\ Strony związane z hasłem: rehabilitacja - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Fizjo 4 Life rehabilitacja »

  Fizjoterapia w przeciwdziałaniu następujących dolegliwości i schorzeń: terapia przeciwbólowa- bóle stawów obwodowych, zespół cieśni nadgarstka, zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych i kolanowych - bóle kręgosłupa - twarzoczaszki, migreny, łąkotek, uszkodzenie więzadeł, złamanie, pęknięcie kości, zwichnięcie pierwszego stopnia, skręcenie, naciągnięcie mięśnia.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profe-Med klinika »

  Nasza klinika oferuje Tobie swoim pacjentom najwyższej jakości zabiegi rehabilitacyjne, dzięki nowoczesnym urządzeniom, a oprócz tego odpowiedniej kadry rehabilitantów. Zdrowie jest najistotniejszym elementem naszego prawidłowego funkcjonowania, po wizycie w naszym gabinecie poczują się Wy wyjątkowo, dzięki indywidualnemu podejściu do naszych pacjentów.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoporadnia rehabilitacja, fizjoterapia »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu internetowego. Jesteśmy profesjonalną placówką specjalizującą się w terapii zachowawczej aparatu ruchu i zaburzeń systemu nerwowego. Nasze mocne strony to: doświadczony personel, stała współpraca rehabilitantów z lekarzami różnych specjalizacji, indywidualne plany terapeutyczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez większość dni w roku. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia - Arena Zdrowia »

  Ortopeda Warszawa - Arena Zdrowia to przychodnia specjalistyczne, w której możliwe jest wykonanie na miejscu usg ortopedycznego, będącego podstawę diagnostyki wielu schorzeń w obrębie układu ruchu. Na jego podstawie ustala się specjalistyczne leczenie pacjentów, zarówno dorosłych, jak i dzieci a nawet niemowląt.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Cityfitness - siłownia i fitness »

  Ekskluzywna sala siłowa w miejscowości Gdańsk dla najgorliwiej żądających konsumentów. Klub - Siłownia urządzony jest w najlepszej kategorii wyposażenie do ćwiczeń. Biegli trenerzy czuwają nad bezpieczeństwem biegających. Przybądźże do clubu a staniesz się zadowolony z tutejszego kluby w powiecie Gdańsk.
  Nie licząc siłki zachęcamy też zajęcia kilkuosobowe – aerobowe, przykładowo: aerobic i również ćwiczenia biegłości walk przykładowo: boks.
  Zakończywszy plan na macie sugerujemy wykorzystać na przykład: masaż w klubie w Gdańsku. Owa sala ćwiczeń stała się urządzona w pole do rozrywki w squash’a.

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Galen Rehabilitacja »

  Rehabilitacja Katowice - głównym założeniem naszej pracy jest przywrócenie pełnej sprawności naszym pacjentom, którzy utracili ją w mniejszym lub większym stopniu. Nasi pacjenci to również osoby, które profesjonalnie zajmują się dyscyplinami sportowymi, dlatego mamy bardzo dużą wiedzę w leczeniu urazów występujących często u sportowców. Centrum rehabilitacji w Katowicach oferuje szereg usług rehabilitacyjnych takich jak: masaże, trening funkcjonalny, osteopatie, drenaż limfatyczny i rehabilitacje dzieci. Zapraszamy do współpracy z naszymi rehabilitantami.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Stanley fizykoterapia »

  Potrzebna jest Ci pomoc medyczna? Jeżeli tak to nasze centrum znajdujące się w Poznaniu pozwoli Ci wrócić w pełni do zdrowia. Dbamy o to aby realizowane przez nas usługi były wysokiej jakości. Jedną z usług jakie oferujemy jest kompleksowa oferta z zakresu USG. Gwarantujemy, że pomożemy każdemu. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacjawroc.pl rehabilitacja »

  Rehabilitacja we Wrocławiu to nie tylko leczenie bólu, urazów itp. To też strefa masażu. Oczywiście masaże oferowane przez naszych rehabilitantów skupiają się w dużej mierze na rehabilitacji czy odnowie biologicznej. Już sam fakt masowania zbolałych i napiętych mięśni oraz stawów pomaga odciążyć ciało z fizycznych bolączek. Z tego typu zabiegów korzystać mogą wszyscy ludzie, bez względu na wiek, płeć czy aktywność fizyczną. Masaż taki odbywać się może z zastosowaniem różnych specjalnych narzędzi i akcesoriów do masażu.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja osób starszych - mobilemed.pl »

  MOBILEMED oferuje profesjonalne usługi z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i odnowy biologicznej. Firma oferuje zabiegi pojedyncze i w pakietach, wszystkie wykonywane przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych terapeutów. Firma wyróżnia się tym, że oferuje możliwość przeprowadzenia zabiegów w dowolnym miejscu i czasie na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo-Med »

  Indywidualne Centrum Fizjoterapii to placówka rehabilitacji. Zajmujemy się leczeniem pacjentów po urazach, rehabilitacja sportowa zabiegach operacyjnych.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dom starców - www.debowy-park.pl »

  Jesteśmy ośrodkiem pielęgnacyjno- rehabilitacyjnym. Zajmujemy się kompleksową, całodobową opieką nad osobami starszymi. Nasz wykwalifikowany zespół gwarantuje fachową opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb podopiecznych ośrodka. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zamieściliśmy wszelkie szczegóły naszej oferty oraz galerię zdjęć ośrodka. Jesteśmy do dyspozycji.

  Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.manufakturazdrowia.net »

  Klinika Manufaktura Zdrowia mgr Wojciecha Przybycienia mieści się w Krakowie. Jest to nowoczesna i profesjonalna placówka, w której oferujemy szereg zabiegów likwidujących ból, zmniejszających stres, leczących urazy i ich następstwa a oprócz tego leczenie schorzeń ortopedycznych i ortopedyczno-neurologicznych. Stosujemy zabiegi z zakresu medycyny osteopatycznej i terapii manualnej – dotyk, ucisk, rozciąganie, masaż i plastry. Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych metod, miłą atmosferę i kompleksową pomoc. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.cnr-med.pl »

  Uroda, odchudzanie oraz rehabilitacja i odnowa to obszar usług Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S. A. w Kędzierzynie-Koźlu, w ramach którego realizowana jest wszechstronna terapia w celu przywrócenia sprawności fizycznej, leczenia schorzeń i urazów układu ruchu oraz pielęgnacja urody i odchudzanie. W ramach struktur placówki działają 2 strefy: rehabilitacji z metodami w zakresie m. in. kinezyterapii, fizykoterapii i magnetoterapii a strefę urody i odchudzania z wysokiej klasy urządzeniami tj. : kriolipoliza, Exilis czy fale akustyczne X-Wave. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kataloglekarzy.com »

  Na odpowiednim podejściu do sprawy można naprawdę wiele zyskać i można być bardzo szczęśliwym z wybrania konkretnych w swojej sytuacji rozwiązań, które będą przekładały się na wiele korzyści i radość z odpowiedniego podejścia do sprawy. Jeżeli szukasz miejsca w sieci, w którym znajdziesz wiele opisów różnorodnych chorób i na którym zdobywanie wiedzy będzie możliwe to nasz blog jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę i czytanie go przekłada się na bardzo duże zadowolenie i radość w każdej sytuacji. Warto więc odpowiednio podchodzić do sprawy w swojej sytuacji.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Wrocław »

  Dr Wojciech Kopaczyński specjalizuje się w integracji strukturalnej, której działanie zmierza do poprawy funkcjonowania zmysłu równowagi, wpływa na łatwość poruszania się i zwiększa bezpieczeństwo ruchu poprzez bezpośrednie oddziaływanie na tkanki i zbudowane z nich struktury ciała pacjenta. Zaawansowana terapia tego rodzaju zmierza do integracji ciała z siłami grawitacji.
  Stosowane techniki terapii manualnej koncentrują się na układzie mięśniowo-powięziowym ciała, czego efektem ma być zmiana w jego strukturze, co ma skutkować poprawą postawy i modelu ruchu pacjenta.
  W integracji strukturalnej terapeuta skupia się przede wszystkim na powięzi, a w mniejszym stopniu na samych mięśniach. Tkanka łączna, tworząc warstwę ochronną wokół każdego mięśnia nadaje kształt i daje oparcie im samym, a także narządom i strukturom organizmu.
  W trakcie działania terapeutycznego, pacjent doświadcza różnych wrażeń, od ciepła po nieprzyjemne szczypanie.
  W trakcie leczenia stosowany jest odpowiedni nacisk, kontrolowany w oparciu o informacje zwrotne od pacjenta, dzięki czemu tempo ich działania jest pod jego kontrolą.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sportoklinik.pl »

  Ostre urazy takie jak skręcenie stawu skokowego wymagają profesjonalnej pomocy lekarskiej. W tym przypadku z pomocą może przyjść ortopeda kraków. Może on zlecić usg kolana kraków w celu postawienia diagnozy i wyboru prawidłowej metody leczenia. Rehabilitacja może pomóc w wyleczeniu kontuzji kolana. Początkowa faza polega na zmniejszeniu bólu i obrzęku oraz zwiększeniu zakresu ruchu. Następnym krokiem jest trening siłowy i ćwiczenia równowagi. Więcej na temat metod leczenia dowiesz się na sportoklinik. pl

  Data dodania: 23 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Zdrowie S.C. »

  Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać profesjonalną pomoc medyczną dla siebie to zdecydowanie się na skorzystanie z naszej oferty będzie bardzo przyjemne i korzystne dla wszystkich osób. Nasi fizjoterapeuci do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny i dobierają odpowiednie dla niego zabiegi. Dzięki temu każdy zabieg wykazuje naprawdę dużą skuteczność i sprawdza się świetnie. Tym samym wszystkie osoby serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty i zadbanie o swoje zdrowie i samopoczucie właśnie u nas co będzie bardzo korzystne.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Reha-Help rehabilitacja, fizjoterapia, masaż Poznań »

  Zapraszamy na masaż i rehabilitacje do centrum fizjoterapii REHA-HELP w Poznaniu, pacjentów z wszelkiego rodzaju dolegliwościami bólowymi układu ruchu. Zapraszamy na masaż poznań, rehabilitację fizykoterapię. Fala uderzeniowa firmy BTL to nowość w naszym centrum i w całym Poznaniu. ZABIEGI, KTÓRE WYKONUJEMY TO MASAŻ LECZNICZY, MASAŻ LIMFATYCZNY, MASAŻ GŁĘBOKI, MASAŻ SPORTOWY, MASAŻ KLASYCZNY, FALA UDERZENIOWA, KRIOTERAPIA, MAGNETOTERAPIA.

  Data dodania: 08 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Osteopatii i Fizjoterapii Rehaorthopedica Sp. z o.o. Sp.K. »

  Nasza Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA z Krakowa może się poszczycić dwudziestoletnim doświadczeniem na lokalnym rynku, jak i wieloma zadowolonymi pacjentami. Nasi pracownicy zajmują się między innymi niwelowaniem różnego rodzaju problemów w obrębie głowy. Jesteśmy w stanie redukować bóle głowy, problemy z zatokami, zawroty głowy, szumy w uszach, problemy z zatokami, jak i również bóle w obrębie karku. Pomagamy zarówno starszym jak i najmłodszym pacjentom. Do każdego podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Miomed - Rehabilitacja dzieci Warszawa »

  Miomed to centrum medyczne, gdzie oferujemy Wam rehabilitację oraz fizjoterapię w Warszawie. Zapraszamy do nas osoby dorosłe, które mają problemy na tle neurologicznym, ortopedycznym czy genetycznym. Oferujemy Wam szereg profesjonalnych zabiegów, które wykonywanie są przez naszych specjalistów. W naszym centrum oferowana jest również fizjoterapia dzieci i rehabilitacja dzieci. Jeżeli zauważyliście nieprawidłowości w rozwoju swoich pociech, to koniecznie musicie się zgłosić do nas na terapię, która przynosi imponujące skutki. Serdecznie zachęcamy do wizyty w centrum medycznym Miomed w Warszawie.

  Data dodania: 12 09 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »