\ Obiór zużytego sprzętu Eko-Sort Czechowice-Dziedzice - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Obiór zużytego sprzętu Eko-Sort Czechowice-Dziedzice

Obiór zużytego sprzętu Eko-Sort Czechowice-Dziedzice

Szczegóły strony www.utylizuj.pl:

 • ID: 4462
 • Tytuł: Obiór zużytego sprzętu Eko-Sort Czechowice-Dziedzice
 • URL: www.utylizuj.pl
 • Kliknięć: 144
 • Wyświetleń: 292
 • CTR: 49.32%
 • Data dodania: 03 03 2017
 • Słowa kluczowe: odbiór zużytego sprzętu, zużyte elektronarzędzia, zużyty sprzęt
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Robisz remont w swoim domu? Wymieniasz grzejniki elektryczne, wentylatory i sprzęt AGD? Zastanawiasz się co zrobić z tymi urządzeniami? O nic się nie martw, my Ci pomożemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, mamy odpowiednie samochody i chętnie odbierzemy od Ciebie wszystkie zużyte elektronarzędzia i inne urządzenia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez stronę utylizuj.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Badania ścieków - Sorbchem »

   W zmodyfikowanym świecie, gdzie ludzi coraz więcej gnębią różnorakie choroby nikt nie zastanawia się co takiego znajduje się w ściekach. Nikt? A może jednak ktoś? Tak! Nasze firma SORBCHEM! Zależy nam na dobru świata i bliskich. Badania ścieków, to jeden z filarów, którym się zajmujemy. Posiadamy profesjonalny sprzęt jak również i ekipę ludzi, którzy tworzą świat czysty i aby mógł w pełni zdrowo funkcjonować. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą oraz przeczytać czym jeszcze się zajmujemy. Leży nam na sercu dobro nasze i Państwa. Dzisiaj niestety nikt nie zastanawia się jakie skutki może przynieść to co robimy dzisiaj. Dlatego też my jesteśmy od tego aby zadziałać, zrobić coś żeby przyszłym pokoleniom żyło się lepiej.

   Data dodania: 15 05 2021 · szczegóły wpisu »
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o.o. »

   Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o. o. - kompleksowe usługi w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów. Posiadamy szeroką gamę pojazdów transportujących odpady, w tym pojazdy przewożące kontenery od 2 m3 do 36 m3. Nasze pojazdy oraz kontenery są tak skonstruowane, aby przewozić odpady lekkie, jak i ciężkie (n gruz czy inne odpady powstałe w wyniku prac remontowych nie stanowią problemu). Na życzenie klienta podstawiamy kontener we wskazane miejsce z możliwością wydzierżawienia na dowolny okres zależny od Państwa. Oferujemy również załadunek odpadów do pojazdu lub do kontenera.

   Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Nikstal złom i surowce wtórne skup »

   Przedstawiam Państwu firmę Nikstal Marek Błaśkiewicz. Nasza branża to skup złomu i metali kolorowych. Handlujemy również niektórymi surowcami wtórnymi. Obracamy złomem w ilościach hurtowych i detalicznych. Polecamy się jako odbiorca złomu również dla innych firm. Działamy na terenie Śląska i Zagłębia w szczególności Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Tychów, Jaworzna, Katowic, Mikołowa i Zawiercia.

   Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Skup metali kolorowych (Hemarpol) »

   Interesuje Cię sprzedaż metali? Swoją firmę masz w Bydgoszczy i szukasz stałego odbiorcy? Wiedz, że tuż obok Ciebie działa nasz skup metali kolorowych. Chętnie odbierzemy od Ciebie towar, dobrze Ci za niego zapłacimy i będziemy czekać na kolejne wezwanie. Jesteśmy zgraną ekipą, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i znamy się na swojej pracy.

   Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne. Junique Poznań »

   10-letnia obecność na europejskim rynki sprawia, że agencja tłumaczeń Junique ma duże doświadczenie, jeżeli chodzi o różnego rodzaju tłumaczenia. Wszystkie usługi świadczy w profesjonalny sposób, dostosowany do potrzeb klientów. Atrakcyjnie i efektywnie dobiera sposób tłumaczenia, dogodny dla klienta. Agencja współpracuje zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi.

   Data dodania: 21 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Odbiór zużytego sprzętu, utylizacja elektroodpadów »

   Wiele osób zadaje sobie pytanie, co zrobić ze sprzętem, który już się zużył. Wyrzucając na śmietnik sprzęt elektroniczny, nie tylko zaśmiecamy naszą planetę, dokładając kolejnych zanieczyszczeń, które powinny być odpowiednio zutylizowane, ale także narażamy się na wyrzucenie ważnych informacji, które przechowywane były na dysku twardym.

   Rozwiązaniem dla osób, które posiadają zużyty sprzęt komputerowy lub inny, jest firma Dora Plus, która oferuje profesjonalne usługi w kwestii recyklingu sprzętu elektrycznego, elektronicznego i gaśnic. Ponadto w ofercie znajduje się także niszczenie dysków twardych i innych nośników danych.

   Stale rozwijająca się firma, swoje usługi wykonuje bardzo profesjonalnie, dzięki czemu wciąż zyskuje zaufanie i grono klientów, którzy oddają sprzęt do utylizacji. Doświadczenie w danej branży pozwala odpowiednio zająć się sprzętem elektrycznym, elektroniką lub komputerami przeznaczonymi do utylizacji. Bardzo ważne w branży jest to, aby sprzęt był zutylizowany bezpiecznie, z zachowaniem zasad i norm prawnych.

   Oferta firmy Dora Plus, skierowana jest przede wszystkim do klientów niedetalicznych, którzy chcą pozbyć się zużytego sprzętu w hurtowych ilościach. Pracownicy firmy odbierają zużyty sprzęt, oddając go następnie do utylizacji lub niszcząc i demagnetyzując nośniki danych.
   Zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy Dora Plus w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat utylizacji zużytego sprzętu.

   Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Serwis pralek bemowo »

   Warto przyjrzeć się z bliska naszej ofercie usługowej. Specjalizujemy się w kompleksowo rozumianej dziedzinie naprawy pralek na terenie dzielnic Bemowo oraz Bielany. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Nasza obsługa jest zawsze rzetelna i profesjonalna, co na pewno będzie w stanie szybko zostać przez Ciebie zauważone. Zapraszamy do dokładnego przyjrzenia się temu, co jesteśmy w stanie zaoferować,

   Data dodania: 20 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Utylizacja odpadów niebezpiecznych CDS Recycling »

   Oferujemy profesjonalne zarządzanie odpadami, dlatego zachęcamy wszystkie firmy, które mają odpady przemysłowe albo niebezpieczne do kontaktu z nami. My mamy sprzęt, który wysyłamy w krótkim czasie pod wskazany adres. Wiemy jak powinien wyglądać transport odpadów, bo mamy do tego odpowiednie uprawnienia. Nasze usługi to pełen profesjonalizm za niską cenę.

   Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
  • Auto-Met Wywóz gruzu, śmieci. Kontenery na odpady. »

   Prowadzisz prace budowlane lub remontowe? Zamów kontener na śmieci w firmie AUTO-MET. Świadczymy usługi wywozu gruzu, odpadów budowlanych, odpadów zielonych na terenie woj. zachodniopomorskiego. Podstawiamy kontenery na gruz o pojemności od 2m3 do 16m3. Nasze atuty to ekspresowa dostawa, atrakcyjne ceny, 25 letnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

   Data dodania: 10 03 2020 · szczegóły wpisu »
  • Skup Złomu, Skup Miedzi, Skup Akumulatorów - Scrap Złom »

   Skup złomu to niezbędne miejsce. Zużyte rzeczy zawsze tam trafiają. http://scrapskupzlomu. pl/ skupuje makulaturę oraz stare metale. Firma ma własny transport, dzięki czemu może przywieźć na miejsce wszystkie skupowane rzeczy. Działa błyskawicznie, skutecznie, bardzo profesjonalnie. Ma doświadczenie oraz umiejętności. Skupiona makulatura jest przetwarzana i jeszcze raz wykorzystana. Firma skupuje stal, żeliwo, miedź, stolarkę okienną. Można jej sprzedać także chłodnice samochodowe, puszki, cynk, ołów, akumulatory i wiele innych rzeczy, które są zbędne konsumentom. Nie pozbywaj się takich rzeczy, sprzedaj i zyskaj. Scrap to wyjątkowe miejsce dla każdego człowieka troszczącego się o środowisko naturalne.

   Scrap Złom
   ul. Jutrzenki 117 02-231 Warszawa
   scrapzlom@wp.pl
   510-035-726
   609-761-265

   Data dodania: 31 08 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: