• Fizjoterapeuta Wrocław »

  Dr Wojciech Kopaczyński specjalizuje się w integracji strukturalnej, której działanie zmierza do poprawy funkcjonowania zmysłu równowagi, wpływa na łatwość poruszania się i zwiększa bezpieczeństwo ruchu poprzez bezpośrednie oddziaływanie na tkanki i zbudowane z nich struktury ciała pacjenta. Zaawansowana terapia tego rodzaju zmierza do integracji ciała z siłami grawitacji.
  Stosowane techniki terapii manualnej koncentrują się na układzie mięśniowo-powięziowym ciała, czego efektem ma być zmiana w jego strukturze, co ma skutkować poprawą postawy i modelu ruchu pacjenta.
  W integracji strukturalnej terapeuta skupia się przede wszystkim na powięzi, a w mniejszym stopniu na samych mięśniach. Tkanka łączna, tworząc warstwę ochronną wokół każdego mięśnia nadaje kształt i daje oparcie im samym, a także narządom i strukturom organizmu.
  W trakcie działania terapeutycznego, pacjent doświadcza różnych wrażeń, od ciepła po nieprzyjemne szczypanie.
  W trakcie leczenia stosowany jest odpowiedni nacisk, kontrolowany w oparciu o informacje zwrotne od pacjenta, dzięki czemu tempo ich działania jest pod jego kontrolą.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Videofilmowaniens.wordpress.com »

  Jeżeli jesteś wielbicielem fotografowania i kręcenia filmów oraz lubisz czytać ciekawe newsy, to zapraszam na stronę z blogiem https://www. videofilmowaniens. wordpress. com. Tutaj dostaniesz nieodpłatnie dużą porcję wiedzy, która pomoże Ci w rozwijaniu umiejętności w filmowaniu i fotografowaniu. Videofilmowaniens. wordpress. com jest właśnie serwisem dla Ciebie.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania ścieków - Sorbchem »

  W zmodyfikowanym świecie, gdzie ludzi coraz więcej gnębią różnorakie choroby nikt nie zastanawia się co takiego znajduje się w ściekach. Nikt? A może jednak ktoś? Tak! Nasze firma SORBCHEM! Zależy nam na dobru świata i bliskich. Badania ścieków, to jeden z filarów, którym się zajmujemy. Posiadamy profesjonalny sprzęt jak również i ekipę ludzi, którzy tworzą świat czysty i aby mógł w pełni zdrowo funkcjonować. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą oraz przeczytać czym jeszcze się zajmujemy. Leży nam na sercu dobro nasze i Państwa. Dzisiaj niestety nikt nie zastanawia się jakie skutki może przynieść to co robimy dzisiaj. Dlatego też my jesteśmy od tego aby zadziałać, zrobić coś żeby przyszłym pokoleniom żyło się lepiej.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie porady »

  Masz aparat bądź kamerę w domu oraz nie wiesz, gdzie odszukać porad dotyczących fotografowania oraz kamerowania. To teraz już nie musisz błądzić, bo mam dla Ciebie wspaniałą witrynę http://wideofilmowanie-ns. eu. Przedstawiamy na niej jak rozpocząć przygodę z fachem kamerzysty lub fotografa, ale również przedstawiamy opisy oraz recenzję doskonałego sprzęt używanego przez doświadczonych fotografów oraz kamerzystów. A może szukasz kamerzysty do uwiecznienia ślubu i wesela? Jeśli tak, to u nas znajdziesz oferty najlepszych oraz sprawdzonych kamerzystów z branży. Jeżeli coś Ci się nie podoba w blogu, to napisz do nas: mail: [email protected]

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przewozzwlok.com - przewóz zwłok »

  Jedną z usług pogrzebowych, budzącą wiele emocji i obaw jest transport Zmarłych. Dlatego powstał blog http://przewozzwlok. com, który ma za zadanie wyjaśniać rozmaite kwestie związane z tą usługą pogrzebową. W przystępnej formie poradnika, opartego na artykułach, znaleźć można wiele informacji, przydatnych osobom, które są zmuszone zorganizować przewóz zwłok swoich Bliskich. Opisywane procedury, dotyczące Polski i różnych innych krajów, mogą stanowić cenne ułatwienie w trudnych sytuacjach.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badanie genetyczne kleszcza - badaniekleszcza.pl »

  W naszym laboratorium skorzystacie Państwo z badania dna kleszcza. Działamy w wielu miastach na terenie kraju, co pozwala na bardzo szybki odbiór wyników (tryb pilny wpisany w standardową ofertę). Dzięki nam bardzo szybko odkryjecie Państwo ewentualne zachorowanie na boreliozę, czy kleszczowe zapalenie mózgu i inne schorzenia powiązane z kleszczami.

  Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Starstone.pl firmy eventowe Katowice »

  Musisz zorganizować imprezę i zdajesz sobie sprawę, że konieczne jest Ci wsparcie? W takiej sytuacji czym prędzej zapoznaj się z pomocą oferowaną przez AGENCJĘ EVENTOWO-REKLAMOWĄ starSTONE! Organizowanie imprez razem z naszą agencją to po prostu gwarancja sukcesu. Zresztą wystarczy powiedzieć, że zespół tworzą doświadczeni eksperci.

  Data dodania: 16 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Apifonica.com »

  Profesjonalne wykorzystanie możliwości jakie dają smsy i sieci telefoniczne w dzisiejszych czasach jest konieczne w bardzo wielu firmach i wielu branżach. Warto zastanowić się czy rozwiązania takie jak sms via Internet nie będą dla Ciebie korzystne. To sposób na przesyłanie informacji do swoich klientów za pomocą łącza internetowego, co znacznie upraszcza całą procedurę i daje możliwości, których do tej pory nie posiadałeś. Nowoczesny api sms będzie również ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie znacznie lepszych efektów kampanii.

  Data dodania: 16 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Catering Dietetyczny - zdrowiewpudelkach.pl »

  Zależy Państwu na zdrowych, a przy tym także i smacznych posiłkach na terenie Rzeszowa? Zapraszamy do Cit Fatering. Jesteśmy podmiotem, który zajmuje się tworzeniem pysznych i zdrowych dań. Catering dietetyczny to znakomita dieta dla sportowców, ale nie tylko. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą odżywiać się zdrowo Zapraszamy na stronę zdrowiewpudelkach. pl.

  Data dodania: 16 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - eprawohub.pl »

  W przypadku, gdy strona służy nam do sprzedaży, potrzebne będą regulaminy serwisów internetowych, które pozwolą na to, by wszystko odbywało się w zgodzie z prawem i aktualnymi przepisami, które rzecz jasna co pewien czas są aktualizowane i się zmieniają do nowszej rzeczywistości rynkowej. Zakupisz u nas aktualne regulaminy.

  Data dodania: 13 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbki blacharskie komina - zaginamy.pl »

  Śnieg leżący na dachu jest bardzo niebezpieczny. Masy ciężkiego śniegu mogą stopniowo suwać się z dachu, co jest bardzo niebezpieczne. Mogą one wygiąć, a nawet zerwać orynnowanie. Można jednak temu zapobiec. Wystarczy zamontować na dachu bariery śniegowe, które zatrzymają zsuwający się śnieg. Podobne działanie spełniają również opierzenia dachowe, które chronią przed skutkami opadów ciężkiego śniegu.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Anna Grudzień kancelaria prawa upadłościowego Warszawa »

  Chcesz ogłosić upadłość konsumencką? Skorzystaj z pomocy eksperta w tej dziedzinie. Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień pomoże Ci zarówno złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, jak i przeprowadzić cały proces w postępowaniu sądowym w celu umorzenia jak największej części długu.

  Data dodania: 07 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Intothewed.pl »

  Dla wszystkich par młodych, które chcą mieć na swoim ślubie sprawdzonego fotografa, można bez problemu polecić znaną i cenioną w Krakowie firmę Into the Wed. Jej twórcy zajmują się od dawna reportażem ślubnym i do każdego zlecenia podchodzą z odpowiednim indywidualizmem i potrzebną w niektórych sytuacjach dyskrecją.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zwrotyprowizji.pl »

  Dzięki poświęconej zwrotom prowizji bankowych stronie internetowej www. zwrotyprowizji. pl zyskasz wiele przydatnych informacji oraz możliwość kontaktu z kancelarią prawną, zajmującą się z odzyskiwaniem prowizji bankowych bez żadnych obciążeń finansowych klienta w razie zakończonego niepomyślnie postępowania.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi

Usługi - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: