\ Strony związane z hasłem: wentylatory - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'wentylatory':

 • Magma.sklep.pl »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie dystrybuowania dla naszych klientów szerokiego asortymentu urządzeń z takich rynków jak pneumatyka, sprzęt spawalniczy, narzędzia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno sprzęt pochodzący od renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych a jednocześnie komponenty do sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 20 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mikavent Michał Vogler »

  Mikavent to sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą systemów wentylacyjnych, kominków oraz akcesoriów. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantują najwyższą jakość oferowanych urządzeń i artykułów. Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo w razie potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu i zapoznania ze szczegółową specyfikacją proponowanych elementów i systemów wentylacyjnych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szeroki asortyment od renomowanych producentów. W ofercie posiadamy między innymi wentylatory ścienne, kominkowe, kanałowe czy przemysłowe, które dzięki różnorodnym parametrom znajdą zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurach czy zakładach pracy.

  Data dodania: 04 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Mastervent.pl »

  Mastervent jest producentem węży technicznych, elementów instalacji wentylacyjnych oraz urządzeń odpylających. Jednocześnie jest dystrybutorem znanych producentów sprzętu wentylacyjno-klimatyzacyjnego. Posiada szeroki wybór wydajnych oraz efektywnych wentylatorów przemysłowych – boczno-kanałowe, kanałowe, osiowe-kanałowe, osiowe-ściennepromieniowe, chemoodporne, dachowe oraz przeciwwybuchowe. Ponadto, oferuje węże przemysłowe, odpylacze, odkurzacze przemysłowe, a także inne akcesoria wentylacyjne.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory promieniowe dla przemysłu - Luftberg »

  Luftberg specjalizuje się w dystrybucji wentylatorów promieniowych dla potrzeb przemysłu. W ofercie firmy znajdują się wentylatory promieniowe dla wielu zastosowań. Firma oferuje wentylatory nisko, średnio i wysokociśnieniowe. Wentylatory wykonywane są w różnych konfiguracjach, z możliwością umieszczenia z lewej lub prawej strony silnika, z różnym kątem wylotu powietrza.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Konstech - wentylatory do chłodni »

  Konstech to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją chłodni wentylatorowych mokrych. Oferowane przez firmę chłodnie stanowią najnowsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania służące do chłodzenia wody w układach obiegowych.
  Jedną z części wyposażenia mechanicznego chłodni wentylatorowych są wentylatory. Zadaniem wentylatora do chłodni jest wytwarzanie przepływu powietrza przez zraszalniki i zapewnianie optymalnych parametrów eksploatacyjnych podczas różnych warunków pogodowych.

  Konstech realizuje wszystkie prace związane z dobraniem optymalnego układu wentylacyjnego do danego rozwiązania. W ofercie znaleźć można m. in. wirniki z łopatek, piasty wirników, wały napędowe bezpodporowe, sprzęgła, silniki, układy smarowania czy ramy i siatki.
  Oferta Konstech obejmuje pełną realizację projektów wentylatorowych - od wizji lokalnej i uzgodnień z inwestorem, po projekt i montaż.
  Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową Konstech.

  Data dodania: 27 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Suszarnie do drewna - Ventech »

  Od 1993 roku nasza firma funkcjonuje na rynku zapewniając suszarnie do drewna doskonałej klasy. Przez cały czas staramy się rozszerzać propozycję naszego przedsiębiorstwa zapewniając produkty najlepszej klasy. Poza suszarniami nasza propozycja zawiera również wentylatory do suszarni, kominki wentylacyjne, grzejniki bimetaliczne oraz wiele innych artykułów. Nasza firma zapewnia nie tylko bardzo bogaty wybór produktów, ale również atrakcyjne ceny, ich wysoką jakość i indywidualne podejście do każdego klienta. Suszarnie, które możemy zaproponować z całą pewnością sprawdzą się nawet u bardzo trudnych klientów. Niezależnie więc czy szukasz sprzętu dla amatorów albo fachowców powinieneś skorzystać z usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo Ventech. Kontakt z nami to bardzo dobry pomysł nawet dla bardzo wymagających klientów.

  Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »