\ Franspol - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Franspol

Franspol

Szczegóły strony www.franspol.com:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Zapraszamy do centrum językowego, biura tłumaczeń i szkoły języków obcych. Centrum tworzy liczne grono kompetentnych tłumaczy przysięgłych o dużym doświadczeniu i sprawdzonych umiejętnościach. Bezustannie poszerzamy zakres działalności.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Technitra »

   Nasi fachowcy to osoby, które znają język obcy, ale też mają niezbędne umiejętności. Sprawdź witrynę i dołącz do usatysfakcjonowanych nabywców.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Wwojtowicz.pl »

   W Krakowie nie trudno tłumacza języka francuskiego. Właśnie tutaj działa Wojciech Wójtowicz. Jest to zawodowy tłumacz z niezwykłym doświadczeniem. Z jeżykiem zaznajomił się w dużym stopniu przebywając za granicą. Obecnie oferuje swoim klientom usługi takie jak tłumaczenie ustne i wszelakich treści. Nie ma znaczenia czy jest to książka, gazeta czy zwykły list. Wszystko będzie poprawne gramatycznie i znaczeniowo. Dodać warto, że czas realizacji i cena są bardzo atrakcyjne dla każdego.

   Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Tlumacz przysięgły Kraków ukraiński - Tlumaczalnia »

   Krakowskie biuro tłumaczeniowe tłumacza przysięgłego Wandy Konior to najlepsze miejsce do tłumaczeń dokumentów, aktów notarialnych i innych tekstów w parach językowych ukraiński – polski, rosyjski – polski, ukraiński – rosyjski. Dokumenty do tłumaczenia można dostarczyć za pośrednictwem internetu. Gotowe dokumenty mogą zostać wysłane do rąk własnych za pośrednictwem poczty lub kuriera.

   Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Rotas.pl »

   Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach europejskich, a oprócz tego specjalistyczne tłumaczenia obejmujące reprezentację klienta za granicą, m. in. w sprawach biznesowych, rozliczeniowo-prawnych dot. np. kierowania firmy w Niemczech czy rozliczeń fiskalnych. Gwarantujemy indywidualne i wszechstronne podejście oraz szybkie i biegłe usługi translatorskie w zakresie trzech biur: w Zgorzelcu, we Wrocławiu i w Bogatyni. Zapraszamy do kontaktu!

   Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Marta Wójcik tłumaczenie stron www na angielski i rosyjski »

   Profesjonalnie przetłumaczona strona internetowa to klucz do zaistnienia wśród nowej grupy potencjalnych Klientów. Świadczone przede mnie usługi w tym zakresie wyróżnia przede wszystkim umiejętne używanie języka korzyści, wiedza na temat mechanizmów marketingu internetowego oraz znajomość aktualnych trendów w branży. Od ponad 6 lat prowadzę własną Pracownię Tłumaczeń Specjalistycznych, w ramach której oferuję wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne z i na angielski, polski, rosyjski. Specjalizuję się w tłumaczeniu (lokalizacji) stron internetowych, oprogramowania, interfejsów i aplikacji, tłumaczeniach pisemnych specjalistycznych na angielski, rosyjski i polski, tłumaczeniach tekstów marketingowych, a także w tłumaczeniach konferencyjnych symultanicznych, konsekutywnych i szeptanych. Korzystając z moich usług mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości, którą firmuję własnym nazwiskiem oraz atrakcyjnych cen bez prowizji dla pośredników. Zapraszam do nawiązania współpracy!

   Data dodania: 19 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kontekst.com »

   Tłumaczenie tekstów z dziedziny medycyny może być niezwykle trudne i pracochłonne, ponieważ większość z nich zawiera wiele nomenklatury medycznej i tylko wykształcony w tej tematyce człowiek będzie w stanie odpowiednio przetłumaczyć taki tekst. Jeśli poszukujesz tłumaczenia dokumentacji medycznej lub innych dokumentów z tej branży to koniecznie sprawdź jak działa firma Kontekst. To biuro tłumaczeń z Warszawy, które specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych tekstów z branży medycznej i farmaceutycznej.

   Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Zespół tłumaczy przysięgłych - rejestracja pojazdów - "BAKKRAT" »

   Specjalistyczny zespół tłumaczy przysięgłych wykonuje tłumaczenie na terenie miasta Gdańska z ponad dziesięciu najpopularniejszych języków świata. W ofercie posiadamy tłumaczenia z takich języków jak angielski, niemiecki, włoski, szwedzki, duński, holenderski, norweski, francuski, belgijski oraz wiele innych mniej popularnych. Naszych tłumaczy cechuje wysokie doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, zapewnia to wykonanie usługi na najwyższym poziomie oszczędzając przyszły czas na ewentualne poprawki. Firma "BAKKRAT" w roku 2007 wprowadziła również usługi związane z obsługą urzędów administracji publicznej poszerzając pole działania. Odprawiamy samochody sprowadzone z Unii Europejskiej oraz innych krajów świata, finalizujemy wszelkie czynności administracyjne opłacając wszelkie należności podatkowe wymagane podczas rejestracji. Wyrabiamy zagubione lub zatrzymane dowody rejestracyjne oraz wstawiamy wszelkie adnotacje urzędowe w dowody rejestracyjne, odciążamy Państwa od uciążliwych formularzy i długich kolejek urzędowych. W razie pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem naszego biura pod numerem tel: 506-328-644

   Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Program dla biur tłumaczeń - mantreo.com »

   Wybierając renomowane oprogramowanie mantreo. com do zarządzania swoimi projektami, zyskujemy skuteczne narzędzie do działań na co dzień w obrębie naszej firmy. Program świetnie wspiera zarządzanie projektami a także działa bardzo dobrze w kategorii CRM. Jest to to bardzo funkcjonalne narzędzie które można polecić każdemu.

   Data dodania: 05 11 2019 · szczegóły wpisu »
  • Tłumacz chińskiego - baczkowski.pro »

   Interesują Was tłumaczenia ekspresowe? To dobrze się składa, bo jako tłumacz mam taką ofertę i chętnie klientowi pomogę. Znam się bardzo dobrze na języku chińskim, dlatego jeśli chcecie zdobyć klientów w Chinach albo s=kontaktujecie się z kimś to pomogę przetłumaczyć mniej i bardziej ważne dokumenty. Robię to najlepiej, bo jestem w tym bardzo profesjonalny.

   Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalne biuro tłumaczeń Intertext »

   Profesjonalne biuro tłumaczeń Intertext z Warszawy oferuje usługi w przystępnych cenach. Nasza firma jest obecna na rynku od ponad 30 lat, mamy ogromne doświadczenie w branży. Nasi tłumacze to osoby kompetentne z dużą wiedzą, którą potrafią wykorzystać w praktyce. Wybierz biuro tłumaczeń Intertext i ciesz się z usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy terminowi, gwarantujemy pełną poufność oraz bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań albo jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do nawiązania z nami współpracy.

   Data dodania: 11 08 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: