\ Strony związane z hasłem: rekuperacja - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'rekuperacja':

 • FreshHouse »

  FreshHouse jest szybko rozwijającą się korporacją z ogromnym potencjałem. Jesteśmy najlepsi w sprzedaży przywożonych rekuperatorów jednych z znanych marek widocznych na rynku. Dzięki współpracy z dostawcami zagranicznymi możemy oferować Państwu interesujące ceny. Robimy także rozbudowane schematy instalacji, montaż a ponadto gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jakość usług oferowanych przez naszą firmę jest w każdym momencie wykonywana na wysokim poziomie. Rekuperacja to perfekcyjne rozwiązanie do utrzymania prawidłowych warunków w lokalu mieszkalnego, dzięki czemu żyje się zdrowo i przyjemnie.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magis - klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja »

  Inwestorzy zainteresowani budową lub remontem swojego domu z wykorzystaniem energooszczędnych i nowoczesnych instalacji powinni niewątpliwie zawrócić uwagę na propozycję naszej firmy Magis. Naszym konikiem jest branża instalatorska. Posiadamy szerokie, nieustannie powiększające się grono odbiorców naszych usług.
  Nasza oferta obejmuje m. in: fotowoltaikę, montaż i serwis klimatyzacji, instalacje pomp ciepła, instalacje inteligentnego domu, ogrzewanie podłogowe, wentylacje z rekuperacją, przydomowe oczyszczalnie ścieków, kominek z płaszczem wodnym.
  Posiadamy długoletnie doświadczenie w temacie instalacji i obszerną wiedzą, dzięki której możemy zapewnić świadczenie usług na wysokim poziomie.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ecoventi - rekuperatory »

  Firma Ecoventi pragnie już teraz zagwarantować Ci szereg usług w zakresie nowoczesnych rozwiązań dotyczących systemów wentylacyjnych. Codziennie staramy się dbać o jak najwyższą jakość usług i prezentować klientom absolutnie wyjątkowe rozwiązania. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie już teraz zobacz naszą stronę www.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowent Adam Nowacki »

  Nowent to polska firma z dużym doświadczeniem w dziedzinie dostarczania i montażu urządzeń i systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, domowych pomp ciepła czy układów rekuperacji z odzyskaniem ciepła. Oferowane systemy cechuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, opracowane przez zespół fachowców.

  Data dodania: 27 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Venteco wentylacja w domu »

  Nasza firma oferuje w głównej mierze usługi związane z instalacją takich mechanizmów jak: rekuperacja, wentylacja oraz klimatyzacja we wszelkiego rodzaju budynkach. Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz systematycznie uczestniczą w nowoczesnych szkoleniach tematycznych. Chętnie podejmujemy się usług na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego.

  Data dodania: 22 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Electro-clim.com.pl »

  Pragniemy Państwa zaprosić na naszą firmową stronę internetową, w której prezentujemy pełny zakres naszej działalności. Od lat świadczymy w Szczecinie i okolicach profesjonalne usługi w zakresie montażu I serwisu klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa. Oferujemy najlepsze na rynku, nowoczesne i sprawdzone urządzenia np. klimatyzatory Toshiba. Dla każdego klienta proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania i projekty instalacji, dostosowane do potrzeb, oczekiwań finansowych i specyfiki budynku. Podobnie jak klimatyzacja, także wentylacja i systemy chłodnicze w naszym wykonaniu spełniają zawsze najwyższe standardy pod względem skuteczności i wymogów technicznych. Zapewniamy zarówno montaż klimatyzacji i innych urządzeń, jak też ich późniejszy serwis.

  Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kominowe - venteco.com »

  Wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm i elastyczna oferta dopasowana do możliwości finansowych oraz potrzeb klienta. Oferujemy pełne wykonawstwo instalacji wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji czy systemów kominowych. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej https://venteco. com/.

  Data dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Lublin Winstal »

  Usługi wentylacyjne adaptują ostatnimi czasy istotności, jako że zabieganie o postać powietrza w pomieszczeniach posiada relewantne sens na komfort domu i eksploatacji budynków. Toteż przedsiębiorstwa instalacyjne złamujące się tematyką wentylacji, rekuperacji także klimatyzacji są doceniane w branży budowlanej. Jedną spośród takich firm instalacyjnych istnieje Winstal z Lublina. Biznes proponuje kolosalny zakres usług w budownictwie zwłaszcza w armaturach sanitarnych. Lublin to rozległy również pojemny rynek na rzecz instalatorów dysponujących znajomość zaś biegłość w montażu wentylacji, rekuperacji również klimatyzatorów. Owa kawałek armatury sanitarnych w budynkach odpowiadająca za formę powietrza jednakowoż dodatkowo pośrednio za ogrzewanie zaś ciepło dominujące w środku ma rewelacyjne znaczenie jeżeli chodzi o oszczędności dodatkowo ekologiczne ogrzewanie, albowiem to oczywiście przeważnie w powietrzu usuwanych spośród budowli zawarta jest najogromniejsza część ciepła które zaprzepaszczają budynki. Wobec tego istotnie obfitego wymowy nabiera stateczne gospodarowanie atmosferą również ciepłem w nim zawartym. Fantastycznym gatunkiem wentylacji stanowi rekuperacja oznacza to wentylacja automatyczna z odzyskiem ciepła. Dlatego że nie wszyscy hydraulicy chcą się zajmować ową instalacją sanitarną to niewielu istnieje zawodowców potrafiących adekwatnie założyć oraz wykonać instalację wentylacji także rekuperacji. Jedną spośród takich jesteśmy w Lublinie dodatkowo okolicach naturalnie, my. Większość naszych odbiorców jest niezwykle zadowolona spośród naszych usług oraz produkcji zrealizowanej za pośrednictwem nas. Odzysk ciepła ma potężne znaczenie jako że pozwala sprawić wysokie oszczędności na cenach nagrzewania budowli, domów, tym samym rekuperacja wyposażona w rekuperator dobrej przedsiębiorstwa stanowi jedna spośród najlepszych instalacji sanitarnych w budynku. Stanowi doskonałym uzupełnieniem instalacji centralnego nagrzewania w siedzibach jednorodzinnych dodatkowo obiektach przemysłowych. Wysuwamy naszą firmę instalacyjną spośród Lublina dla każdych osób pragnących zamieszkiwać komfortowo oraz przyjemnie w swoich mieszkaniach.

  Data dodania: 23 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ekowen - Wentylacja Mechaniczna, Klimatyzacja, Rekuperacja »

  Firma EKOWEN oferuje wentylację mechaniczną dla Twojego domu. Zajmujemy się wszystkim od etapu projektowania do przekazania do użytku gotowej instalacji. Wentylacja mechaniczna wyposażona w rekuperator jest najlepszym sposobem na zawsze świeże powietrze w Twoim domu.
  EKOWEN to zespół doświadczonych specjalistów, zdolnych za każdym razem zaproponować i zrealizować taki system, jaki ściśle odpowiada potrzebom konkretnego obiektu i jego użytkowników. Na wszystkie prace i urządzenia udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
  Częstochowa i okolice to region, w którym działa EKOWEN.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 02 2020 · szczegóły wpisu »