\ Strony związane z hasłem: przeglądy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'przeglądy':

 • Szmit przeglądy techniczne urządzeń medycznych »

  Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania, a oprócz tego a dodatkowo utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia, że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podczas przeglądu w pierwszym rzędzie sprawdzane są parametry które decydują o bezpiecznej eksploatacji urządzenia: - kontrola ciągłości przewodu ochronnego, - pomiar prądu upływu, - sprawdzenie stanu izolacji przewodów zasilających, obudowy, powłoki ochronnej klawiatury. Następnie sprawdzane są parametry eksploatacyjne urządzenia pod względem zgodności z jego specyfikacją techniczną.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skp - przeglądy rejestracyjne »

  Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby szybko i bezproblemowo odnaleźć stosowny ośrodek usługowy, świadczący kompleksowe przeglądy rejestracyjne samochodu. Na SKP. PL odnajdziecie Państwo rzeczowe zestawienie najwyższej klasy stacji kontroli pojazdów, jakie stanowią wiarygodne i solidne placówki godne rekomendacji. Nasza doświadczona ekipa dodatkowo pracuje również nad innowacyjną koncepcją budowy nietypowego interfejsu, z założenia opartego na dwukierunkowej komunikacji - stacji oraz właścicieli aut. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy Budowlane Wrocław »

  Wszystkich zarządców budynków oraz ich właścicieli Zapraszamy do nas. Jesteśmy firmą, która zajmuje się między innymi wszelkimi niezbędnymi i koniecznymi kontrolami. Zlecić możecie nam Państwo przede wszystkim przeglądy techniczne obiektów. Wrocław to miasto, gdzie mieści się nasza placówka, ale jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z innych miast Dolnego Śląska. Zapraszamy na www. wroclaw. przeglady-budowlane24. pl.

  Data dodania: 12 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy Budowlane Łódź »

  Interesują Państwa firmy, które wykonują w pełni profesjonalne kontrole okresowe budynków? Łódź może tutaj liczyć na nas. Jesteśmy zespołem specjalistów o wielkim bagażu doświadczenia. Wiemy, jak przeprowadzać takie kontrole oraz jak wypełniać książki obiektów budowlanych. Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji Zapraszamy na stronę internetową www. lodz. przeglady-budowlane24. pl.

  Data dodania: 12 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Wierzbicki Vestum »

  Vestum to firma, która może pochwalić się dużym doświadczeniem oraz wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i licencjami związanymi z usługami, które oferuje ich rzeczoznawca majątkowy. Jest to doświadczony fachowiec, który potrafi dokładnie wycenić domy, mieszkania, działki oraz inne nieruchomości i ruchomości. Takie wyceny są wiążące prawnie i są uznawane przez polskie sądy, banki czy też firmy ubezpieczeniowe. Wszyscy klienci mogą liczyć na bardzo profesjonalne, dokładne i przede wszystkim uczciwe podejście do zleceń.

  Data dodania: 25 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne prace podwodne - Nurek Service »

  Jeżeli potrzebujesz specjalistów od prac pod wodą to musisz zawierzyć naszej firmie. Od kilku lat zajmujemy się wszystkim co łączy się z pracami podwodnymi. W naszej ekipie pracują tylko profesjonalni specjaliści, którzy cechują się sporymi umiejętnościami. Za sprawą tego potrafią oni zrealizować praktycznie każde prace związane z wodą. Nasze usługi obejmują między innymi montaż urządzeń odbojowych, inne prace podwodne, filmowanie podwodne, cięcie i spawanie oraz remonty podwodne różnego rodzaju urządzeń. Jesteśmy w stu procentach pewni, że wszelki kto zdecyduje się na wybranie naszych usług będzie w pełni ukontentowany. Doświadczenie jakim dysponujemy rozumie się samo przez się procentuje i również pozwala nam na świadczenie nawet najbardziej trudnych zleceń. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 31 01 2019 · szczegóły wpisu »