\ Strony związane z hasłem: przydomowe oczyszczalnie - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'przydomowe oczyszczalnie':

 • Biower.pl »

  Eliminacja biodegradowalnej materii organicznej, a także azotu i fosforu, poprzez obróbkę biologiczną jest najbardziej ekonomicznym i najłatwiejszym sposobem oczyszczania ścieków. Z tego powodu jest to najczęściej stosowana metoda oczyszczania nie tylko do oczyszczania ścieków komunalnych, ale także ścieków przemysłowych. Oferujemy szeroką gamę zabiegów biologicznych, aby znaleźć optymalny proces dla każdego konkretnego przypadku. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu, produkcji, montażu i uruchomieniu różnego rodzaju biologicznych oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - Escieki.pl »

  Montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków, które obejmujemy, aż dwudziestoletnią gwarancją producenta. Zapewniamy wizytację i doradztwo techniczne bez dodatkowych opłat. Dysponujemy biologicznymi oczyszczalniami ścieków o różnej przepustowości. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków charakteryzują się bezzapachową pracą, a także bardzo wytrzymałą budową, co pozwala na niezawodną pracę przez długie lata. Montaż prowadzimy nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Mamy ponad 15 – letnie doświadczenie branżowe.

  Data dodania: 19 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Firma Centroplast »

  Firma Centroplast z Bełchatowa oferuje profesjonalne i wytrzymałe szamba plastikowe do zastosowania w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Nasze produkty świetnie sprawdzą się też w gospodarstwach rolnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. W produkcji elementów oczyszczalni korzystamy z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych technologii.

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Montaż oczyszczalni - montazoczyszczalni.pl »

  Twój dom nie może zostać podłączony do sieci kanalizacyjnej? Pamiętaj, że szambo to niejedyne rozwiązanie. Dziś, dużo większą popularnością cieszą się przydomowe oczyszczalnie. Ich domeną jest ekologia, niższe koszty eksploatacyjne oraz to, że nie zajmują dużo miejsca. Firma montazoczyszczalni. pl od wielu lat zajmuje się montażem podobnych instalacji w naszym kraju.

  Data dodania: 20 11 2019 · szczegóły wpisu »