\ Adwokat Piotr Sęk - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Adwokat Piotr Sęk

Adwokat Piotr Sęk

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

 • ID: 5439
 • Tytuł: Adwokat Piotr Sęk
 • URL: www.adwokat-sekpiotr.pl
 • Kliknięć: 10
 • Wyświetleń: 134
 • CTR: 7.46%
 • Data dodania: 05 08 2017
 • Słowa kluczowe: adwokat, porady prawne, odszkodowania, Zgierz
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk
 • Ulica: Powstańców Śląskich 21 lok. 21
 • Miasto: Zgierz
 • Telefon: 723 639 158
 • Województwo: Łódzkie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Kancelaria Adw. Piotra Sęk świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferujemy porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Annamajerek.pl prawo medyczne kancelaria »

   Spory wielokrotnie rozwiązywane są na drodze sądowej. Bywa tak, że bez pomocy speców z obrębu prawa nie uda się nam dociec prawdy i praworządności. Wówczas osobą, która na pewno pomoże okazuje się adwokat warszawa. To on zna przepisy, to on zdaje sobie sprawę z tego, jak pisać wszystkie obwieszczenia czy również podania prawnicze a również to on wie, jak reprezentować swoich klientów przed sądem. Te umiejętności a też wiedza oraz lata praktyki sprawiają, że adwokat oraz kancelaria, którą przedstawiamy jest postrzegana jako punkt zaufania publicznego. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się znacznie więcej informacji.

   Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Brodziak Grzyb radca prawny Częstochowa »

   Masz spory majątek i będziesz wnosić sprawę o rozwód? Chcesz, żeby sąd orzekł rozwód z winy Twojego małżonka? Przedstawiamy Ci naszą kancelarią prawną z Częstochowy i chcemy Cię zapewnić, że z przyjemnością bliżej przyjrzymy się Twojej sprawie. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego, wiemy jak uzyskać alimenty i jak przekonać sąd do przejęcia całkowitej opieki nad dziećmi. Działamy zgodnie z literą prawa i przestrzegamy wszystkich obowiązujących zasad. Jeśli chcesz skorzystać z naszej porady prawnej albo jeżeli zależy Ci na tym, żebyśmy reprezentowali Cię w sądzie, to koniecznie się z nami skontaktuj. Damy Ci fachowe wsparcie i zasugerujemy kilka sprawdzonych rozwiązań. Mamy sporą wiedzę i kompetencje. Jeśli będziesz mieć do nas jakieś dodatkowe pytania, to czekamy na kontakt. Jesteśmy dyspozycyjni i mamy elastyczne godziny otwarcia.

   Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Radca prawny Białystok - kancelariaszkil.pl »

   Szukasz dobrego radcy prawnego działającego na terenie Białegostoku? Chcesz mieć do czynienia ze skutecznymi poradami? Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Zajmujemy się między innymi prawem upadłościowym i naprawczym i bardzo chętnie pomagamy załatwiać naszym klientom różne formalności.

   Data dodania: 24 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria radcy prawnego Przemysław Malinowski »

   Nasza Kancelaria z chęcią pomaga osobom znajdującym się w bardzo różnych sytuacjach. Przede wszystkim świadczymy długofalową obsługę prawną, którą oferujemy firmom, przedsiębiorcom oraz właścicielom małych działalności. Nasza kancelaria prawna zajmuje się także sprawami indywidualnymi i podchodzi do nich tak samo, jak do tych większych. Nie ma dla nas problemu mniej czy bardziej ważnego - zawsze staramy się dojść do momentu, w którym klient będzie w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

   Wyróżnić nas może świetnie zorganizowana ekipa do pracy. Działający u nas radca prawny w Opolu posiada bowiem nadzwyczaj bogate doświadczenie, którego każdy mógłby mu pozazdrościć. Oprócz tego jest ciągle głodny wiedzy, dlatego nie osiada na laurach, a regularnie uczęszcza na dodatkowe kursy, szkolenia i zajęcia. Wykwalifikowany w ten sposób prawnik po prostu musi poradzić sobie z każdym zadaniem, nawet tym najtrudniejszym. Nasz radca właśnie tak działa, dlatego potrafi usatysfakcjonować każdego klienta.

   Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Biuro Tanich Porad Prawnych »

   Biuro Tanich Porad Prawnych to centrum pomocy prawnej, które powstało po to aby udzielać pomocy prawnej osobom, które tej pomocy potrzebują. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz szybkie i fachowe rozwiązywanie problemów prawnych. Prowadzimy kompleksową i wieloaspektową obsługę prawną w wielu dziedzinach między innymi w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, majątkowym, windykacją, bieżącą obsługą firm i spółek.

   Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelarialexadvisor.pl - obsługa prawna restrukturyzacji »

   Nie wahaj się ani chwili, skorzystaj z pomocy specjalistycznej kancelarii restrukturyzacyjnej i bądź wolny od nękających windykatorów już dziś. Prowadzimy w imieniu naszych klientów sprawy związane z zadłużeniem i upadłością spowodowaną niewypłacalnością. Z naszą pomocą nie będziesz musiał zamykać swojej firmy! Uda Ci się wyjść z problemów!

   Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Porady prawne - eprawohub.pl »

   W przypadku, gdy strona służy nam do sprzedaży, potrzebne będą regulaminy serwisów internetowych, które pozwolą na to, by wszystko odbywało się w zgodzie z prawem i aktualnymi przepisami, które rzecz jasna co pewien czas są aktualizowane i się zmieniają do nowszej rzeczywistości rynkowej. Zakupisz u nas aktualne regulaminy.

   Data dodania: 13 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.kancelaria-actio.com »

   Specjalizujemy się głównie w prawie gospodarczym, korporacyjnym, handlowym oraz obsłudze obrotu nieruchomościami, zapewniając kompleksową obsługę prawną naszym klientom, zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Za priorytetowe zadanie nasz Specjalizujemy się głównie w prawie gospodarczym, korporacyjnym, handlowym oraz obsłudze obrotu nieruchomościami, zapewniając kompleksową obsługę prawną naszym klientom, zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Za priorytetowe zadanie nasz adwokat kraków uważa zapewnienie naszym klientom skutecznej i wysoko wykwalifikowanej pomocy w rozwiązywaniu spraw wymagających wsparcia prawnego. Dążymy do długoterminowej i współpracy opartej na zaufaniu, uważa zapewnienie naszym klientom skutecznej i wysoko wykwalifikowanej pomocy w rozwiązywaniu spraw wymagających wsparcia prawnego. Dążymy do długoterminowej i współpracy opartej na zaufaniu.

   Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Wejherowo - jednoralski.pl »

   Rozwód – sprawa, która potrafi ciągnąć się latami. Nie ryzykuj i skorzystaj z pomocy zaufanego prawnika. Kancelaria Adwokacka Jednoralski Wejherowo zaprasza serdecznie do podjęcia współpracy w tym zakresie. Dowiedz się więcej o świadczonych przez nas usługach odwiedzając witrynę internetową kancelarii.

   Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Ranking adwokatów Wrocław - wybierzprawnika.com »

   Wybierz prawnika to prowadzony przez nas portal, który zajmuje się publikacją opinii klientów na temat adwokatów, radców prawnych. Dzięki nam można się między innymi dowiedzieć, jakie adwokat Wrocław opinie ma ze strony swych dotychczasowych klientów. Z nasza pomocą każda sprawa rozwodowa, postępowanie karne, problem ze spadkiem czy jakikolwiek inny problem prawny mogą zostać powierzone w ręce odpowiedzialnej i kompetentnej osoby. Warto zatem zapoznać się z naszą bazą i opiniami ze strony klientów.

   Data dodania: 15 06 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: