zadowolonych Polaków. Program do pit uprości rozliczyć nasz pit 2018 indywidualny jak i wspólny z małżonkiem, skorzystać z niego mogą także osoby, które samotnie wychowują dzieci. Posiada on dużą bazę niezbędnych informacji, tak więc przypilnuje byśmy nie wpisali za dużych kwot odliczeń i ulg. Możemy być pewni, że nasze pity 2018 wypełnione są zgodne z obowiązującymi przepisami podatkowymi, albowiem program pit 2018 /pit 2019 jest na bieżąco aktualizowany. Zajrzyj do Internetu i skorzystaj z pomocy jaką oferuje ten PIT Format – to szybkie i proste rozliczenie pit 2018.

  Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Program pit 37 - deklaracje podatkowe 2018 »

  Deklaracje podatkowe 2018 pit najlepiej jest wypełnić, używając do tego darmowy program pit 37. Oprogramowanie to z łatwością znajdziemy w Internecie. Przy jego pomocy mamy możliwość wydajnie i błyskawicznie uzupełnić zarówno pit 37 jak i pozostałe deklaracje podatkowe 2018 pit, a dzięki temu szybko otrzymamy zwrot podatku.
  Ponadto ten program pit 2018 dostarcza opcję przesłania wypełnionego formularza przez Internet, co istotnie oszczędza czas na staniu w urzędowej kolejce. Ma on opcję wczytania PFR co skraca czas wprowadzania naszych danych.
  Ponadto program pit 37 jest uaktualniany, dzięki czemu w rozliczeniach zostaną włączone obowiązujące warianty przepisów podatkowych. To pewność, że nasze deklaracje podatkowe pit 2018/pit 2019 jest wypełniony prawidłowo. To także wielka wygoda, bo bez wychodzenia z domu możemy je wypełnić i przesłać do urzędu skarbowego.
  Program pit 2018 w wersji dla OPP to wyjątkowa rozwiązanie na polskim rynku, która daje możliwość gromadzenie funduszy z odpisu podatku na 1 procent subkonto dla OPP.
  Dobrze wiemy, że nasz pit 37, pit 28 albo jeszcze inne pity 2018/pity 2019 należy w umiejętny sposób wypełnić. Oczywiście popełnianie błędów to typowo ludzka rzecz, lecz musimy mieć na uwadze, iż w wielu przypadkach urząd skarbowy może nie zrozumieć tego. I z tej przyczyny świetnym rozwiązaniem jest pobranie programu o nazwie PIT FORMAT.
  Oprócz możliwości rozliczenia podatku można również rozszerzyć swoją wiedzę. W wielu przypadkach powiedzmy nie mamy pojęcia czym jest 1% subkonto, etc.
  Po lekturze strony, zapewne każdy polski podatnik nie będzie miał żadnych wątpliwości jak wypełnić deklaracje podatkowe 2018 pit i przekazać, korzystając z przysługującego mu przywileju, część swojego odpis 1 procent podatku dla potrzebujących.

  Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry-program-pit.pl łatwe rozliczenie pit 2018 »

  PITY 2018 są dla każdego łatwe, gdy rozliczenie PIT 2018, na przykład PIT 37, wykonuje się z pomocą dobrego programu do PIT. Oczywiście ważne jest by taka aplikacja była prosta w obsłudze, a wypełnione PITY 2018 wyliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dobry program PIT 2018 www. dobry-program-pit. pl bez problemu znajdziemy w Internecie, skąd możemy go pobrać a następnie rozliczyć podatek. Z reguły nasze rozliczenie PIT 2018 / PIT 2019 przeprowadzić w formie aktywnych deklaracji, albo z kreatorem. Ta druga propozycja jest łatwiejsza i nie wymaga znajomości przepisów podatkowych, gdyż kreator wyjaśnia podczas całego procesu rozliczania co mamy wpisać w konkretne pozycje. Musimy jedynie przed przystąpieniem do wypełniania przygotować potrzebne dokumenty jak na przykład : PIT 11, PESEL, zeznanie podatkowe za ubiegły rok, kwoty wpłat na IKZE itp.
  Dobry program PIT 2018sam przeliczy i wypełni zeznanie podatkowe. Kompletną deklarację podatkową PIT 2018 możemy zapisać w komputerze lub wydrukować i dostarczyć do skarbówki lub co zdecydowanie prostsze przesłać poprzez system E-deklaracje. Najczęściej także dobry program PIT 2018 daje możliwość rozliczenia podatku jako PIT online. Przykładem takiego właśnie dobrego programu do PIT 2018 jest PIT FORMAT. Wypełniając deklaracje podatkowe PIT 37, PIT 28 jak i inne roczne PITY 2018/PITY 2019 możemy spać spokojne bo mamy pewność, że są one wyliczone prawidłowo. To bezpieczne, szybkie i łatwe rozliczenie PIT 2018.

  Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ksiega-podatkowa.pl Kpir program do księgowości »

  Zawód księgowego w małej czy też średniej firmie dla osoby postronnej nie wydaje się być szczególnie trudnym zadaniem. Wielu uważa, że jest to po prostu wpisywanie wciąż nowszych liczb w identyczne formularze. Pozory jednak mylą, ponieważ działanie to jest w stanie przysporzyć nierzadko wielu kłopotów. Na szczęście do dyspozycji są bardzo przydatne programy do księgowości, które stają się coraz popularniejsze.
  Ogromna liczba osób zajmujących się rachunkowością w firmie aktualnie decyduje się na kpir program do księgowości Super Księgę Podatkową (SKP), który świetnie wypełnia to zadanie.
  Na stronie www. ksiega-podatkowa. pl odnajdziesz informacje odnośnie tego w jaki sposób kpir program do księgowości wspiera pracę w firmie. Od dziś powierzone Ci zadania mogą stać się znacznie łatwiejsze, a ich wykonanie zajmie mniej czasu..
  Super Księga Podatkowa posiada liczne bardzo pomocne moduły. To zarówno książka przychodów i rozchodów jak i rozliczenia, płace i ZUS, podatki, JPK, fakturowanie, ewidencja środków trwałych, przejazdy i wiele innych. Opcje te znajdują zastosowanie w każdej firmie niezależnie od formy księgowości. Każdy może wybrać moduły, które są potrzebne w firmie i wyłącznie za nie płaci. Wraz z rozwojem biznesu istnieje możliwość dokupienia kolejnych. Ten program księgowy ułatwia sporządzanie różnego typu zestawień i raportów, dzięki którym prowadzenie firmy jest znacznie łatwiejsze.
  Wystarczy zajrzeć na stronę www. ksiega-podatkowa. pl i pobrać wersję testową. W okresie 60 dni darmowo możemy się dowiedzieć w jaki sposób działa kpir program do księgowości Super Księga Podatkowa.

  Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »