\ Strony związane z hasłem: protezy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'protezy':

 • F.H Nessaja »

  Można wyróżnić trzy typy peruek tj. peruki z włosów syntetycznych, peruki z włosów naturalnych, a ponadto peruki utworzone na mikroskórze. W dzisiejszych czasach peruki nie są już tak wstydliwym tematem jak kiedyś. Ich cena już także tak nie przeraża jak kiedyś. Oczywiście z łysiną można walczyć różnymi sposobami. Stosowanie maści na porost włosów nie wyszło z mody. Również nanogen stanowi odpowiedź na prześwity w naszej fryzurze. Jednak o ile włosów jest zbyt niedużo a nowe nie mają ochoty wyrastać, mimo wypróbowywania wszelkich sposobności, pozostaje już jedynie środek zastępczy. Wtedy w grę wchodzą tupeciki i peruki. Najtańszymi perukami są w chwili obecnej peruki z włosów syntetycznych.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wapdent »

  Dla wielu nas wybielanie zębów, ewentualnie wykonywanie mocnej protezy w postaci implantów kojarzy się z bólem. Na szczęście stomatolodzy znają sposoby na to, by leczenie dentystyczne w tym leczenie kanałowe okazało się leczeniem bezbolesnym. Laserowe borowanie jest rzeczywiste przy współpracy dentystycznego wiertła laserowego, niewielki promień lasera jest stosowany do wiercenia, które jest bezbolesne.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ortopedyczny Wrocław - Orto-Pes »

  W sklepie ortopedycznym Orto-Pes, mieszczącym się przy ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu znaleźć można szeroki asortyment sprzętu ortopedycznego. Dostępne są między innymi: ortezy, gorsety ortopedyczne, balkoniki rehabilitacyjne, materace odleżynowe, czy wózki inwalidzkie. Do firmy Orto-Pes, będącej właścicielem sklepu należy również pracownia protetyczno-ortopedyczna. Wykonywane są w niej protezy po amputacji nóg, rąk, protezy kosmetyczne lub po wyłuszczeniu w stawie. Firma posiada również własny gabinet podologiczny, w którym można wykonać indywidualnie dopasowaną wkładkę ortopedyczną.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które można znaleźć na stronie www. ortopes. pl

  Data dodania: 02 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum laryngologi Medicus Care Wrocław »

  Marka Medicus Care powstała z myślą o użytkownikach implantów słuchowych Cochlear oraz osobach cierpiących na głęboki niedosłuch. W naszej ofercie można znaleźć spełniające najwyższe standardy aparaty słuchowe, protezy słuchu oraz implanty. Zapraszamy do kontaktu, by dobrać odpowiedni i zindywidualizowany proces leczenia.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta, Stomatolog - Szczecin Drebotdental »

  Gwarantujemy bezpieczne leczenie stomatologiczne, w tym implanty oraz protezy. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, certyfikowanych materiałów, przestrzegamy wszystkich norm sanitarnych. Przyjemna atmosfera stomatologii pomoże pacjentom poczuć spokój i pewność siebie w recepcji. Przygotowaliśmy dla pacjentów: opiekuńczy personel, jak również przytulne gabinety stomatologiczne.

  Data dodania: 14 05 2019 · szczegóły wpisu »