\ POZENA Tłumaczenia naukowe - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

POZENA Tłumaczenia naukowe

POZENA Tłumaczenia naukowe

Szczegóły strony https://www.pozena.com:

 • ID: 6025
 • Tytuł: POZENA Tłumaczenia naukowe
 • URL: https://www.pozena.com
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 108
 • CTR: 3.7%
 • Data dodania: 01 11 2017
 • Słowa kluczowe: tłumacz przysięgły, biuro tłumaczeń
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Biuro Tłumaczeń Pozena oferuje najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe. W ofercie znajdziecie Państwo tłumaczenie ustne, pisemne, stron internetowych, ale również szkolenia językowe oraz usługi NLP. Tłumaczymy teksty na język angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski czy włoski - bądź na odwrót. Więcej o naszych tłumaczeniach do przeczytania na stronie internetowej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Netlinguist tłumaczenia na polski »

   Jesteśmy ekspertami proponującymi usługi z zakresu wykonywania przekładów tekstów. Odznaczamy się kompetentnością, rzetelnością i dobrym kontaktem z klientami. Możemy sporządzić dla Państwa tłumaczenia na polski lub w niemal każdym innym wyselekcjonowanym języku. Tłumaczymy rozmaitego typu dokumenty, począwszy od podręczników, materiałów szkoleniowych, poprzez umowy, pisma urzędowe i dokumentacje lekarskie oraz techniczne. Specjaliści pracujący w naszym biurze robią wszystko, żeby tłumaczenia z angielskiego na polski były pozbawione błędów, dlatego też natychmiast po dokonaniu redakcji tekstu, wprowadzają do niego poprawki.

   Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
  • A.A. Tłumacz Języka Angielskiego Partyka Ewa »

   Tłumacz Języka Angielskiego świadczy usługi związane z wykonywaniem tłumaczeń na język angielski - zwykłych jak i uwierzytelnionych. Oferta usług to: tłumaczenia specjalistyczne i zwykłe, sądowe, tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, llialson). Wykonywany jest także szeroki zakres tłumaczeń różnych dokumentów takich jak: zaświadczeń, pełnomocnictw, darowizn, wyciągów KRS, bilansów, deklaracji podatkowych, kart pojazdu.
   Wszystkie usługi realizowane są w sposób rzetelny i terminowy. Prowadzimy stałą obsługę notariuszy i prawników. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

   Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
  • Translator24.pl »

   Wybór firmy, która wykona dla ciebie tłumaczenie stron może być dzisiaj bardzo łatwy. Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaoferować ci wiele interesujących języków, dzięki którym nie będziesz mieć problemów z tłumaczeniem różnorodnych dokumentów. Na stronie translator24. pl znajdziesz mnóstwo wyśmienitych rozwiązań, dzięki którym zyskasz pewność, że bez problemu dobierzesz interesujące rozwiązania, jeśli chodzi o tłumaczenia stron. Warto jest skorzystać z tych możliwości, które obecnie dla ciebie mamy. Nasza firma oferuje ci najlepszą jakość, jeśli chodzi o takie tłumaczenia, dlatego koniecznie skorzystaj z tych niesamowitych rozwiązań, jakie dzisiaj ci oferujemy. To właśnie dzięki nim skutecznie i sprawnie wybierzesz tłumaczenia stron wysokiej klasy. Skorzystaj z tych niezawodnych środków i przekonaj się, że jesteś w stanie wybrać dla siebie profesjonalne rozwiązania z doskonałym skutkiem. Na stronie translator24. pl znajdziesz więcej informacji.

   Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
  • Biuro Tłumaczeń Meridium - tłumaczenia w kilkudziesięciu językach »

   Witryna internetowa firmy świadczącej usługi tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w zakresie wszystkich języków europejskich i wybranych języków pozaeuropejskich. Oprócz szczegółowej oferty tłumaczeń językowych, na naszych stronach internetowych znajdą Państwo również wiele przydatnych informacji na temat regulacji prawnych dotyczących tłumaczy i tłumaczeń, szkoleń dla tłumaczy, narzędzi przydatnych w pracy tłumaczenia oraz ciekawostki na temat poszczególnych języków.

   Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Translator.pl - tłumacz przysięgły języka angielskiego »

   Jeżeli zależy Tobie na wysokiej jakości tłumaczeń - chodzi o język angielski, polecamy kontakt z Dorotą Łyseńko. Mówimy o tłumaczce z około 14-letnim stażem, która ma bardzo duże umiejętności oraz doświadczenie w zakresie tłumaczeń ustnych, zwykłych czy chociażby specjalistycznych. W ofercie są także oczywiście tłumaczenia przysięgłe dokumentów. Warto zauważyć, iż mówimy tutaj o tłumaczu przysięgłym.

   Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • RS tłumacz przysięgły Wrocław »

   Tłumacz języka angielskiego na najwyższym poziomie. Tłumacz przysięgły angielski proponujący nowoczesne i sprawne usługi w zakresie najróżniejszych tłumaczeń. Biuro Tłumaczeń Wrocław to tłumacz angielski, z którego usług będziecie zadowoleni. Polecamy nasze usługi, sprawdzajcie i wybierajcie tylko sprawdzone tłumaczenia przysięgłe

   Data dodania: 16 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Colltra.pl »

   Szukasz tłumacza z Katowic, bądź Gliwic, który przetłumaczy dla Ciebie każdy tekst? A może mieszkasz w innej części Polski, ale zainteresowała Cię nasza oferta? Biuro tłumaczeń Colltra (oddziały w Katowicach i Gliwicach) oferuje tłumaczenia pisemne i ustne (kabinowe, symultaniczne, konsekutywne). Wykonujemy także tzw. tłumaczenia uwierzytelnione – „przez internet”, na podstawie skanu dokumentu. Takie tłumaczenie można odebrać w oddziale w Katowicach lub Gliwicach, lub też możemy Ci je przekazać drogą pocztową. Sprawdź nas!

   Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Marta Wójcik tłumaczenie stron www na angielski i rosyjski »

   Profesjonalnie przetłumaczona strona internetowa to klucz do zaistnienia wśród nowej grupy potencjalnych Klientów. Świadczone przede mnie usługi w tym zakresie wyróżnia przede wszystkim umiejętne używanie języka korzyści, wiedza na temat mechanizmów marketingu internetowego oraz znajomość aktualnych trendów w branży. Od ponad 6 lat prowadzę własną Pracownię Tłumaczeń Specjalistycznych, w ramach której oferuję wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne z i na angielski, polski, rosyjski. Specjalizuję się w tłumaczeniu (lokalizacji) stron internetowych, oprogramowania, interfejsów i aplikacji, tłumaczeniach pisemnych specjalistycznych na angielski, rosyjski i polski, tłumaczeniach tekstów marketingowych, a także w tłumaczeniach konferencyjnych symultanicznych, konsekutywnych i szeptanych. Korzystając z moich usług mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości, którą firmuję własnym nazwiskiem oraz atrakcyjnych cen bez prowizji dla pośredników. Zapraszam do nawiązania współpracy!

   Data dodania: 19 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Krystyna Samborska »

   Strona prezentująca działalność tłumacza przysięgłego języka niemieckiego z siedzibą w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą przede wszystkim tłumaczenia szeroko pojętej dokumentacji z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie, ale również rozmowy przez telefon i korekty tekstów. Do naszej pracy podchodzimy z pasją, pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem, co sprawia, że jakość naszych usług jest na wysokim poziomie, a nasi Klienci mają zapewnioną sprawną obsługę i zawsze są zadowoleni ze współpracy z naszym tłumaczem. Zapraszamy również Państwa do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń.

   Data dodania: 13 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Centrumtlumaczen.pl »

   Szukając tłumaczenia warto zgłosić się do naszego biura tłumaczeń w Warszawie, gdzie nasi specjaliści zrobią to za Ciebie. W naszej ofercie można znaleźć tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia przysięgłe. Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę odnośnie danego języka, ale także informacje z danej branży, znają odpowiednią terminologię, dlatego też można zaufać nam, odnośnie prawidłowego tłumaczenia, a także tym samym bezpieczeństwa. Gwarantujemy naszym klientom atrakcyjne ceny.

   Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: