\ Strony związane z hasłem: psychoterapia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · następna strona »
 • CPI psychoterapia »

  Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magdalena Senderowska »

  Gabinet Psychoterapii - rzetelność, dyskrecja, niesłychanie przyciągające ceny. Pomagam w dolegliwościach: żal po stracie bliskiej osoby, nerwica, zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Prowadzę konsultacje, porady, diagnostykę psychologiczną i psychoterapię.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Borowska - psychoterapeuta »

  W drodze kilkunastoletniej pracy zawodowej pomagałam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Moimi beneficjentami zostały mężczyźni i kobiety pełno i niepełnosprawne, pracujący i niepracujący, samotni rodzice i pełne rodziny, mężczyźni i kobiety ze specyficznymi problemami w uczeniu się, a dodatkowo z głębokimi zaburzeniami rozwojowymi. Jako dyplomowany psychoterapeuta prowadzę leczenie lęków, leczenie alkoholizmu i innych zaburzeń. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, w której jestem członkiem - kandydatem. Podnoszę osobiste umiejętności i edukację na seminariach teoretycznych i klinicznych w tym samym towarzystwie. Moją praktykę kliniczną regularnie superwizuję u superwizorów PTPP i PTPa.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kowska-Polańska psychoterapia »

  Anna Kowska-Polańska to lekarz, do którego warto się zwrócić w przypadku wszelkich problemów natury psychicznej i psychologicznej. To gruntownie wykształcony specjalista, który dotychczas udzielił rzetelnego wsparcia szeregu osobom będącym w potrzebie.
  Psychoterapeutka z Wrocławia prowadzi leczenie pojedynczych przypadków, leczenie par i leczenie rodzin. Udziela wsparcia chorym zniewolonym przez nałóg oraz tym, którzy doznali przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Przychodzi z pomocą również tym, którzy zmagają się z depresją, przesadnym napięciem, stanami lękowymi czy poczuciem samotności. Prowadzone przez nią sesje są przetestowanym patentem na brak pewności siebie, nieśmiałość, zerową samoocenę oraz niekontrolowane epizody złości.
  Psycholog Anna Kowska-Polańska prowadzi zajęcia we Wrocławiu i Oleśnicy. wyjątkowych przypadkach przeprowadza sesje za pośrednictwem internetu. Dzięki prowadzonej przez nią terapii dowolny pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • SGPP Gabinet psychoterapeutyczny »

  Jeżeli interesuje Cię uzyskanie fachowej pomocy z zakresu psychologii i psychoterapii, to zachęcamy Cię do odwiedzenia Szczecińskiego Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to gabinet psychologiczny, oferujący swoim pacjentom najwyższej jakości psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz młodzieży.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Beziluzji.pl psychoterapeuta »

  Oferta psychoterapii indywidualnej oraz przeznaczonej parom (małżeństwom). Warszawski gabinet psychologiczny Bez Iluzji pomaga pacjentom poradzić sobie z większością problemów osobistych. Otrzymujecie Państwo terapie przeciwdziałające depresji, nerwicom, innym kłopotom. Dodatkowo zapewniamy Państwu pomoc przy samorozwoju i techniki udoskonalające radość z życia.

  Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - psychoterapiaprofesjonalna.pl »

  Serwis certyfikowanego psychologa, którzy przyjmuje pacjentów dorosłych w Krakowie. W ramach psychoterapii indywidualnej możecie Państwo rozwiązać problemy z obniżonym nastrojem z nerwicami i depresją. Psycholog dobiera indywidualne metody terapeutyczne na bazie holistycznego podejścia do człowieka. W ofercie występuje również profesjonalne leczenie uzależnień behawioralnych i chemicznych.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dagmara Czarna Psycholog Wrocław »

  Gabinet psychologiczny Dagmara Czarna - psycholog Wrocław oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przy: depresji, lęku, nerwicami, psychozami i innymi problemami natury psychicznej. Nie zwlekaj z podjęciem tej ważnej decyzji, i już dziś odzyskaj energię swojego życia, skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie. Mój gabinet mieści się w ścisłym centrum Wrocławia. Gwarantuję miłą i dyskretną atmosferę.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia w Warszawie Śródmieście - psychoterapia-jestem.pl »

  Gabinet Bez Iluzji to miejsce, w którym potrzebujący mogą liczyć na pomoc w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. To także punkt, gdzie Ewa Tyka, psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego oferuje wsparcie w pokonywaniu trudności i wszelkiego typu kryzysów życiowych. Potrzebujący mogą zgłaszać się do niej w dwóch punktach Warszawy, w dzielnicy Ursus i Śródmieście.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Magdalena Oczki »

  Magdalena Oczki jest cenionym i doświadczonym psychoterapeutą z Bydgoszczy. W swoim gabinecie stosuje przede wszystkim psychoterapię psychodynamiczną, która jest bardzo skuteczną metodą w leczeniu wielu zaburzeń. Oprócz problemów z odżywianiem, snem, stresem, obniżonym nastrojem czy lękami, zajmuje się także terapią par i młodzieży szkolnej. Swoje usługi świadczy na terenie Bydgoszczy.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Jolanta Szczepaniak. www.szczepaniak-psychology.eu »

  Psycholog Jolanta Szczepaniak. Jeżeli poszukują Państwo dobrego i skutecznego psychoterapeuty to warto pamiętać, że psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości i aby psychoterapia była skuteczna musimy wspólnie z terapeutą wykonać tą pracę. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień. Jeśli jesteś zdecydowany na konsultacje z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

  Data dodania: 07 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Terapia »

  Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju. Wykwalifikowany zespół, oferujący specjalistyczną pomoc psychiatryczną, psychologiczną, pedagogiczną, psychoterapeutyczną, reedukacyjną i diagnostyczną.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia.org »

  MindMed Instytut t organizacja współpracująca z siecią gabinetów psychologicznych, w których otrzymają Państwo kompleksową pomoc od doświadczonych psychoterapeutów. Terapia polega na rozmowie, zrozumieniu problemu i znalezienia jego rozwiązania bez stosowania środków farmakologicznych i leczenia szpitalnego. Specjalizujemy się w psychoterapiach rodzinnych, zawodowych i osobistych, a właściwy wybór metody pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności w powrocie pacjenta do dobrej kondycji psychicznej.

  Data dodania: 18 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klinika LMC - Psycholog w Poznaniu »

  Sprawdź koniecznie naszą stronę jeżeli szukasz dobrego psychologa w Poznaniu. Szybko przekonasz się dzięki naszym działaniom, że będzie to zdecydowanie doskonała decyzja. Gwarantujemy, że zyskasz bardzo wiele, gdy poznasz z bliska naszą stronę. Zapraszamy bardzo serdecznie, wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie – Klinika LMC.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Barbara Lubikowska »

  Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową, gdzie dowiesz się czegoś więcej na temat pomocy psychologicznej, której udzielam w swoim gabinecie. Zajmuje się terapią dzieci i dorosłych, a w tym również ważną rolę pełni terapia małżeńska. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie. Pozdrawiam, psycholog Barbara Lubikowska.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • E-psycholog.com.pl »

  W świecie globalnych i cyfrowych relacji, ludziom co raz częściej brakuje kontaktu z drugą osobą. Zwykłej rozmowy, w której będzie można wydobyć z siebie wszystkie żale i złe emocje, które być może przez lata się nawarstwiały i dziś powodują lęki, zaburzenia osobowości czy różnego rodzaju nerwice. Poprzez Nasz serwis mamy nadzieję, że każdy kto ma problem ze swoją psychiką lub interesuje się zagadnieniami natury psychologicznej znajdzie artykuł, który go zaciekawi i będzie przyczynkiem do jeszcze większego zgłębiania tego typu tematów.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psychoterapeuta Poznań - leczenieosobowosci.pl »

  Prowadzimy profesjonalny ośrodek leczenia zaburzeń osobowości w Poznaniu. Proponujemy indywidualne konsultacje z uznanymi psychoterapeutami oraz psychologami. Zapewniamy fachowe podejście do poważnych problemów, tj. depresja, nerwica, kłopoty na tle seksualnym. Doradzamy przy właściwym rozwoju nastolatków. Wyprowadzamy pacjentki z depresji poporodowej.

  Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »