\ Badania ścieków - Sorbchem - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Badania ścieków - Sorbchem

Badania ścieków - Sorbchem

Szczegóły strony badania-srodowiska.prv.pl:

 • ID: 2064
 • Tytuł: Badania ścieków - Sorbchem
 • URL: badania-srodowiska.prv.pl
 • Kliknięć: 14
 • Wyświetleń: 866
 • CTR: 1.62%
 • Data dodania: 10 06 2017
 • Słowa kluczowe: pomiary emisji, pomiary na stanowiskach pracy, laboratorium akredytowane, pomiary hałasu, badania ścieków, raport początkowy, wniosek o emisję, raport o oddziaływaniu na środowisko, operat wodnoprawny, monitoring hałasu, środowisko pracy badania gleby
 • Kategorie:
 • Województwo: Śląskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • W zmodyfikowanym świecie, gdzie ludzi coraz więcej gnębią różnorakie choroby nikt nie zastanawia się co takiego znajduje się w ściekach. Nikt? A może jednak ktoś? Tak! Nasze firma SORBCHEM! Zależy nam na dobru świata i bliskich. Badania ścieków, to jeden z filarów, którym się zajmujemy. Posiadamy profesjonalny sprzęt jak również i ekipę ludzi, którzy tworzą świat czysty i aby mógł w pełni zdrowo funkcjonować. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą oraz przeczytać czym jeszcze się zajmujemy. Leży nam na sercu dobro nasze i Państwa. Dzisiaj niestety nikt nie zastanawia się jakie skutki może przynieść to co robimy dzisiaj. Dlatego też my jesteśmy od tego aby zadziałać, zrobić coś żeby przyszłym pokoleniom żyło się lepiej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Naprawafotovideo.pl »

   Czyścimy filtry matryc we wszystkich lustrzankach cyfrowych oraz bezlusterkowcach. Czyszczenie wykonujemy w ciągu kilku godzin roboczych, udostępniamy zdjęcia potwierdzające wykonana pracę. Zapraszamy ze sprzętem Canon, Sony, Nikon, Olympus, Pentax, Samsung, Leica.

   Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o.o. »

   Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o. o. - kompleksowe usługi w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów. Posiadamy szeroką gamę pojazdów transportujących odpady, w tym pojazdy przewożące kontenery od 2 m3 do 36 m3. Nasze pojazdy oraz kontenery są tak skonstruowane, aby przewozić odpady lekkie, jak i ciężkie (n gruz czy inne odpady powstałe w wyniku prac remontowych nie stanowią problemu). Na życzenie klienta podstawiamy kontener we wskazane miejsce z możliwością wydzierżawienia na dowolny okres zależny od Państwa. Oferujemy również załadunek odpadów do pojazdu lub do kontenera.

   Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Nikstal złom i surowce wtórne skup »

   Przedstawiam Państwu firmę Nikstal Marek Błaśkiewicz. Nasza branża to skup złomu i metali kolorowych. Handlujemy również niektórymi surowcami wtórnymi. Obracamy złomem w ilościach hurtowych i detalicznych. Polecamy się jako odbiorca złomu również dla innych firm. Działamy na terenie Śląska i Zagłębia w szczególności Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Tychów, Jaworzna, Katowic, Mikołowa i Zawiercia.

   Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Obiór zużytego sprzętu Eko-Sort Czechowice-Dziedzice »

   Robisz remont w swoim domu? Wymieniasz grzejniki elektryczne, wentylatory i sprzęt AGD? Zastanawiasz się co zrobić z tymi urządzeniami? O nic się nie martw, my Ci pomożemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, mamy odpowiednie samochody i chętnie odbierzemy od Ciebie wszystkie zużyte elektronarzędzia i inne urządzenia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez stronę utylizuj.

   Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Projektowanie graficzne, zlecenia - grafikadlafirmy.pl »

   Posiadanie działalności gospodarczej w żadnym wypadku nie musi oznaczać sukcesu. Można powiedzieć, że to jest tylko i wyłącznie krok w kierunku sukcesu. Prawdziwym kluczem jest odpowiednia identyfikacja wizualna. Taką odpowiednią identyfikację jesteśmy wstanie Państwu zagwarantować, wystarczy zostawić zlecenie na naszej stronie.

   Data dodania: 04 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Skup metali kolorowych (Hemarpol) »

   Interesuje Cię sprzedaż metali? Swoją firmę masz w Bydgoszczy i szukasz stałego odbiorcy? Wiedz, że tuż obok Ciebie działa nasz skup metali kolorowych. Chętnie odbierzemy od Ciebie towar, dobrze Ci za niego zapłacimy i będziemy czekać na kolejne wezwanie. Jesteśmy zgraną ekipą, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i znamy się na swojej pracy.

   Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • S-Mobile »

   Jesteś zainteresowany wymianą swojego telefonu komórkowego? Lubisz takie gadżety, ale często kupujesz używany sprzęt? Będziemy mieli dla Ciebie kilka interesujących propozycji. Prowadzimy salon skupu i sprzedaży takich urządzeń i w asortymencie posiadamy wiele cenionych marek. Przyjdź do nas, przejrzyj galerię produktów i wybieraj.

   Data dodania: 16 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Odbiór zużytego sprzętu, utylizacja elektroodpadów »

   Wiele osób zadaje sobie pytanie, co zrobić ze sprzętem, który już się zużył. Wyrzucając na śmietnik sprzęt elektroniczny, nie tylko zaśmiecamy naszą planetę, dokładając kolejnych zanieczyszczeń, które powinny być odpowiednio zutylizowane, ale także narażamy się na wyrzucenie ważnych informacji, które przechowywane były na dysku twardym.

   Rozwiązaniem dla osób, które posiadają zużyty sprzęt komputerowy lub inny, jest firma Dora Plus, która oferuje profesjonalne usługi w kwestii recyklingu sprzętu elektrycznego, elektronicznego i gaśnic. Ponadto w ofercie znajduje się także niszczenie dysków twardych i innych nośników danych.

   Stale rozwijająca się firma, swoje usługi wykonuje bardzo profesjonalnie, dzięki czemu wciąż zyskuje zaufanie i grono klientów, którzy oddają sprzęt do utylizacji. Doświadczenie w danej branży pozwala odpowiednio zająć się sprzętem elektrycznym, elektroniką lub komputerami przeznaczonymi do utylizacji. Bardzo ważne w branży jest to, aby sprzęt był zutylizowany bezpiecznie, z zachowaniem zasad i norm prawnych.

   Oferta firmy Dora Plus, skierowana jest przede wszystkim do klientów niedetalicznych, którzy chcą pozbyć się zużytego sprzętu w hurtowych ilościach. Pracownicy firmy odbierają zużyty sprzęt, oddając go następnie do utylizacji lub niszcząc i demagnetyzując nośniki danych.
   Zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy Dora Plus w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat utylizacji zużytego sprzętu.

   Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Utylizacja odpadów niebezpiecznych CDS Recycling »

   Oferujemy profesjonalne zarządzanie odpadami, dlatego zachęcamy wszystkie firmy, które mają odpady przemysłowe albo niebezpieczne do kontaktu z nami. My mamy sprzęt, który wysyłamy w krótkim czasie pod wskazany adres. Wiemy jak powinien wyglądać transport odpadów, bo mamy do tego odpowiednie uprawnienia. Nasze usługi to pełen profesjonalizm za niską cenę.

   Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
  • Auto-Met Wywóz gruzu, śmieci. Kontenery na odpady. »

   Prowadzisz prace budowlane lub remontowe? Zamów kontener na śmieci w firmie AUTO-MET. Świadczymy usługi wywozu gruzu, odpadów budowlanych, odpadów zielonych na terenie woj. zachodniopomorskiego. Podstawiamy kontenery na gruz o pojemności od 2m3 do 16m3. Nasze atuty to ekspresowa dostawa, atrakcyjne ceny, 25 letnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

   Data dodania: 10 03 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: