\ Strony związane z hasłem: włoski - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'włoski':

 • Szkółka drzewek owocowych - drzewka-rejman.pl »

  Oferta naszej szkółki złożona jest z drzewek owocowych, orzecha włoskiego oraz podkładek (wegetatywnych i gereatywnych). Jeżeli interesuje Was histora powstania szkółki, należy się cofnąć do czasów przedwojennych. Później warto powiedzieć o latach 50-tych, kiedy za sprawą naszego ojca rozpoczęła się produkcja drzewek owocowych na większą skalę. Tak został nam jeszcze jeden kluczowy moment, a dokładnie 1989 rok. W tym roku przejęliśmy rodzinne gospodarstwo i zapadła decyzja o rozwinięciu asortymentu (m. in. wyłączna produkcja na matecznikach).

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycjekrakow.com.pl »

  Nauka języków to świetna decyzja, która przekłada się na wiele korzyści. Do nauki języków konieczne jest jednak odpowiednie podejście. Warto zdecydować się w takiej sytuacji na odpowiedniego korepetytora. Dzięki nam nauka niemieckiego w Krakowie będzie naprawdę prosta i komfortowa dla wszystkich osób i będzie przekładała się na wiele poważnych korzyści wynikających z tego działania.

  Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy Włoskiego online »

  Bardzo mało znanym językiem wśród ludzi na świecie jest język włoski. Czym to jest spowodowane skoro co roku odwiedza ten kraj ponad 46 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych kursów żeby nauczyć się tego języka. Jeśli planujesz pojechać do Włoch to warto byłoby nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami jednak z językiem angielskim jest u nich krucho, dlatego wybierając się tam warto znać język włoski. Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Dostępne są całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały tak aby nauka była szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł porozumiewać się za pomocą włoskiego i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »