\ Adwokat Piotr Sęk - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Adwokat Piotr Sęk

Adwokat Piotr Sęk

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

 • ID: 5439
 • Tytuł: Adwokat Piotr Sęk
 • URL: www.adwokat-sekpiotr.pl
 • Kliknięć: 10
 • Wyświetleń: 152
 • CTR: 6.58%
 • Data dodania: 05 08 2017
 • Słowa kluczowe: adwokat, porady prawne, odszkodowania, Zgierz
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk
 • Ulica: Powstańców Śląskich 21 lok. 21
 • Miasto: Zgierz
 • Telefon: 723 639 158
 • Województwo: Łódzkie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Kancelaria Adw. Piotra Sęk świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferujemy porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kancelaria Notarialna Agnieszka Jędzura »

   Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusza Agnieszkę Jędzura znajduje się w samym centrum Zabrza przy ulicy Wolności 299 (na deptaku), obok Urzędu Miasta, dworca autobusowego oraz dworca PKP.
   Realizacja czynności notarialnej w innym dniu lub w odrębnych godzinach jest możliwa po wcześniejszym porozumieniu z rejentem. W ramach swojej działalności, Kancelaria proponuje profesjonalną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących regulacji prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

   Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Brodziak Grzyb radca prawny Częstochowa »

   Masz spory majątek i będziesz wnosić sprawę o rozwód? Chcesz, żeby sąd orzekł rozwód z winy Twojego małżonka? Przedstawiamy Ci naszą kancelarią prawną z Częstochowy i chcemy Cię zapewnić, że z przyjemnością bliżej przyjrzymy się Twojej sprawie. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego, wiemy jak uzyskać alimenty i jak przekonać sąd do przejęcia całkowitej opieki nad dziećmi. Działamy zgodnie z literą prawa i przestrzegamy wszystkich obowiązujących zasad. Jeśli chcesz skorzystać z naszej porady prawnej albo jeżeli zależy Ci na tym, żebyśmy reprezentowali Cię w sądzie, to koniecznie się z nami skontaktuj. Damy Ci fachowe wsparcie i zasugerujemy kilka sprawdzonych rozwiązań. Mamy sporą wiedzę i kompetencje. Jeśli będziesz mieć do nas jakieś dodatkowe pytania, to czekamy na kontakt. Jesteśmy dyspozycyjni i mamy elastyczne godziny otwarcia.

   Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Pewny-prawnik24.pl »

   Wiele osób w swoim życiu spotyka się z sytuacjami, w których niezbędna jest pomoc kancelarii radcy prawnego. Nasza strona skierowana jest właśnie do takich czytelników, którzy poszukują sprawdzonych informacji dotyczących zakresu świadczonych usług adwokackich i chcą skorzystać z oferty obsługi prawnej firm w Częstochowie, prowadzonej przez sprawdzoną kancelarię. W publikowanych artykułach staramy się wyjaśnić problematyczne kwestie i podpowiedzieć kiedy warto zdecydować się na pomoc prawnika.

   Data dodania: 06 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat-zpawlik.pl »

   Kancelaria z Poznania świadczy kompleksowe usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W obszarze jej działania znajdują się przede wszystkim sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz o odszkodowania. Pracujący w niej prawnik do spraw rodzinnych w Poznaniu jest w stanie prowadzić sprawy związane z rozwodami, alimentami, ustaleniem opieki nad dziećmi. W kancelarii znajduje się również adwokat od spraw cywilnych w Poznaniu. Można tu liczyć na indywidualne podejście do swych problemów prawnych.

   Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Wojciechowska.net »

   Edyta Wojciechowska to adwokat od spraw cywilnych, rozwodowych i rodzinnych, który działa na rynku usług prawnych od 1999 roku. Jest ona członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej oraz mediatorem Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Jej kancelaria znajduje się w Poznaniu. Oferuje pełen zakres usług prawnych dedykowanych osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Jest to dobry adwokat od spraw rozwodowych w Poznaniu. Zapewnia rzetelne opracowanie najkorzystniejszych i najbardziej skutecznych rozwiązań prawnych.

   Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Czyuzna.pl - Krajowy Rejestr Reklamacji »

   Reklamacje w serwisie Czyuzna. Naszym celem jest zapewnienie rzetelnego rozpatrywania reklamacji naszych użytkowników. Jeśli zakupiłeś towar, który posiada wadę fabryczną, masz prawo złożyć reklamację, w której określisz swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową lub zwrotu całości lub części wpłaconych środków. Skieruj swoją reklamację do sprzedawcy lub producenta, a następnie wyślij zgłoszenie do portalu Czyuzna - skłonimy firmę, w której złożyłeś reklamację, aby rozpatrzyła zgłoszenie rzetelnie i dokładnie. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapraszamy.

   Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Porady prawne - eprawohub.pl »

   W przypadku, gdy strona służy nam do sprzedaży, potrzebne będą regulaminy serwisów internetowych, które pozwolą na to, by wszystko odbywało się w zgodzie z prawem i aktualnymi przepisami, które rzecz jasna co pewien czas są aktualizowane i się zmieniają do nowszej rzeczywistości rynkowej. Zakupisz u nas aktualne regulaminy.

   Data dodania: 13 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Lubecka »

   Prawo jest narzędziem do realizacji celów. Nie każdy umie z niego korzystać. Dlatego warto mieć dobrego adwokata. Poznaj Kancelarię Adwokacką Lubecka. law. Prowadzimy obsługę prawną firm. Zajmujemy się też sprawami z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy czy medycznego. Zadzwoń: 666 085 936.

   Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.kancelaria-actio.com »

   Specjalizujemy się głównie w prawie gospodarczym, korporacyjnym, handlowym oraz obsłudze obrotu nieruchomościami, zapewniając kompleksową obsługę prawną naszym klientom, zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Za priorytetowe zadanie nasz Specjalizujemy się głównie w prawie gospodarczym, korporacyjnym, handlowym oraz obsłudze obrotu nieruchomościami, zapewniając kompleksową obsługę prawną naszym klientom, zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Za priorytetowe zadanie nasz adwokat kraków uważa zapewnienie naszym klientom skutecznej i wysoko wykwalifikowanej pomocy w rozwiązywaniu spraw wymagających wsparcia prawnego. Dążymy do długoterminowej i współpracy opartej na zaufaniu, uważa zapewnienie naszym klientom skutecznej i wysoko wykwalifikowanej pomocy w rozwiązywaniu spraw wymagających wsparcia prawnego. Dążymy do długoterminowej i współpracy opartej na zaufaniu.

   Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Lublin - sprawy cywilne i rodzinne - porady prawne Tomasz Nowak »

   Zazwyczaj sprawy sądowe nie kojarzą nam się pozytywnie i w większości przypadków tak rzeczywiście bywa. Sprawy, które toczą się w sądzie dotyczą walki o swoje prawa lub wyegzekwowania kary za niewykonanie przez kogoś obowiązków. Jeżeli Twoja sprawa zakrawa o prawo cywilne, zapraszamy na ulicę Fryderyka Chopina 32/13. Pod tym adresem znajduje się kancelaria adwokacka Lublin. Kancelaria znajduje się w centrum miasta, dlatego powinniście państwo znaleźć ją bez większych problemów. W kancelarii, indywidualną praktykę zawodową prowadzi adwokat Lublin Magdalena Nowak. Pani adwokat ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej. Dobry adwokat Lublin prowadzi sprawy cywilne, a w szczególności, te dotyczące prawa rodzinnego. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że tego typu rozprawy są bardzo trudne do przeprowadzenia ponieważ dotyczą delikatnej materii. Często są bardzo krzywdzące dla stron. Dlatego skuteczny adwokat Lublin powinien odznaczać się wyjątkową empatią, dostosowywać się do tempa oraz stanu psychofizycznego swojego klienta. Mottem, pani adwokat jest cytat " Salus populi suprema lex esto" co oznacza - " Dobro ludu niechaj będzie najwyższym prawem". Te słowa prowadzą ją przez dotychczasową ścieżkę zawodową. Sprawy cywilne adwokat Lublin, często zakrawają również o prawo karne, dlatego nasza kancelaria podejmuje współpracę ze specjalistą w tej dziedzinie, adwokatem Tomaszem Nowakiem ul. Chopina 32/14.

   Data dodania: 06 10 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: