\ Strony związane z hasłem: wynajem autobusów - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'wynajem autobusów':

 • Maks autokary do wynajęcia »

  Wszyscy pasażerowie są zawsze ubezpieczeni na okres podróży naszymi autokarami. Firma zapewnia dobry stan techniczny autokarów potwierdzany na życzenie klientów certyfikatem policyjnym, a nasi kierowcy zapewniają Państwu komfortową jazdę. Ceny najmu podlegają indywidualnym negocjacjom i są uzależniane od szeregu czynników.
  Jesteśmy elastyczni, a dla stałych kontrahentów czekają rabaty i upusty.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy autokarowe Autokarwarszawa.pl »

  Firma działa na rynku od 20 lat na rynku realizowania zarówno profesjonalnych i kompleksowych usług dotyczących przewozów pasażerskich. Usługi realizowane są na terenie Warszawy i na terenie Polski. Jednocześnie firma jest w stanie zapewnić wynajem zarówno autokarów oraz busów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Autokar do wynajęcia - Bustransfery Warszawa »

  Bustransfery to mazowiecka firma z dziesięcioletnim stażem. Oferuje wynajem busów oraz wynajem autokarów wraz z kierowcami na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Posiada busy marki Mercedes-Benz, możliwy jest też wynajem autobusów marki Setra oraz aut osobowych mark: Audi, BMW i Mercedes. Siedziba firmy mieści się w Mińsku Mazowieckim oraz Warszawie. Możliwy jest również kontakt za pośrednictwem strony internetowej. Bustransfery zyskuje dobre opinie dzięki konkurencyjnej cenie oraz bogatym wyposażeniu busów i autokarów.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adrian wynajem autokarów Gdańsk »

  Wynajem autokaru w Gdyni, Gdańsku i Sopocie? Doskonałym pomysłem może okazać się skorzystanie z naszej firmy. Nasza oferta dostosowana jest di obecnych wymagań ze strony klientów i na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązania w tej kwestii u nas. Przede wszystkim stosujemy autokar do Twoich konkretnie wymagań, które posiadasz.

  Data dodania: 06 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • ComfortClass - Prywatny przewoźnik »

  ComfortClass jest firmą, która odpowiedzialność za swoich pasażerów stawia na pierwszym miejscu. Wszystkie pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne oraz zawsze posiadają ważne badania i obowiązkowe polisy ubezpieczeniowe OC. Oprócz tego ComfortClass to przede wszystkim przyjemność z jazdy, którą dostarczamy pasażerowi.

  Data dodania: 26 04 2019 · szczegóły wpisu »