\ Funer.com.pl - usługi pogrzebowe Kędzierzyn-Koźle - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Funer.com.pl - usługi pogrzebowe Kędzierzyn-Koźle

Funer.com.pl - usługi pogrzebowe Kędzierzyn-Koźle

Szczegóły strony https://funer.com.pl/szukaj,Kędzierzyn-Koźle,20,1,1.html:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Funer to profesjonalny portal pogrzebowy, dzięki któremu można w prosty i szybki sposób znaleźć zakłady pogrzebowe z Kędzierzyn-Koźle, realizujące kompleksowe usługi. Poza zakładami w bazie znajdują się również firmy organizujące stypy, czyli uroczyste pożegnania osoby zmarłej dla bliskich, a także ogłoszenia, epitafia, nekrologia, strefę dostawców dla firm z branży pogrzebowej. Dodatkiem jest merytoryczny blog, na którym znajduje się sporo artykułów zawierających porady dotyczące pogrzebów i ich organizacji w Kędzierzyn-Koźle.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Firma-piechota.pl »

   Większość firm musi posługiwać się obecnie formularzami w formie elektronicznej. Dotyczy to również takich zakresów działania, jak przygotowanie ceremonii pogrzebowej czy transportu zwłok. Firma Piechota oferuje kontakt za pomocą takiego właśnie formularza zgłoszeniowego, który zapewni rozpoczęcie pracy firmy. Dodatkowo taka forma wypełniania dokumentów daje nam poczucie zachowania pewnej intymności, kontakt osobisty z przedstawicielem firmy może okazać się dla nas w rzeczywistości zbyt trudny.

   Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Usługi pogrzebowe Legionowo - apokalipsa-sc.pl »

   Apokalipsa to nasz zakład pogrzebowy, który działa na terenie Legionowa oraz okolic. Zajmujemy się organizacją pochówku, dbając o to, by wszystkie kwestie zostały załatwione profesjonalnie przez naszych doświadczonych pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że śmierć dla wielu osób jest bardzo trudnym przeżyciem, dlatego w tym czasie chcemy ograniczyć kwestię, którymi będziecie musieli samodzielnie się zajmować.

   Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Https://sacramentum-pogrzeby.pl »

   Planowanie pogrzebu jest procesem rozległym i często przytłaczającym dla rodziny osoby, która odeszła. Często pogrążeni w żałobie czują się zdezorientowani i przytłoczeni wszystkim, co jest związane z planowaniem pogrzebu. Zakład pogrzebowy kraków oferuje pomoc w tych trudnych chwilach. Całodobowy zakład pogrzebowy kraków pomaga zorganizować pogrzeby w krakowie i wspierać rodzinę zmarłego tym trudnych dla niej czasie. Zalad pogrzebowy kraków oferuje również, szeroki wybór usług pogrzebowych.

   Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Funer.com.pl - zakłady pogrzebowe Włoszczowa »

   Śmierć bliskiej osoby dla rodziny zawsze jest ogromnym ciosem. Ponadto organizacja pogrzebu we Włoszczowie związana jest z koniecznością załatwienia wielu formalności oraz poniesieniem znaczących wydatków. Ceny na rynku są dość zróżnicowane, dlatego poszukując ofert warto skorzystać z platformy FUNER, gdzie zakłady pogrzebowe prezentują swoją ofertę wraz z kosztami, jakie należy za realizację usługi ponieść. Dzięki platformie rodzina znajdzie nie tylko najwyższej jakości usług, ale również i odpowiadające im pod względem cen za organizację pochówku we Włoszczowej.

   Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Rozagdansk.pl - usługi pogrzebowe Gdańsk »

   Zakład usług pogrzebowych powinien opierać się na profesjonalizmie i doświadczeniu. Z myślą o naszych klientach, oferujemy usługi pogrzebowe takie jak transport zwłok, kompleksowa organizacja pogrzebu i jego oprawy, a także przygotowanie kremacji w mieście Gdańsk. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w organizacji pochówków, dzięki czemu nasza firma cieszy się zaufaniem klientów.

   Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rodzina pogrążona w żalu nie zawsze chce i może załatwiać formalności związane z pogrzebem. W takich chwilach służymy wsparciem i pomocą, biorąc formalności na siebie. Wybierając sprawdzony zakład pogrzebowy z doświadczeniem, mogą mieć państwo pewność, kompleksowej i sprawnej organizacji pochówku w Gdańsku.

   Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Krematorium-olimp.pl - Kremacje Wrocław »

   Wrocław jak i wiele innych polskich miast boryka się z problemem znalezienia odpowiedniego miejsca na kremacje osoby najbliższej tak aby odbyło się to godnie, z poszanowaniem zmarłego do ostatniego elementu wykonania usługi. Krematorium Olimp postanowiło sprostać tym wymaganiom w odpowiedzi na zaufanie klientów zapewniając minimum formalności, dyskrecję, profesjonalne podejście do pełnionego zadania. Jest to firma ceniąca sobie tradycję, szacunek, empatię w obliczu tragedii i stawiająca sobie za cel godne pożegnanie ukochanej osoby klientów. Dowiedz się więcej i wybierz klasę połączoną z szacunkiem.

   Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.pogrzeby-cerber.pl - Usługi pogrzebowe Bemowo »

   Doświadczony i rzetelny zakład pogrzebowy Cerber świadczy kompleksowo usługi pogrzebowe na życzenie klienta w mieście: Warszawa. Nasza firma zajmuje się między innymi: eksportacją zmarłych z mieszkań, szpitali czy domów opieki, załatwianiem formalności z dokumentacją administracyjną i ubezpieczeniową oraz cmentarną, a także posiadamy szeroki wybór nagrobków w różnych wzorach, kolorach i z różnych materiałów.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Gwarantujemy fachową i taktowną pomoc na każdym etapie.

   Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Eden.sosnowiec.pl »

   Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Eden z Sosnowca oferują państwu swoje usługi w zakresie wszystkich czynności związanych z pogrzebem. Zajmują się wszystkim od transportu zwłok do załatwiania wszystkich formalności urzędowych. Firma ta jest bardzo ceniona za swoje usługi, ich profesjonalizm i kompleksowość. Omawiany zakład pogrzebowy przeprowadza też kremację w Sosnowcu oraz oferuje duży wybór trumien. Firma powstała w 1989 roku i od tego czasu świadczy swoje usługi bez żadnej przerwy w działalności.

   Data dodania: 05 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Firma pogrzebowa Krasnystaw - Usługi pogrzebowe Onyks »

   Od ponad ćwierćwiecza Firma pogrzebowa Krasnystaw ONYKS Galewski udziela swoich usług na rzecz osób dotkniętych żałobą. Usługi pogrzebowe Krasnystaw udzielane są przez całą dobę. Odpowiadamy na każde zgłoszenie. Dom pogrzebowy Krasnystaw znajduje się przy ulicy Kościelnej 8 oraz przy Okrzei 66. Przyświeca nam ważki cel - pomoc osobom będącym w sytuacji krytycznej, jaką jest śmieć bliskich. Nie wiedzą Państwo jak zorganizować pogrzeb? Firma pogrzebowa Krasnystaw posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu ceremonii pożegnalnej i dzieli się swoją wiedzą nabytą na drodze tegoż doświadczenia. Jak wygląda współpraca z zakładem pogrzebowym Krasnystaw ONYKS w pierwszych chwilach po śmierci kogoś bliskiego? Bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia proszę dzwonić pod jeden z naszych numerów podanych na stronie internetowej, zdajemy sobie sprawę, że przykre wydarzenia spotykają nas nie bacząc na czas i porę. Weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby, ale również doradzimy w razie jakichś wątpliwości. Oczywiście, zajmiemy się transportem zmarłego z każdego miejsca w Polsce, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, także za granicą. Zapewnimy należytą opiekę, pomoże nam w tym atestowana chłodnia. Wspólnie ustalimy najważniejsze szczegóły. Dobierzemy sarkofag lub trumnę, zastanowimy się także nad doborem urny w przypadku kremacji. Służymy pomocą również w przypadku dopełniania wszelkich formalności w kościele oraz urzędach. Zajmujemy się także transportem kwiatów oraz uczestników z kościoła na cmentarz. Kwiaciarnia Krasnystaw zajmie się estetyczną oprawą ceremonii, doborem wstęg.

   Data dodania: 23 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Charon Zakład Pogrzebowy Poznań »

   Pogrzeb w rodzinie to nic przyjemnego. Śmierć naszych najbliższych jest zawsze dla nas ciosem. Kiedy nie mamy głowy do wszystkich formalności związanych z zorganizowaniem pogrzebu np. w Poznaniu, możemy skorzystać z usług pogrzebowych firmy Charon. Ten zakład pogrzebowy może pochwalić się wieloletnią tradycją w organizowaniu poznańskich pogrzebów. Pracownicy zakładu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości żałobników np. ile wynosi zasiłek pogrzebowy w Poznaniu. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej zakładu pogrzebowego Charon.

   Data dodania: 16 09 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: