\ Strony związane z hasłem: układanie kostki brukowej - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'układanie kostki brukowej':

 • Sebruk »

  Specjalizujemy się w sprzedaży galanterii betonowej. Gwarantujemy innowacyjne wzory, wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bat-Pol układanie kostki brukowej »

  Jesteśmy sprawdzoną firmą brukarską, która wykonuje prace z zakresu układania kostki brukowej oraz granitowej w poznaniu ale i najbliższych odległościach. Wielkie zaangażowanie stawia nas w pozycji lidera usług brukarskich znajdujących się w obszarze. Wiele wykonanych realizacji takich jak budowa drogi, parkingu czy chodnika dało nam dużo doświadczenie oraz pozwoliło uzyskac tak potrzebny w tym zawodzie sprzęt oraz wybrac najzdolniejszych brukarzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www. Najlepsza firma brukarska w Poznaniu

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Danbruk układanie kostki brukowej »

  Danbruk to doświadczone przedsiębiorstwo, którego podstawową dziedziną działalności jest szeroko pojęte brukarstwo. Przedsiębiorstwo wykonuje swoje usługi zarówno dla innych firm i instytucji publicznych, jak też dla osób indywidualnych. Nierzadko pracuje na rzecz wspólnot mieszkaniowych na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego. Największym atutem firmy jest jej solidna i kompetentna ekipa pracownicza, gwarantująca profesjonalną i punktualną realizację zleceń. Przedsiębiorstwo Danbruk posiada w ofercie przede wszystkim profesjonalne układanie kostki brukowej, a poza tym układanie kamienia oraz kostek granitowych. Oferta obejmuje zatem tworzenie m. in. brukowanych podjazdów, deptaków, a nawet skalniaków ogrodowych. Proponowane usługi brukarskie są dostosowane do wymagań klienta i kreatywne, zawierają również układanie różnorodnych barwnych wzorów z bruku. Ponadto firma umie znakomicie projektować trasy odwodnienia liniowego i budować trwałe kanalizacje deszczowe. Także z tego rodzaju usług mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i duże przedsiębiorstwa. Należy dodać, że załoga Danbruk zajmuje się także budowaniem ogrodzeń z elementów betonowych i metalowych. Profesjonalna brygada szybko i solidnie ogrodzi ogród czy zakład przemysłowy. Firma oferuje również usługi koparko-ładowarką, a poza tym wywóz ziemi lub gruzu. Nowoczesny sprzęt pozwala na wykonywanie standardowych robót ziemnych, takich jak kopanie wykopów pod szambo, niwelacja terenu, usuwanie pni drzew i innych.

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lublin-brukarz.pl »

  Jeżeli zależy Wam na zrobieniu kostki brukowej na waszym tarasie, zachęcamy do współpracy z naszą firmą brukarską w Lublinie. Firma działa na rynku już od 2005 roku i posiada bardzo rozbudowane usługi związane z położeniem kostki brukowej w dokładny i profesjonalny sposób. Do każdego zlecenia jesteśmy w stanie podejść indywidualnie. Podejmujemy się nawet tych najtrudniejszych realizacji.

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kostki brukowej Pułtusk w doskonałej cenie - Piotomar »

  Najlepsza kostka brukowa? Jedynie u nas! Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Piotomar, która współpracuje z klientami z całego kraju. Z naszej oferty skorzystało w tej chwili mnóstwo osób, którzy zadowoleni są z usług, jakie dla nich zrealizowaliśmy. Bardzo chętnie nawiążemy również współpracę z Wami i również dostarczymy Wam najlepszą kostkę brukową. Nie licząc sprzedaży zapewniamy naszym klientom także usługi transportowe. Zakupione kostki dostarczymy we wskazane przez Was miejsce. Możecie znajdować się pewni, że oferujemy Wam kostkę w naprawdę atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy całą kostkę rozładują po przybyciu na miejsce. Wy nie będziecie musieli się niczym niepokoić. Naszą Specjalnością są także układanie kostki brukowej, antycypacja ogrodów, usługi transportowe a także usługi ładowarką. Na przedsiębiorstwo Piotomar zawsze możecie liczyć.

  Data dodania: 30 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Halbiniak.pl »

  Firma Halbiniak świadczy usługi brukarskie, układanie kostki brukowej, usługi budowlane, remonty mieszkań oraz usługi ogrodnicze dla klientów z obszaru Częstochowa, Radomsko, Kłomnice. nProwadzimy również wypożyczalnię sprzętu budowlanego. nUkładanie kostki brukowej i inne usługi brukarskie to wizytówka naszej firmy. Brukiem zajmujemy się od 30 lat i posiadamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie oraz certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje. nW ramach wypożyczalni sprzętu budowlanego oferujemy na wypożyczenie: koparka, mini koparka, koparko-ładowarka, wywrotka, elektronarzędzia i inne. nSzczegóły oferty znajdziecie na halbiniak. plnZapraszamy!

  Data dodania: 09 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Ogrodów Poznań - Kaktus »

  Chciałbyś posiadać świetnie wykonany ogród? Jeżeli tak to trzeba zdecydować się na ofertę prowadzonej przez nas firmy. Zajmujemy się tworzeniem ogrodów, układaniem kostki brukowej, pielęgnacją ogrodów czy też tworzeniem tarasów. Możemy pochwalić się naprawdę sporym portfolio, w którym znajduje się naprawdę wiele ciekawych projektów. Potrafimy zająć się też montowaniem oświetlenia, tworzeniem trawników i sporą ilością innych usług. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, pasję do wykonywania ogrodów a także dbanie o umówione terminy wykonania powierzonych nam zadań. Zachęcamy do zdecydowania się na nasze usługi.

  Data dodania: 28 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Brukarz Wałcz - Bruk-Bud »

  Oferujemy układanie kostki brukowej w Wałczu oraz okolicach. Nasza usługa zawsze ma wysoką jakość. Dlaczego? Ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta. Można zobaczyć na naszej stronie zdjęcia z miejsc, w których już pracowaliśmy. Stworzyliśmy ścieżki, podjazdy i chodniki, które zachowują doskonały stan.

  Data dodania: 22 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Układanie Kostki Brukowej - Usługi Brukarskie - PrzemBruk »

  PrzemBruk to firma zajmująca się kompleksowymi usługami brukarskimi, budowlanymi oraz ogrodniczymi. Robią zarówno małe prace weekendowe jak i duże zamówienia. Żadnego kłopotu nie stanowią parkingi, wjazdy, ścieżki czy prace porządkowe. W ofercie są też ogrodzenia z siatki, bramy oraz fundamenty. Profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny oraz ogromne doświadczenie zapewniają estetyczny i zadowalający efekt końcowy.

  Data dodania: 31 03 2021 · szczegóły wpisu »