\ Strony związane z hasłem: urządzenia chłodnicze - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'urządzenia chłodnicze':

 • Kalimpex - lady i urządzenia chłodnicze »

  Firma Kalimpex ma w swojej ofercie urządzenia, które powinien posiadać każdy obiekt gastronomiczny oraz przemysłowy w branży spożywczej. Lady chłodnicze, regały i dużo innych urządzeń chłodniczych najwyższej jakości zakupią Państwo w naszym sklepie na terenie Śląska oraz całej Polski. Dbając o komfort wykonywanych obowiązków zatrudnionych pracowników, montujemy sprawną klimatyzację.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej klasy komory chłodnicze Bydgoszcz - CZH »

  Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa z siedzibą w Bydgoszczy to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Proponuje montaż klimatyzacji a także urządzeń do komór chłodniczych, wykonuje chłodnie, mroźnie a oprócz tego pomaga w budowie instalacji chłodniczych. Poza tym prowadzi sprzedawanie urządzeń niezbędnych w tego rodzaju branżach jak chłodnictwo czy klimatyzator. Oferuje także chemię specjalistyczną, w tym wysokiej jakości środki czyszczące a także dezynfekujące. Firma dysponuje szeroką propozycją sprzętu renomowanych producentów. Niezależnie od sprężarek hermetycznych i również agregatów skraplających ma w propozycji dobrej jakości sterowniki elektroniczne, wentylatory, termometry oraz wiele innych urządzeń. CZCH zaprasza do współpracy firmy instalacyjne, zakłady przemysłu spożywczego, sklepy a także nie tylko. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

  Data dodania: 22 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mimar serwis AGD »

  Klimatyzacja Sanok? Sprawdź koniecznie naszą ofertę. Oferujemy montaż oraz serwis klimatyzacji zarówno w mieszkaniach, jak i w większych obiektach przemysłowych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego w naszej pracy nie ma miejsca na kompromisy. Zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie, pamiętając o ich atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »