\ Strony związane z hasłem: przetargi - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'przetargi':

 • Przetargi - pierog.pl »

  Znajdująca się w Warszawie Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy jest uznawana za lidera w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Jeżeli ktoś z Państwa szuka prawników mogących zagwarantować profesjonalną i kompleksową obsługę prawną, strona internetowa www. Pierog. pl jest godna uwagi. Mówimy o kompleksowych usługach prawnych w zakresie między innymi sporów sądowych i administracyjnych, inwestycji budowlanych czy obsługi korporacyjnej.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne - Monitor Urzędowy »

  Monitor Urzędowy to baza informacji o zamówieniach publicznych w przestrzeni ogólnokrajowej. Obserwujemy urzędy wojewódzkie, marszałkowskie, gminy, miejskie. Wysyłamy świeże oferty na maila (średnio 2000 ogłoszeń dziennie). Mamy katalog notariuszy, syndyków, dokładne dane o urzędach, wizytówki spółek komunalnych i notariuszy. Gwarantujemy prosty system promocji ogłoszeń.

  Data dodania: 22 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi na usługi - e-przetargi.pl »

  W serwisie www. E-Przetargi. pl będziesz miał okazję znaleźć aktualne przetargi budowlane. Jeżeli prowadzisz firmę budowlaną, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinieneś mieć dostęp do takich informacji - dzięki nam nie będziesz musiał martwić się o to, iż nie zostaniesz w samą porę poinformowany o bardzo interesującym przetargu, dzięki któremu sporo zarobisz.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria zamówień publicznych »

  Swoją ofertę jako kancelaria prawa z Warszawy kierujemy do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Interesuje Państwa adwokat? Przetargi, odwołania do KIO i inne zadania z obszaru Prawa Zamówień Publicznych to nasza specjalność. Wszystkich zainteresowanych Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Grzybowskiej 4/2 lub na stronę internetową kancelariazamowieniapubliczne. pl.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.spirvent.pl »

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Sprivent, która swoją siedzibę posiada w Poznaniu. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz instalowaniu systemów wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii. Jesteśmy polską profesjonalną firmą z doświadczeniem i zatrudniamy zawodowców w dziedzinie elektroelektroniki. Naszymi odbiorcami są przedstawiciele branży rolniczej, przemysłowej, instytucje publiczne czy też gospodarstwa domowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę instalacji, doradztwo i konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej bądź skotnaktować z nami, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »