• Rozklejanie plakatów Plakatowanie Wrocław »

  Plakatowanie Wrocław zajmuje się reklamowaniem przedsiębiorców, działających na terenie Wrocławia i okolic. Firma świadczy usługi z zakresu plakatowania oraz dystrybucji ulotek. Plakaty rozklejane są w miejscach największych zgromadzeń potencjalnych odbiorców oferty klienta: na słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach itp..

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Navifleet - monitoring naczep i samochodów ciężarowych »

  Navifleet to zestaw narzędzi do kontroli naczep i chłodni. Kompletna wiedza o przewożonych ładunkach. Zaawansowany algorytm pokazuje wszelkie informacje. Następnie wysyła informacje, które dają rynkową przewagę. Prace jakie wykonał monitoring naczep obejmuje wdrożenie rozwiązania we wszystkich naczepach klienta. Prace obejmowały również zainstalowanie systemów alarmowych, działających zarówno jako rozwiązanie samodzielne oraz zintegrowane z systemem on-line.

  Wdrożony system alarmowy oraz monitorowania w naczepach klienta pozwolił na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno samych naczep jak i przewożonych ładunków. Monitoring samochodów ciężarowych w dzisiejszych czasach jest bardzo istotny. Monitoring auta pomaga również sprawdzać proces załadunku i rozładunku naczepy. Dzięki rezerwowemu zasilaniu również naczepy niepodłączone do ciągnika podlegają stałemu monitorowaniu.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia DPI Wrocław »

  Zapraszamy do skorzystania z usług drukarni DPI oferującej wykonanie najwyższej jakości druku cyfrowego. Polecany on jest szczególnie w przypadku konieczności wykonania spersonalizowanych produktów takich jak ulotki, wizytówki czy identyfikatory, które charakteryzują się różnorodnością wzorów. Zapewniamy również realizację w szybkim terminie.

  Data dodania: 15 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulicy Wrocław - hydromur.pl »

  Zapraszamy na stronę internetową www. HydroMur. pl. Otóż na stronie poznacie Państwo bliżej ofertę firmy hydraulicznej HYDRO-MUR, która działa we Wrocławiu oraz okolicach. Posiadamy odpowiedni sprzęt hydrauliczny, nasza ekipa jest sprawna, jednocześnie warto nadmienić, iż działamy jako pogotowie hydrauliczne, więc działamy 24/h na dobę. Naprawdę warto skontaktować się z nami, jeśli ktoś szuka hydraulika!

  Data dodania: 14 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Sęk »

  Kancelaria Adw. Piotra Sęk świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferujemy porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 05 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentima Dentysta Sosnowiec »

  Szukasz gabinetu stomatologicznego? Skorzystaj z renomowanego gabinetu Dentima, który cieszy się duża popularnością wśród pacjentów. To gwarancja bezbolesnej terapii, a najnowszej generacji urządzenia zapewniają bezpieczeństwo podczas każdej wizyty w naszej placówce. To miejsce, w którym stomatolodzy wychodząc naprzeciw bezpieczeństwu i zdrowiu pacjentów, kładą nacisk na skuteczną i dokładną sterylizację urządzeń.

  Data dodania: 04 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja Białystok - abcinsekt.pl »

  Specjalizujemy się w usuwaniu szkodników. To konkretnie myszy, szerszenie, karaluchy, pluskwy domowe. Dobieramy skuteczne środki ochrony przed szkodnikami. Wykorzystujemy w pracy ozonowanie, co umożliwia eliminację najgorszych zapachów w krótkim czasie. Wykonujemy bardzo dokładne oględziny obiektu, wprowadzamy programy ochrony przed szkodnikami, działamy w branży od ponad 20 lat.

  Data dodania: 29 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Boreliozy - Blumed »

  Jeżeli szukacie Państwo specjalistów w zakresie diagnostyki i leczenia boreliozy oraz chorób odkleszczowych, zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia wrocławskiego Centrum Leczenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych. Pracują w nim doświadczeni oraz profesjonalni lekarze, dla których badanie kleszcza, leczenie boreliozy, odkleszczowego zapalenia mózgu czy toksoplazmozy nie stanowią problemu.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Serwis telefonów GSM - Bimit-Bis w Gdańsku »

  Jeżeli macie Państwo problem ze swoim telefonem i chcecie usunąć powstałą w nim usterkę, zapraszamy do firmy Bimit-Bis z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 28/1. Telefony i inne tym podobne sprzęty naprawiamy nieprzerwanie od roku 2001, a więc mamy w tym ogromne doświadczenie. Dlatego też nie mamy wątpliwości, że poradzimy sobie również i z naprawą Waszych aparatów komórkowych.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lclog transport międzynarodowy »

  Lclog to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w logistyce i transporcie międzynarodowym na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki naszej firmie dostarczycie Państwo towar na czas, ponieważ pracujemy codziennie przez 24 godziny na dobę, a dzięki możliwości wyboru opcji dostawy gwarantujemy ekspresowy odbiór i dostarczenie przesyłki. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju oraz posiadamy doświadczonych fachowców z dziedziny logistyki. Zapewniamy także bieżący monitoring towaru oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi

Usługi - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: