\ Strony związane z hasłem: transport hds - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'transport hds':

 • Transport gruzu Gabara »

  Sprawdzona firma transportowa dysponująca profesjonalnym sprzętem. Dobra jakość wykonywanych usług. Nasza firma specjalizuje się w transporcie ciężarowym z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu przeładunkowego. Przez trzydzieści lat działalności zrealizowaliśmy tysiące zleceń, rozbudowaliśmy zespół specjalistycznych pojazdów i poszerzyliśmy zakres wykonywanych prac, wszystko to, aby móc zadowolić naszych klientów, tych indywidualnych oraz firm. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Korzenie i gałęzie drzew, kontenery z gruzem i śmieciami, odpady motoryzacyjne – wszystko wywieziemy, a dzięki zamontowanym na samochodzie specjalistycznym sprzęcie HDS bezproblemowo załadujemy towary o wielkich gabarytach (kontenery, łodzie i jachty, maszyny przemysłowe) oraz materiały sypkie i dostarczymy na czas pod wskazane miejsce. Pomożemy przygotować teren pod zabudowę oraz wszelkiego rodzaju prace ziemne.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie samojezdne - dzwigisamochodowe.pl »

  Od roku 1987 nasza firma zajmuje się usługami dla firm budowlanych, oferujemy wynajem żurawi samojezdnych, transport hds, usługi dźwigowe. Przeprowadzamy również szkolenia, po których można uzyskać certyfikaty na dane pojazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami na stronie www, gdzie mamy rozpisane wszystkie świadczone przez nas usługi.

  Data dodania: 20 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oksel.pl »

  Oksel należy do liderów w realizacji instalacji przemysłowych, transporty maszyn, a także transportu hds. Główną specjalizacją firmy jest transport wraz z rozładunkiem na dach, wykonywanie wraz z montażem linii do ubrań według projektu, załadunek, transport oraz rozładunek wagonów. Firma to także budowa skrzyń do wysyłek morskich. Zobacz ofertę kompleksowej relokacji zaplecza budowy oraz transportu nienormatywnego.

  Data dodania: 24 09 2019 · szczegóły wpisu »