\ Strony związane z hasłem: skup złomu - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'skup złomu':

 • Nikstal złom i surowce wtórne skup »

  Przedstawiam Państwu firmę Nikstal Marek Błaśkiewicz. Nasza branża to skup złomu i metali kolorowych. Handlujemy również niektórymi surowcami wtórnymi. Obracamy złomem w ilościach hurtowych i detalicznych. Polecamy się jako odbiorca złomu również dla innych firm. Działamy na terenie Śląska i Zagłębia w szczególności Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Tychów, Jaworzna, Katowic, Mikołowa i Zawiercia.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skup metali kolorowych (Hemarpol) »

  Interesuje Cię sprzedaż metali? Swoją firmę masz w Bydgoszczy i szukasz stałego odbiorcy? Wiedz, że tuż obok Ciebie działa nasz skup metali kolorowych. Chętnie odbierzemy od Ciebie towar, dobrze Ci za niego zapłacimy i będziemy czekać na kolejne wezwanie. Jesteśmy zgraną ekipą, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i znamy się na swojej pracy.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.delta-sj.com.pl »

  Skup i sprzedaż złomu metali kolorowych, skup i sprzedaż złomu stalowego, a ponadto kasacja aut i recykling kabli to oferta firmy Delta Sp. J. w Pleszewie. Zajmujemy się także obrotem metalami żelaznymi, skupiając m. in. na złomie stalowym blachy, odpadach poprodukcyjnych, żeliwie czy złomie kolejowym. Dzięki nowoczesnemu parku maszynowemu przerabiamy do 200 ton złomu pokablowego miesięcznie. W stałej ofercie posiadamy ponadto główkę, środnik oraz stopę z szyn S60 i S49. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą, jaką prezentujemy na stronie i do kontaktu!

  Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skup złomu Chorzów, Katowice »

  Skup złomu Chorzów główną działalnością naszej firmy jest skup złomu w Chorzowie, recykling i utylizacją metali oraz surowców wtórnych. Posiadamy również wózki widłowe do rozładunku. Nasz skup złomu Chorzów, Katowice realizuje płatności w gotówce lub przelewem, zawsze terminowo. Jako skup złomu Chorzów, Katowice metali kolorowych, oferujemy zawsze najlepsze ceny w okolicy surowców wtórnych i użytkowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym godnym zaufania, do grona naszych stałych partnerów należą firmy z Chorzowa i Katowic, nasza pozycja na rynku jest stabilna, posiadamy atrakcyjną ofertę i gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji. Indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas na tle konkurencji. Naszym atutem jest profesjonalna i sprawna obsługa dostawców i odbiorców. Skup złomu Chorzów to podstawowa działalność firmy, przetwarzanie i utylizacja złomu metali kolorowych i szlachetnych, a także przetop aluminium, brązu i mosiądzu. W trakcie prowadzenia działalności w Katowicach zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z większością polskich zakładów branży metali kolorowych. Współpracujemy z polskimi hutami metali kolorowych, którym dostarczamy ogromne ilości surowca. Taka współpraca rozwija się bardzo dynamicznie i przynosi znakomite rezultaty. Zajmując się odpadami, firma Skup złomu Chorzów, Katowice w odpowiedzialny sposób przyczynia się do kasacji dzikich wysypisk śmieci i do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, skupując całą gamę złomu i odpadów metali kolorowych i szlachetnych zgodnie z przepisami Unii Europejskiej. Skup złomu Chorzów prowadzi skup złomu i odpadów metali kolorowych na rynku Ślaskim jak i zapraszamy chętnych z całej Polski. Skupujemy bardzo szeroki asortyment metali i ich odpowiedników.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kolmet-radomsko.pl »

  Polecamy naszym klientom usługi z zakresu transportu ponadgabarytowego. Każde ze zleceń jest indywidualnie przygotowywane i wyceniane po zapoznaniu się z jego specyfiką. Posiadamy szereg uprawnień do legalnego organizowania tychże transportów. Ponadto świadczymy usługi związane ze skupem transformatorów energetycznych, olejowych, żywicznych a także innych typów po uprzednim zapoznaniu się z ich specyfiką. Nasza firma to kompleksowa obsługa wraz z demontażem wspomnianych transformatorów i ich transportem sprzętem, który udostępniamy również usługowo.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zlomskup.eu »

  Skup złomu platyny i tytanu to coś, czym zajmujemy się od lat. Ciągle dążymy do polepszenia jakości naszych usług, słuchając Państwa uwag i wskazówek. Współpracujemy z firmami zarówno w Polsce jak i UE. Zależy nam na pozyskaniu jak największej ilości platyny i tytanu, dlatego odkupimy każdą ilość. Warunki umowy kupno-sprzedaż są bardzo jasne i przejrzyste. To świetny sposób na zwrot kosztów poniesionych podczas zakupu sprzętu. Cechujemy się rzetelną i solidną pracą. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Weglik.eu »

  Metale szlachetne i rzadkie mają olbrzymie znaczenie dla licznych gałęzi przemysłu. Są wykorzystywane przy konstruowaniu narzędzi pracy. Cechują się odpornością i trwałością. Trudno je zniszczyć. Dlatego zamiast inwestować w nowowydobyte surowce chrońmy razem środowisko i wybierzmy metale z rynku wtórnego. Stellmet skupuje srebro, platynę, pallad, tytan, wolfram, kobalt czy molidben w różnej postaci. Prowadzimy też skup węglika spiekanego czy stali HSS. Odwiedź nas w Świętochłowicach przy ul. Metalowców 1b, c.

  Data dodania: 28 03 2019 · szczegóły wpisu »