\ Strony związane z hasłem: usg - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'usg':

 • Centrum Medyczne Stanley fizykoterapia »

  Potrzebna jest Ci pomoc medyczna? Jeżeli tak to nasze centrum znajdujące się w Poznaniu pozwoli Ci wrócić w pełni do zdrowia. Dbamy o to aby realizowane przez nas usługi były wysokiej jakości. Jedną z usług jakie oferujemy jest kompleksowa oferta z zakresu USG. Gwarantujemy, że pomożemy każdemu. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Torbielnerki.pl rak nerki »

  Nasza strona internetowa pozwala na zapoznanie się z szerokim zakresem informacji dotyczących takich schorzeń jak torbiel nerkowa. Posiadamy na naszej stronie zestaw rozbudowanych informacji dotyczących zarówno najważniejszych pojęć medycznych związanych z torbielą nerkową a jednocześnie sposobów wykrywania choroby czy też leczenia torbieli nerkowej. Jednocześnie za pośrednictwem strony można uzyskać rzetelne i sprawdzone informacje.

  Data dodania: 26 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Echousg.pl badania echo i USG prywatnie. Kraków »

  Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolic, których interesuje badanie USG. W naszej klinice przy ulicy Sąsiedzkiej 2 przeprowadzamy między innymi USG kończyn dolnych, tarczycy, piersi, jak i jamy brzusznej. Poza tym badamy także echo serca. Pełna oferta oferowanych przez nas badań oraz wszystkie informacje o klinice znajdziecie Państwo na stronie echousg. pl. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badanieusg.edu.pl »

  Jeżeli wybierasz się na badanie USG i pragniesz dokładnie poznać sam zabieg to na naszym blogu będziesz miał taką możliwość. Publikujemy regularnie artykuły, które poruszają wszystkie najważniejsze kwestie związane z badaniem i tym samym możliwe jest odpowiednie przygotowanie się do samego badania. Na naszym blogu wszystkie teksty opracowywane są przez prawdziwych ekspertów z zakresu tego typu badań, którzy są w stanie przekazać wiedzę w sposób naprawdę przystępny i bardzo przejrzysty dla wszystkich osób.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wyleczsiewarszawa.wordpress.com »

  Dla wszystkich tych osób, które poszukują informacji na temat pracy podologa, czyli specjalisty zajmującego się schorzeniami i problemami stóp, polecamy stronę Wylecz się! To na niej znaleźć można garść przydatnych informacji, w tym między innymi przykładowe zabiegi podologiczne czy specjalizacje lekarzy współpracujących z podologiem. Strona będzie również bardzo pomocna dla wszystkich tych osób, które borykają się z problemami urologicznymi i wybierają się na wizytę do gabinetu lekarza urologa.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rose Medica - Ginekolog Kraków »

  Witryna Rose Medica przybliży Cię do oferty specjalistycznych gabinetów ginekologicznych w Krakowie. Jeśli szukasz sprawdzonej, fachowej pomocy i przyjaznej atmosfery, sprawdź, co możemy zaproponować. W naszych placówkach wykonasz badania ultrasonograficzne wszelkiego typu, a ginekolog, którego wybierzesz, może prowadzić Cię przez długie lata — od czasów nastoletnich, przez poród, do leczenia objawów menopauzy. Zajmujemy się też estetyczną medycyną ginekologiczną, której zakres znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt usg - Medcorp.pl »

  Wspieramy wyposażenie gabinetów diagnostycznych. Udostępniamy Państwu używany sprzęt do USG w bezkonkurencyjnych cenach. Zapewniamy nie tylko ultrasonografy i echokardiografy, ale również odpowiednie szkolenia, papier termiczny, serwis pogwarancyjny i gwarancyjny, precyzyjną konfigurację aparatu. Charakteryzujemy się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem branżowym.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usg Police - sieredzinski.pl »

  Zachęcamy do kontroli usg w naszym gabinecie. W ofercie jest usg jamy brzusznej szczecin a także usg piersi Szczecin. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w badaniach typu USG i jesteśmy gabinetem z nowoczesnym sprzętem, przeznaczonym do wnikliwej i dokładnej diagnozy względem USG. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • USG Opole - Maciej Horodecki »

  Konsultacje diabetologiczne, Echokardiografia, USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych to ułamek usług proponowanych przez diabetologa Macieja Horodeckiego. Satysfakcja kontrahenta oraz dokładność prowadzonych badań to priorytet dla naszej działalności, dlatego wszelkie badania prowadzimy na najnowszej generacji instrumentem z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Szczegółowy obszar proponowanych czynności a także opis infekcji, które badamy znajduje się na witrynie firmowej usgdiabetologia. pl. Wszystkie osoby z Opola, jakie potrzebują wykonać badanie z naszej możliwości serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 19 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne Bielsko Medea »

  Jednym z najpopularniejszych badań, potrzebnych do postawienia trafnej diagnozy jest USG. Gdzie je wykonać? Najlepiej w Centrum Medycznym Medea w Mazańcowicach. Oferujemy USG jamy brzusznej, nerek, dróg moczowych, pęcherza moczowego, prostaty, moszny, tarczycy, stawów, tkanek miękkich, ślinianek, węzłów chłonnych oraz USG Color Doppler tętnic i żył kończyn górnych oraz dolnych, a także tętnic szyjnych i kręgowych. Prowadzimy też gabinety specjalistyczne – neurochirurgiczne, leczenia schorzeń kręgosłupa, chorób wewnętrznych, kardiologiczny, kardiochirurgiczny, neurologiczny, pulmonologiczny, diabetologiczny, ortopedyczny, urologiczny, chirurgiczny, chirurgii naczyniowej, otolaryngologiczny, ginekologiczno-położniczy, pediatryczny, gastroenterologiczny, onkologiczny, psychologii czy dietetyczny. Wejdź na Medea-Mazancowice. pl.

  Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »