\ Strony związane z hasłem: psychoterapia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · następna strona »
 • CPI psychoterapia »

  Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magdalena Senderowska »

  Gabinet Psychoterapii - rzetelność, dyskrecja, niesłychanie przyciągające ceny. Pomagam w dolegliwościach: żal po stracie bliskiej osoby, nerwica, zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Prowadzę konsultacje, porady, diagnostykę psychologiczną i psychoterapię.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Borowska - psychoterapeuta »

  W drodze kilkunastoletniej pracy zawodowej pomagałam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Moimi beneficjentami zostały mężczyźni i kobiety pełno i niepełnosprawne, pracujący i niepracujący, samotni rodzice i pełne rodziny, mężczyźni i kobiety ze specyficznymi problemami w uczeniu się, a dodatkowo z głębokimi zaburzeniami rozwojowymi. Jako dyplomowany psychoterapeuta prowadzę leczenie lęków, leczenie alkoholizmu i innych zaburzeń. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, w której jestem członkiem - kandydatem. Podnoszę osobiste umiejętności i edukację na seminariach teoretycznych i klinicznych w tym samym towarzystwie. Moją praktykę kliniczną regularnie superwizuję u superwizorów PTPP i PTPa.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kowska-Polańska psychoterapia »

  Anna Kowska-Polańska to lekarz, do którego warto się zwrócić w przypadku wszelkich problemów natury psychicznej i psychologicznej. To gruntownie wykształcony specjalista, który dotychczas udzielił rzetelnego wsparcia szeregu osobom będącym w potrzebie.
  Psychoterapeutka z Wrocławia prowadzi leczenie pojedynczych przypadków, leczenie par i leczenie rodzin. Udziela wsparcia chorym zniewolonym przez nałóg oraz tym, którzy doznali przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Przychodzi z pomocą również tym, którzy zmagają się z depresją, przesadnym napięciem, stanami lękowymi czy poczuciem samotności. Prowadzone przez nią sesje są przetestowanym patentem na brak pewności siebie, nieśmiałość, zerową samoocenę oraz niekontrolowane epizody złości.
  Psycholog Anna Kowska-Polańska prowadzi zajęcia we Wrocławiu i Oleśnicy. wyjątkowych przypadkach przeprowadza sesje za pośrednictwem internetu. Dzięki prowadzonej przez nią terapii dowolny pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • SGPP Gabinet psychoterapeutyczny »

  Jeżeli interesuje Cię uzyskanie fachowej pomocy z zakresu psychologii i psychoterapii, to zachęcamy Cię do odwiedzenia Szczecińskiego Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to gabinet psychologiczny, oferujący swoim pacjentom najwyższej jakości psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz młodzieży.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Beziluzji.pl psychoterapeuta »

  Oferta psychoterapii indywidualnej oraz przeznaczonej parom (małżeństwom). Warszawski gabinet psychologiczny Bez Iluzji pomaga pacjentom poradzić sobie z większością problemów osobistych. Otrzymujecie Państwo terapie przeciwdziałające depresji, nerwicom, innym kłopotom. Dodatkowo zapewniamy Państwu pomoc przy samorozwoju i techniki udoskonalające radość z życia.

  Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - psychoterapiaprofesjonalna.pl »

  Serwis certyfikowanego psychologa, którzy przyjmuje pacjentów dorosłych w Krakowie. W ramach psychoterapii indywidualnej możecie Państwo rozwiązać problemy z obniżonym nastrojem z nerwicami i depresją. Psycholog dobiera indywidualne metody terapeutyczne na bazie holistycznego podejścia do człowieka. W ofercie występuje również profesjonalne leczenie uzależnień behawioralnych i chemicznych.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dagmara Czarna Psycholog Wrocław »

  Gabinet psychologiczny Dagmara Czarna - psycholog Wrocław oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przy: depresji, lęku, nerwicami, psychozami i innymi problemami natury psychicznej. Nie zwlekaj z podjęciem tej ważnej decyzji, i już dziś odzyskaj energię swojego życia, skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie. Mój gabinet mieści się w ścisłym centrum Wrocławia. Gwarantuję miłą i dyskretną atmosferę.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia w Warszawie Śródmieście - psychoterapia-jestem.pl »

  Gabinet Bez Iluzji to miejsce, w którym potrzebujący mogą liczyć na pomoc w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. To także punkt, gdzie Ewa Tyka, psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego oferuje wsparcie w pokonywaniu trudności i wszelkiego typu kryzysów życiowych. Potrzebujący mogą zgłaszać się do niej w dwóch punktach Warszawy, w dzielnicy Ursus i Śródmieście.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Magdalena Oczki »

  Magdalena Oczki jest cenionym i doświadczonym psychoterapeutą z Bydgoszczy. W swoim gabinecie stosuje przede wszystkim psychoterapię psychodynamiczną, która jest bardzo skuteczną metodą w leczeniu wielu zaburzeń. Oprócz problemów z odżywianiem, snem, stresem, obniżonym nastrojem czy lękami, zajmuje się także terapią par i młodzieży szkolnej. Swoje usługi świadczy na terenie Bydgoszczy.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Jolanta Szczepaniak. www.szczepaniak-psychology.eu »

  Psycholog Jolanta Szczepaniak. Jeżeli poszukują Państwo dobrego i skutecznego psychoterapeuty to warto pamiętać, że psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości i aby psychoterapia była skuteczna musimy wspólnie z terapeutą wykonać tą pracę. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień. Jeśli jesteś zdecydowany na konsultacje z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

  Data dodania: 07 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Terapia »

  Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju. Wykwalifikowany zespół, oferujący specjalistyczną pomoc psychiatryczną, psychologiczną, pedagogiczną, psychoterapeutyczną, reedukacyjną i diagnostyczną.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia.org »

  MindMed Instytut t organizacja współpracująca z siecią gabinetów psychologicznych, w których otrzymają Państwo kompleksową pomoc od doświadczonych psychoterapeutów. Terapia polega na rozmowie, zrozumieniu problemu i znalezienia jego rozwiązania bez stosowania środków farmakologicznych i leczenia szpitalnego. Specjalizujemy się w psychoterapiach rodzinnych, zawodowych i osobistych, a właściwy wybór metody pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności w powrocie pacjenta do dobrej kondycji psychicznej.

  Data dodania: 18 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klinika LMC - Psycholog w Poznaniu »

  Sprawdź koniecznie naszą stronę jeżeli szukasz dobrego psychologa w Poznaniu. Szybko przekonasz się dzięki naszym działaniom, że będzie to zdecydowanie doskonała decyzja. Gwarantujemy, że zyskasz bardzo wiele, gdy poznasz z bliska naszą stronę. Zapraszamy bardzo serdecznie, wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie – Klinika LMC.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Barbara Lubikowska »

  Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową, gdzie dowiesz się czegoś więcej na temat pomocy psychologicznej, której udzielam w swoim gabinecie. Zajmuje się terapią dzieci i dorosłych, a w tym również ważną rolę pełni terapia małżeńska. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie. Pozdrawiam, psycholog Barbara Lubikowska.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psychoterapeuta Poznań - leczenieosobowosci.pl »

  Prowadzimy profesjonalny ośrodek leczenia zaburzeń osobowości w Poznaniu. Proponujemy indywidualne konsultacje z uznanymi psychoterapeutami oraz psychologami. Zapewniamy fachowe podejście do poważnych problemów, tj. depresja, nerwica, kłopoty na tle seksualnym. Doradzamy przy właściwym rozwoju nastolatków. Wyprowadzamy pacjentki z depresji poporodowej.

  Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl »

  Psychoterapeutka Kraków? Udaj się do Centrum Wsparcia i Rozwoju Róża. Znajdziesz tu pomoc psychiatryczną oraz możliwość uczestnictwa w psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i młodzieży, rodzinnej oraz par. W pełni dyskretni i profesjonalni terapeuci w atmosferze wsparcia, akceptacji i zrozumienia pomogą Ci zmierzyć się z własnymi problemami i odkryć siebie na nowo.

  Data dodania: 09 01 2019 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »