\ Strony związane z hasłem: wiązary dachowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'wiązary dachowe':

 • Tartak-chybie.pl »

  Przedmiotem aktywności firmy Tartak Zbigniew Dziendziel jest świadczenie całościowych usług w zakresie produkcji więźby, konstrukcji drewnianych, kurników, bud dla psów, karmników oraz realizacji indywidualnych pomysłów. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Chybie, woj. śląskim. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i współczesne, zaawansowane technologie gwarantujące naszym wyrobom szlachetność oraz wieloletnią solidność. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo galerię zdjęć przykładowych realizacji poszczególnych produktów z naszej oferty.

  Data dodania: 17 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • MG Dachy »

  Budowa domu zdecydowanie wiąże się z wieloma czynnościami. Ważnym elementem każdego domu jest dach. Dach przede wszystkim spełnia funkcję ochrona domu. Wykonanie dachu składa się z różnych etapów. Podstawowym elementem wykonania dachu jest zdecydowanie wykonanie odpowiedniej konstrukcji dachowej, która będzie dostoswana do projektu danego domu jednorodzinnego, obiektu przemysłowego, czy też obiektu rolniczego. Projekt konstrukcji dachowej powinien być wykonany w profesjonalny sposób. Nie może być on błędnie wykonany, ponieważ groziłoby to zawaleniem się jego, dlatego też właśnie konstrukcja dachowa odgrywa kluczową rolę w jego bezpieczeństwu. Warto zatem wybrać profesjonalną firmę z ogromnym doświadczeniem, która wykona konstrukcję dachową w szybki i bezbłędny sposób. Doskonałym rozwiązaniem zatem jest skorzystanie z usług naszej firmy, w której mamy najlepszych specjalistów, którzy pomogą w stworzeniu projektu konstrukcji dachowej, dzięki czemu będziecie mieć pewność solidnie wykonanego dachu. Ważne jest także, aby dobrać odpowiednie elementy konstrukcji dachowej. Zazwyczaj tworzeni konstrukcji dachowej odbywa się na placu budowy, gdzie cieśla łączy ze sobą poszczególne elementy drewna. Jednak znacznie szybszym rozwiązaniem jest wykorzystanie gotowych wiązar dachowych, które następnie przywożone są na budowę oraz montowane za pomocą profesjonalnego dźwigu. Tak wykonany dach zdecydowanie jest znacznie bardziej solidny, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania w swoim domu.

  Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wiązar Dach Wojciech Jędras »

  Wiązar-Dach - dachy z drewna, prefabrykowane konstrukcje dachowe i więźba dachowa - 20 lat na rynku budowy dachów najwyższej jakości. Gwarancja solidności. Projektowanie. Wykonaliśmy już ponad pięć tysięcy projektów, więźby dachowej, domów szkieletowych, dachów hali przemysłowych. Do budowy naszych dachów wykorzystujemy najnowsze technologie łączenia prefabrykowanych konstrukcji dachowych w systemie MITEK. Dzięki nim, nasze konstrukcje dopasowane są co do milimetra a czas ich produkcji zostaje diametralnie skrócony. Ma to również wpływ na cenę, która jest znacznie niższa od dachów budowanych tradycyjnie. Na WIĄZAR-DACH możesz liczyć za każdym razem gdy myślisz o postawieniu: domu parterowego z poddaszem użytkowym, budynku jednorodzinnego, budynku wielorodzinnego, budynku użytku publicznego, budynku szkieletowego, obiektu handlowego, obiektu produkcyjnego, obiektu magazynowego, obiektu usługowego, obiektu sportowego, wiat gospodarczych i magazynowych. Oraz wiele innych realizacji, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny.

  Data dodania: 05 05 2021 · szczegóły wpisu »