\ Strony związane z hasłem: szkolenia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • CPI psychoterapia »

  Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Azzun »

  Azzun - hotel na Mazurach, w którym wnętrza o unikalnym wystroju i klimacie. Hotel kieruje swoją ofertę do osób dbających o kondycje i dobre samopoczucie.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CEZ Cargo »

  Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 r. Działamy w wielu dziedzinach: szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, kucharz i inne). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na obszarze całej Polski. Doskonalenie kadr (kursy językowe branżowe i wiele innych). Wynajem symulatora (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania). Badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania kierowców). Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • RMConsulting »

  O skuteczności sprzedaży w pierwszej kolejności zadecydować może profesjonalizm zatrudnianych pracowników. Z myślą o tym nasza firma, która świadczy usługi szkoleniowe  przygotowała w swojej ofercie szkolenia sprzedażowe (patrz: wykaz szkoleń), których zadaniem jest specjalistyczne przygotowanie handlowców do osiągnięcia zamierzonych efektów. Szkolenia handlowe prowadzone są przez profesjonalną kadrę specjalistów przy wykorzystaniu najnowszych metod coachingu  i kończą się otrzymaniem odpowiednich certyfikatów wymaganych na współczesnym rynku z branży sprzedaży.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Codex szkolenia BHP »

  W współczesnych czasach, gdy jest non stop mniej pracy o każdą posadę wypada troszczyć się jak również starać się, tak aby twój szef nie ocenił, że twój czas dobiegł końca. By temu zapobiec trzeba być elastycznym w godzinach pracy oraz pracowitym i punktualny. Jest jednak jedna sprawa, jaka nie może zostać zignorowana przez nikogo, a tą sprawą jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo pracownika jest rzeczą najwyższej wagi, jaką nawet chlebodawca musi uszanować. Aby być na bieżąco należy instruować pracowników z obrębu bhp i ppoż., ponieważ takie szkolenia chodź są bardzo oklepane potrafią zdziałać cuda podczas prawdziwego zagrożenia. Pamiętajmy, żeby nie odstawiać bezpieczeństwa na boczny tor.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Exacto Public Relations »

  Exacto to agencja public relations, która dokładnie dopasowuje się do potrzeb klientów. Współpracę zaczyna od pełnej analizy dotychczasowych projektów, dostępnych narzędzi komunikacyjnych, potem planuje dalsze działania i wdraża je życie. Główne płaszczyzny działalności agencji to: przeprowadzenie badań i analiz, budowanie strategii i planów operacyjnych, działania w sytuacjach kryzysowych, organizacja wydarzeń, eventów, internet PR, SEO PR, przygotowanie produkcji telewizyjnych. W ciągu pięciu lat, agencja, wykonała prawie 200 zleceń. Firma przygotowywała najbardziej liczące się w Polsce wydarzenia z sektora PR, na przykład Kongres Public Relations oraz Kongres Profesjonalistów PR.

  Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ascend szkolenia BHP »

  Firma Ascend zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorców w zakresie świadczenia usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wykonuje analizy stanu bhp w zakładzie pracy oraz sporządza niezbędne dokumentacje i szkolenia. Do zadań pełnionych przez firmę Ascend należy także ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • H&S - szkolenia BHP »

  Misją H&S jest rzetelna pomoc w temacie profesjonalnego zapewnienia bezpieczeństwa pracy i zdrowia. H&S to wygodna i ekonomiczne rozwiązanie z gwarancją najwyższej jakości. Oferujemy szkolenie bhp dla pracodawców, pracowników, kierowników. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę BHP w ramach outsourcingu dla wszystkich grup zawodowych. Outsourcing jest mniej kosztowny i skuteczniejszy.

  Data dodania: 01 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • CPC24 »

  Nasza działalność polega na organizowaniu warsztatów przeznaczonych dla firm zajmujących się transportem. Kursy przeprowadzane są przez kompetentną załogę, pracowników wyższych szkół lub menedżerów większych firm transportowych. Zajmujemy się transportem od szeregu lat, z tego powodu znamy się na tym jak mało kto. Pracujemy z każdym przedsiębiorstwem. Potrafimy się dostosować, dlatego terenem naszych działań jest samo serce wielkopolski, ale również spotykamy się w firmie klienta. Nasze szkolenia kończy zdobycie certyfikatu kompetencji zawodowych, co powoduje zwiększeniem konkurencyjności firmy zajmującej się transportem. Wykonujemy swoją pracę efektywnie oraz bez ceregieli. Zaręczamy, że nasze kursy są zarówno efektywne i na pewno nie nudne.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uczymyratowac.pl »

  Drodzy Państwo. Organizujemy szkolenia udzielania pierwszej pomocy dla osób indywidualnych oraz grup. Nasze kursy prowadzimy na podstawie wskazań zgodnych z ERC. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel medyczny, zatrudnieni na co dzień w ratownictwie medycznym. Przeprowadzany przez naszych szkoleniowców trening pierwszej pomocy pozwoli Państwu prawidłowo udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadków. Poprawnie udzielona pierwsza pomoc niezmiernie często ratuje życie osoby potrzebującej.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotele i Gastronomia Plus Sp. z o.o. »

  Hotele plus to innowacyjne rozwiązania w branży hotelarskiej tworząca sieć hotelowa. To również gwarancja najlepszej oferty dla obiektów Hoteli Plus. Tylko sprawdzeni i godni zaufania partnerzy biznesowi, specjalne warunki od dostawców i producentów, współpraca z czasopismami i portalami branżowymi, ale to nie wszystko.
  Organizujemy wszelkiego rodzaju: szkolenia gastronomiczne, szkolenia hotelarskie, szkolenie dla hoteli, szkolenie horeca, doradztwo hotelarskie.
  Nasz zespół doradców to profesjonaliści. Nasza wiedza i doświadczenie zostało zdobyte w znanych hotelach i restauracjach w Polsce, w międzynarodowych sieciach hotelarskich, instytucjach finansowych oraz pracowniach architektonicznych. Obecnie pracujemy nad sukcesem inwestorów branży hotelowej i gastronomicznej, którzy nam zaufali.

  Data dodania: 01 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Otspaw.com.pl »

  Ośrodek Techniki Spawalniczej posiada szeroki wachlarz szkoleń w zakresie spawania, które kończą się wydaniem certyfikatów. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całego kraju, więc swoją ofertę dostosowuje do konkretnego zamówienia na szkolenie pracowników. Przyjmuje również indywidualnych kandydatów swoim najlepszym absolwentom zapewnia zatrudnienie. Firma specjalizuje się także w przeprowadzaniu nadzoru spawalniczego w zakładach produkcyjnych. W swojej siedzibie przeprowadza badania laboratoryjne materiałów i złączy.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Anacco szkolenia biznesowe »

  Anacco. pl to serwis oferujący usługi szeroko pojętego consultingu. Doradcy i trenerzy skupieni w tej grupie świadczą swoje usługi na poziomie szkoleń, coachingu czy projektów doradczych specjalnie dopasowanych do potrzeb klientów. nnDoradcy działają głównie w sferze human resources, skupiając się na kapitale ludzkim danej firmy. Zarządzanie przez cele, czasem, a także delegowanie zadań, to szkolenia biznesowe skierowane głównie do właścicieli firm, organy zarządcze oraz menedżerów, którzy chcą lepiej organizować pracą podległej grupy pracowników. Z kolei organizacja pracy skupia się na takich aspektach jak optymalizacja zatrudnienia czy opis stanowisk pracy. nnWieloletnie doświadczenie specjalistów sprawia, że usługi kierowane są do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na specyfikę i rynek, na którym działa dana firma.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polcargo »

  Polcargo poleca się swoim klientom w ramach usług rzeczoznawczo-kontrolnych. Zajmuje się kontrolą zbóż, pasz, oraz nawozów. Inne branże, z którymi współpracuje firma to chemia, czy towary przemysłowe. Znamy doskonale polski rynek, posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe. Współpracujemy z 85 firmami o światowym znaczeniu i z 300 firmami polskimi uczestniczącymi w międzynarodowym obrocie towarowym. Dbamy o wysoki poziom kadry. Wśród naszych pracowników znajdują się naukowcy z tytułami doktorskimi czym się zajmuje Polcargo.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum.jakosci.pl ISO 9001 szkolenia »

  ISO 9001 szkolenia, które powinien odbyć każdy Twój pracownik. Szukanie kompetentnej firmy przerasta Twoje możliwości? Pozwól, że znacznie Ci to ułatwimy. Wejdź na naszą stronę https://centrum. jakosci. pl/ i zaufaj opinii naszych specjalistów, którzy wyszukują i sprawdzają kompetencję firm zajmujących się szkoleniami ISO 9001.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoleniamm.pl »

  Wiedza teoretyczna wyniesiona ze szkoły wymaga od pracowników sektora budowlanego solidnego poparcia w praktyce oraz posiadania uprawnień do wykonywania zawodu. Aby to osiągnąć biorą oni udział w kursach z zakresu konserwacji urządzeń transport bliskiego jak również na stanowisko operatora urządzeń UDT.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bhp-lex.pl »

  Oferta bhp-lex. pl skierowana jest do firm i osób prywatnych. Jeżeli tylko potrzebują Państwo pomocy z zakresu BHP, to jesteśmy do dyspozycji. Mamy stosowne uprawnienia, kursy możemy przeprowadzić bezpośrednio w Państwa firmie, ale serdecznie zapraszamy także do naszej siedziby. Nie biomy się trudnych pytań i zawsze dajemy szczegółowe instrukcje.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Anatomic - kursy dla fizjoterapeutów »

  W ramach oferty naszej centrum szkolenia jesteśmy w stanie zapewnić kursy związane z nauką różnych metod masażu. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów związanych z rehabilitacją, fizjoterapią. Duże doświadczenie naszych specjalistów zarówno na polu zawodowym jak też dydaktycznym pozwala nam zapewnić naszym uczniom wysoki poziom nauczania. Nasze kursy pozwalają na uzyskanie kwalifikacji zawodowych.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »