\ Strony związane z hasłem: robotyka - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'robotyka':

 • Programowanie dla dzieci i młodzieży Cyberpaka »

  Kursy lego to zajęcia z programowania dla dzieci, odbywające się regularnie w Cyberpace. Każdy kurs ma indywidualny wymiar. Dokładny program jest ustalany wspólnie z uczestnikami, którzy mogą zdecydować o tym, co będą robić. Kurs na poziomie podstawowym ma za zadanie kompleksowe wprowadzenie dzieci w problematykę budowania i programowania robotów.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • AGH Automatyka Kraków »

  Jeżeli szukasz uczelni na wysokim poziomie, która przekaże Ci wiedzę przydatną na rynku pracy to nie mogłeś trafić lepiej. Automatyka w Krakowie studiowana na AGH to najlepsi wykładowcy i nastawienie na praktyczne nauczanie. Dzięki temu poznasz wiele mechanizmów i będziesz w stanie wiele wynieść z każdych zajęć. Jako uczelnia z automatyką w programie posiadamy naprawdę wiele wyróżnień i jesteśmy czołową Polską uczelnią, która prowadzi ten kierunek. Studiowanie u nas to tym samym gwarancja zadowolenia i radości z takiego podejścia do sprawy.

  Data dodania: 21 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Planeta Robotów »

  Planeta Robotów jest organizatorem zajęć z robotyki dla dzieci. W ofercie firmy znajdują się półkolonie i warsztaty z lego robotyki. Zajęcia dla dzieci odbywają się w szkołach w największych miastach na terenie Polski wliczając w to Warszawę, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Łódź. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, w tym także półkolonie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę opiekunów i instruktorów.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »