\ Machniewski.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Machniewski.pl

Machniewski.pl

Szczegóły strony machniewski.pl:

 • ID: 4678
 • Tytuł: Machniewski.pl
 • URL: machniewski.pl
 • Kliknięć: 12
 • Wyświetleń: 184
 • CTR: 6.52%
 • Data dodania: 31 03 2017
 • Słowa kluczowe: sprzątanie, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, Warszawa
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Najlepsze firmy, których zajęciem jest sprzątanie biur w Warszawie, takie jak firma Machniewski, zawsze dbają o swoich klientów, oferując im jedynie najlepsze cenowo oferty. Firma Machniewski to coś więcej, niż tylko porządek – to od lat tysiące zadowolonych klientów i wykonanych zleceń; to także zawsze doskonałej jakości środki, używane podczas sprzątania i doskonałej jakości sprzęt, sprawdzający się w każdych warunkach, nawet najtrudniejszych oraz wyszkolona kadra pracownicza, przestrzegająca zasad BHP.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Vanner »

   Nieszczęście to było o tyle duże, że akurat w tym okresie czasu przebywali w niej wszyscy. Ta wystawa gołębi należała do tych, której uczestnicy zapamiętają ją na pełne życie. Przyczyną tej tragedii był śnieg zalegający na dachu hali, który prywatnych ciężarem uszkodził szkielet na którym opierała się cała hala. W czego efekcie w tragicznej chwili cały dach hali runął z impetem na bezbronnych ludzi. W zdecydowanej większości z nich systematycznie przebywają inni ludzie. Hale targowe, produkcyjne, a oprócz tego masowe hipermarkety od tej pory zdecydowały się na systematyczne odśnieżanie dachów. Nasza firma oferuje Państwu fachowe usługi porządkowe. Jako jedna z nielicznych firm odśnieżających, posiadamy wykwalifikowaną kadrę ludzi z doświadczeniem która jest gotowa podjąć się najtrudniejszego zlecenia. Odśnieżamy wiaty, oferujemy wywóz śniegu i lodu, zbijamy nawisy śnieżne. Wszyscy nasi pracownicy są w posiadaniu wszelkich niezbędnych badań i kursów, które są wymagane do odśnieżania na dużych wysokościach. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony lub o kontakt telefoniczny pod numer. Zajmujemy się profesjonalnym odśnieżaniem dachów. Teraz gdy w rezultacie dotacji z unii europejskiej jest tyle zleceń do utworzenia. Stwierdzono to na bazie odśnieżania dachu, które odbyły się w zeszłym roku. Badania te wykonano w tym mieście. Jeszcze więcej przedsiębiorstw gwarantuje sprzęt budowlany, usługi odśnieżania dachów.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Zrobimy Porządek Zakład Usług Porządkowych »

   Liczne usługi ogrodnicze Łódź to zadanie dla doświadczonej firmy Zrobimy Porządek. Zajmuje się ona sprzątaniem dowolnych obiektów i przestrzeni, również terenów zielonych przy posesjach, biurach oraz wspólnotach mieszkaniowych. Strona internetowa podaje przykładową częstotliwość wykonywania poszczególnych prac, które są ustalane na indywidualne zamówienie. W ofercie jest sprzątanie i koszenie trawy, grabienie liści, oraz przycinanie krzewów i żywopłotów. Zimą firma poleca odśnieżanie ulic i wjazdów.

   Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
  • Firma sprzątająca Golden Home sprzątanie »

   Golden Home to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie sprzątania. Oferta obejmuje sprzątanie biur i osiedli mieszkaniowych oraz sprzątanie mieszkań i domów. Firma sprzątająca prowadzi także niewielkie prace konserwatorskie oraz współpracuje z firmą hydrauliczną, elektryczną i budowlaną. Wszystkie usługi są realizowane solidnie, profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Wszelkie prace są wykonywane z użyciem profesjonalnego sprzętu i z wykorzystaniem specjalistycznych środków czystości. Doświadczony personel zadba o czystość w Państwa otoczeniu.

   Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Sprzątanie biur - PartnerCleaner Katowice »

   Od wielu lat nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług sprzątania na wysokim poziomem. Obszarem, na którym działamy jest Śląsk. Zakres usług jakie jesteśmy w stanie zaoferować obejmuje: sprzątanie firm, magazynów, hal, hoteli i wielu innych miejsc. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia nam na zrealizowanie każdego zadania. Zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z naszych usług.

   Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Www.sprzatanie-ocs.pl »

   Jeżeli szukasz firmy, która profesjonalnie posprząta Twoje biuro czy też magazyn – sprawdź na stronie internetowej firmy OCS One Complete Service. Oferuje ona kompleksowe usługi w zakresie sprzątania dostarczając dodatkowo własne środki czystości. W ofercie znajdziesz między innymi: sprzątanie hal, magazynów, obiektów użytkowych, firm, biur, a także mieszkań i domów, które mieszczą się w mieście Poznań. Całą ofertę poznać możesz odwiedzając witrynę OCS One Complete Service. Koniecznie sprawdź.

   Data dodania: 01 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Fcs-sprzatanie.pl »

   Strona internetowa fcs-sprzatanie. pl to szeroka oferta firmy sprzątającej, która oferuje swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Firma oferuje nie tylko prace na wysokości Poznań, personel jest w stanie dokładnie czyścić obszary wielkopowierzchniowe, dlatego też swoje usługi kieruje w stronę dużych obiektów komercyjnych, takich jak galerie oraz supermarkety. Firma korzysta z najwyższej klasy środków chemicznych, dzięki czemu sprzątanie Poznań jest efektywne i dokładne. W ofercie znajdziemy także mycie okien Poznań.

   Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Sprzątanie i pielęgnacja grobów w Warszawie - ZadbanyGrob.eu »

   ZadbanyGrób to usługi sprzątania i pielęgnacji grobów w Warszawie i okolicach. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które ze względu na dużą odległość, stan zdrowia czy brak czasu nie mogą sobie pozwolić na odpowiednie zadbanie o groby swoich Bliskich. Nasze usługi mogą być realizowane cyklicznie lub jednorazowo.
   Zakres świadczonych usług jest szeroki i obejmuje m. in. odwiedzenie grobu, zapalenie znicza, florystykę grobu, omiecenie grobu, umycie nagrobka, odśnieżanie grobu i jego otoczenia, drobne prace konserwacyjne oraz zrobienie i wysłanie zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem dostępnymi na stronie: W W W. Z A D B A N Y G R O B. E U.

   Data dodania: 26 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Firma sprzątająca Wrocław | Cleaning Company »

   Jako profesjonalna firma sprzątająca zapewniamy takie działania, które łącząc odpowiednio dobraną kadrę pracowniczą, sprzęt do utrzymania czystości i technologie sprzątania, pozwolą obsłużyć wszelkie znajdujące się w konkretnym obiekcie pomieszczenia. Działamy w sposób elastyczny, dostosowując godziny i harmonogram przygotowanych prac do sposobu funkcjonowania obiektu, jak i indywidualnych potrzeb klienta.
   W ramach obsługi biur i innych obiektów użytku publicznego zajmujemy się także dostawą środków higienicznych zgodnych z Państwa wymaganiami, jak i wszelkich towarów związanych z utrzymaniem czystości i porządku. Obsługę porządkową możemy rozszerzyć również o usługi „złotej rączki”, a więc drobne prace naprawcze i konserwatorskie.

   Data dodania: 04 02 2020 · szczegóły wpisu »
  • Firmy sprzątające HOJO Clean »

   HOJO Clean rewolucjonizuje sektor usług domowych i biurowych w obszarze sprzątania. Posiadamy dziesiątki ekip sprzątających gotowych wykonać usługę, której szukasz. Świadczymy usługi sprzątania firm jednorazowe, regularne, sprzątanie po budowach biur, remontach, itp. Współpracujemy z zaufanymi i rzetelnymi firmami sprzątającymi z całej Polski, dzięki temu możemy zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług.
   Znajdź usługę sprzątania biura lub mieszkania w swoim mieście na stronie internetowej HOJO Clean https://www. hojoclean. pl/

   Data dodania: 06 02 2020 · szczegóły wpisu »
  • Http://maniaczystosci.pl »

   Firma sprzątająca Mania Czystości to prężnie rozwijająca się marka, która pomaga zachować czystość oraz porządek w Twoim domu lub miejscu pracy. Z przyjemnością nawiązujemy współprace nie tylko z osobami indywidualnymi, ale również przedsiębiorcami, czy zarządcami budynków. Dla naszej firmy sprzątającej ład i porządek to wartości, które pozwalają na harmonijne i spełnione życie. Przekonaj się sam, ile możesz zyskać, dbając o czystą przestrzeń. Podziękujesz nam nie tylko Ty, ale również Twoi bliscy, czy współpracownicy. Sprzątanie biur, firm i domów to dla nas przyjemność. Pozwól sobie pomóc.

   Data dodania: 29 02 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: