\ Strony związane z hasłem: usługi elektryczne - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'usługi elektryczne':

 • Celtron - Elektrycy-wroclaw.pl »

  Celtron to elektryk z Wrocławia, który świadczy usługi elektryczne na terenie miasta i okolic. Oferta firmy to przede wszystkim prowadzenie pomiarów oraz instalacje elektryczne. Oprócz tego pracownicy zajmują się podłączaniem sprzętu AGD na podstawie posiadanych uprawnień oraz instalacje RTV-SAT. Na życzenie klienta firma dokonuje szybkiej i szczegółowej oceny obejmującej wycenę danego zlecenia. Celtron to oprócz usług instalacyjnych również naprawy, serwis oraz modernizacja istniejących instalacji.

  Data dodania: 19 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adrian Szopa montaż instalacji elektrycznej »

  Elektroinstalacje Adrian Szopa, to firma elektryczna, która oferuje profesjonalne usługi elektryczne na terenie Wrocławia i okolic. Wykonujemy: instalacje elektryczne w mieszkania, domach i halach przemysłowych, montaż przewodów, montaż oświetlenia, montaż opraw oświetlenia zewnętrznego, zakładanie osprzętu gniazd i przełączników, montaż szaf i rozdzielni elektrycznych, pomiary elektryczne, a także roboty ziemne. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z normami SEP, a firma posiada odpowiednie uprawnienia kwalifikacyjne. Więcej informacji znajduje się na stronie www. adrianszopa. pl. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Wrocław »

  Swoją ofertę kierujemy do Klientów zainteresowanych usługami elektrycznymi na terenie Wrocławia lub okolic. Jako pogotowie elektryczne jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Możemy Państwu zagwarantować usługi kompletne oraz w pełni profesjonalne. Wszystkich Klientów zainteresowanych współpracą z naszą firmą Zapraszamy na stronę internetową wroclaw-elektryk. pl.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usuwamy awarie »

  Jako firma elektryczna z Słupska, Ustki szybko i bezpiecznie usuwamy awarie elektryczne. W zakresie naszych usług leży także modernizacja instalacji elektrycznych czy przyłącza elektryczne. Zajrzyj na stronę www firmy Elektryk Słupsk by poznać pełen obszar działań. Skontaktuj się z nami w razie problemu - ekspresowo usuwamy awarie!

  Data dodania: 20 08 2020 · szczegóły wpisu »