\ Funer.com.pl - usługi pogrzebowe Kędzierzyn-Koźle - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Funer.com.pl - usługi pogrzebowe Kędzierzyn-Koźle

Funer.com.pl - usługi pogrzebowe Kędzierzyn-Koźle

Szczegóły strony https://funer.com.pl/szukaj,Kędzierzyn-Koźle,20,1,1.html:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Funer to profesjonalny portal pogrzebowy, dzięki któremu można w prosty i szybki sposób znaleźć zakłady pogrzebowe z Kędzierzyn-Koźle, realizujące kompleksowe usługi. Poza zakładami w bazie znajdują się również firmy organizujące stypy, czyli uroczyste pożegnania osoby zmarłej dla bliskich, a także ogłoszenia, epitafia, nekrologia, strefę dostawców dla firm z branży pogrzebowej. Dodatkiem jest merytoryczny blog, na którym znajduje się sporo artykułów zawierających porady dotyczące pogrzebów i ich organizacji w Kędzierzyn-Koźle.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Usługi Pogrzebowe H.M.Kosmala »

   Zakład Pogrzebowy Haliny i Marka Kosmala zajmuje się całością organizacji uroczystości pogrzebowej. Dzięki temu rodzina osoby zmarłej może w spokoju zająć się wspominaniem najmilszych chwil spędzonych ze zmarłym jeszcze za jej życia. Przygotowujemy projekty trumien, pomagamy załatwiać formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, w ZUS-ie oraz na cmentarzu. Organizujemy stypy oraz opiekujemy się grobami (zapalamy znicze, zmieniamy kwiaty, myjemy nagrobki itp. ). Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://hmkosmala. pl.

   Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
  • Memento-mori-warszawa.pl »

   Zakład Pogrzebowy Memento Mori to firma rodzinna, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych. W tym bolesnym dla Państwa czasie służymy wszelką pomocą, uczciwością, solidnością i profesjonalizmem. Całą ofertę czynności związanych z pogrzebem znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem http://www. memento-mori-warszawa. pl. Jesteśmy rzetelną firmą, która cały swój profesjonalizm wykorzystuje na pomoc w urządzeniu najwspanialszego ostatniego pożegnania dla Państwa bliskich.

   Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Uslugi-pogrzebowe-warszawa.pl »

   Chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy oferują usługi pogrzebowe w Warszawie na wysokim poziomie? Nie wiesz gdzie trafić na taką firmę? Prezentujemy Ci naszą ofertę i serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, wsłuchamy się w Twoje potrzeby i pomożemy na przykład przetransportować zwłoki.

   Data dodania: 04 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Https://sacramentum-pogrzeby.pl »

   Planowanie pogrzebu jest procesem rozległym i często przytłaczającym dla rodziny osoby, która odeszła. Często pogrążeni w żałobie czują się zdezorientowani i przytłoczeni wszystkim, co jest związane z planowaniem pogrzebu. Zakład pogrzebowy kraków oferuje pomoc w tych trudnych chwilach. Całodobowy zakład pogrzebowy kraków pomaga zorganizować pogrzeby w krakowie i wspierać rodzinę zmarłego tym trudnych dla niej czasie. Zalad pogrzebowy kraków oferuje również, szeroki wybór usług pogrzebowych.

   Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Nekropolis - zakład pogrzebowy Warszawa »

   Początki działalności zakładu pogrzebowego Nekropolis sięgają już 1967 roku. Od tego czasu firma pogrzebowa rozrosła się i posiada kilka oddziałów w Warszawie i okolicach. Najczęściej obsługiwanymi dzielnicami są Bemowo i Żoliborz. Nekropolis oferuje pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne, a także pełną oprawę pogrzebu.

   Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Rozagdansk.pl - usługi pogrzebowe Gdańsk »

   Zakład usług pogrzebowych powinien opierać się na profesjonalizmie i doświadczeniu. Z myślą o naszych klientach, oferujemy usługi pogrzebowe takie jak transport zwłok, kompleksowa organizacja pogrzebu i jego oprawy, a także przygotowanie kremacji w mieście Gdańsk. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w organizacji pochówków, dzięki czemu nasza firma cieszy się zaufaniem klientów.

   Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rodzina pogrążona w żalu nie zawsze chce i może załatwiać formalności związane z pogrzebem. W takich chwilach służymy wsparciem i pomocą, biorąc formalności na siebie. Wybierając sprawdzony zakład pogrzebowy z doświadczeniem, mogą mieć państwo pewność, kompleksowej i sprawnej organizacji pochówku w Gdańsku.

   Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Krematorium-olimp.pl - Kremacje Wrocław »

   Wrocław jak i wiele innych polskich miast boryka się z problemem znalezienia odpowiedniego miejsca na kremacje osoby najbliższej tak aby odbyło się to godnie, z poszanowaniem zmarłego do ostatniego elementu wykonania usługi. Krematorium Olimp postanowiło sprostać tym wymaganiom w odpowiedzi na zaufanie klientów zapewniając minimum formalności, dyskrecję, profesjonalne podejście do pełnionego zadania. Jest to firma ceniąca sobie tradycję, szacunek, empatię w obliczu tragedii i stawiająca sobie za cel godne pożegnanie ukochanej osoby klientów. Dowiedz się więcej i wybierz klasę połączoną z szacunkiem.

   Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Przewozzwlok.com - przewóz zwłok »

   Jedną z usług pogrzebowych, budzącą wiele emocji i obaw jest transport Zmarłych. Dlatego powstał blog http://przewozzwlok. com, który ma za zadanie wyjaśniać rozmaite kwestie związane z tą usługą pogrzebową. W przystępnej formie poradnika, opartego na artykułach, znaleźć można wiele informacji, przydatnych osobom, które są zmuszone zorganizować przewóz zwłok swoich Bliskich. Opisywane procedury, dotyczące Polski i różnych innych krajów, mogą stanowić cenne ułatwienie w trudnych sytuacjach.

   Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Charon Zakład Pogrzebowy Poznań »

   Pogrzeb w rodzinie to nic przyjemnego. Śmierć naszych najbliższych jest zawsze dla nas ciosem. Kiedy nie mamy głowy do wszystkich formalności związanych z zorganizowaniem pogrzebu np. w Poznaniu, możemy skorzystać z usług pogrzebowych firmy Charon. Ten zakład pogrzebowy może pochwalić się wieloletnią tradycją w organizowaniu poznańskich pogrzebów. Pracownicy zakładu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości żałobników np. ile wynosi zasiłek pogrzebowy w Poznaniu. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej zakładu pogrzebowego Charon.

   Data dodania: 16 09 2019 · szczegóły wpisu »
  • Pogrzeby Poznań - zakladpogrzebowypoznan.pl »

   Nasz zakład pogrzebowy tworzy zgrany zespół pracowników, którzy są przygotowani do trudnych i nieprzewidzianych sytuacji, jednocześnie potrafią zachować spokój i szacunek, by w żadnym stopniu nie urazić Państwa uczuć. nnW ramach usług oferujemy oczywiście pełną obsługę wszelkich formalności związanych z pogrzebem (ZUS, KRUS, MSWiA), transport ciała oraz uczestników pogrzebu, kwiaty, wieńce, oprawę muzyczną. Obsługa ta odbywa się w naszym biurze przy ulicy Woźnej, do którego, w razie potrzeby, nasz asystent może Państwa bezpłatnie dowieźć o dowolnej porze dnia i nocy. nnJesteśmy w posiadaniu własnej, nowoczesnej floty aut, tzw. karawanów, przeznaczonych do świadczenia usług pogrzebowych. nnW naszym biurze oferujemy także szeroki wybór zniczy, trumien, kwiatów. nnZapraszamy do korzystania z naszej oferty

   Data dodania: 03 03 2021 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: