\ Pranie wykładzin - Ekosprzątanie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Pranie wykładzin - Ekosprzątanie

Pranie wykładzin - Ekosprzątanie

Szczegóły strony www.ekosprzatanie.com.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Zakład Ekosprzatanie, ma w ofercie pranie wykładzin biurowych wielkopowierzchniowych, gdzie jest to specjalność firmy. Specjalność tą wykonujemy w Warszawie, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu a także w innych nie wymienionych tu miejscowościach. Ponadto wykonujemy pranie tapicerki meblowej i samochodowej, pranie dywanów w Kielcach i Radomiu, a także ozonowanie. Posiadamy także sklep z chemia niemiecka i profesjonalną z dowozem do klienta na terenie Kielce, Radom, Skarżysko i końskie. Dezynfekcja klimatyzacji także jest w ofercie firmy, świadczymy tą usługę za pomocą ozonowanie.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Czyszczeniedywanowkielce.pl »

   Firma zajmuje się praniem dywanów, praniem wykładzin biurowych i czyszczeniem tapicerki meblowej i samochodowej. Ozonujemy także klimatyzacje samochodowe. Zlecenie wykonujemy na tym obszarze: Kielce, Radom, Skarżysko, Końskie, Ostrowiec, Opatów, Starachowice. Specjalnością naszej firmy jest pranie wykładzin biurowych obiektowych, tego typu wykładziny pierzemy w całej Polsce

   Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Naszepranie Wrocław »

   Współcześni klienci cenią sobie najbardziej wygodne i w pełni komfortowe rozwiązania, nawet, jeśli chodzi o czyszczenie mebli we Wrocławiu. Tutaj najlepiej takie zadania powierzyć profesjonalistom, którzy o tego typu pracach wiedzą dosłownie wszystko – firma Jaknowa Stefan Bocheński od lat zajmuje się nawet najtrudniejszymi zleceniami.

   Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Nana.com.pl »

   Szukasz jakiegoś ciekawego upominku dla bliskiej osoby? Dobrze wiesz, że ten ktoś jest gadżeciarzem i dlatego też, zamierzasz złożyć zamówienia na personalizowany prezent? Koniecznie odwiedź naszą stronę i zobacz jakie długopisy, trofea, tabliczki, breloczki, poduszki i podkładki pod kubki produkujemy. Sam możesz przedstawić swój projekt, a my z przyjemnością go wykonamy.

   Data dodania: 08 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Zwrotyprowizji.pl »

   Jesteś kredytobiorcą, który przez wskazanym w umowie terminem dokonał spłaty zaciągniętego przez siebie kredytu konsumenckiego. Czy wiesz, że zgodnie ze stanowiskiem Rzecznika Finansowego i Prezesa UOKiK z dnia 16 maja 2016 roku konsument, który dokonał wcześniejszej spłaty zobowiązania kredytowego, ma prawo do proporcjonalnego zwrotu prowizji bankowych? Ponieważ jednak instytucje finansowe nie chcą zwracać ich dobrowolnie, zasadne jest wstępowanie w tym celu na drogę sądową. Potwierdza to stanowisko Rzecznika Finansowego oraz wygrane przez klientów sprawy. Bez obciążeń finansowych aż do finału wygranej sprawy w zakresie odzyskiwania prowizji bankowych pomoże Ci strona internetowa www. zwrotyprowizji. pl. Dostarcza ona fachowych informacji na temat zwrotu prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu konsumenckiego oraz umożliwia kontakt z kancelarią prawną. Zapraszamy.

   Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Badanie genetyczne kleszcza - badaniekleszcza.pl »

   W naszym laboratorium skorzystacie Państwo z badania dna kleszcza. Działamy w wielu miastach na terenie kraju, co pozwala na bardzo szybki odbiór wyników (tryb pilny wpisany w standardową ofertę). Dzięki nam bardzo szybko odkryjecie Państwo ewentualne zachorowanie na boreliozę, czy kleszczowe zapalenie mózgu i inne schorzenia powiązane z kleszczami.

   Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Webkon Agencja interaktywna - Pozycjonowanie stron www Konin »

   Jesteśmy to firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie reklamy i marketingu w sieci. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie w obszarze SEO i SEM. W dobie powszechnego dostępu do Internetu nie wystarczy zaprojektować ciekawą stronę www. Aby osiągnąć sukces w biznesie trzeba podjąć działania mające na celu wyróżnienie strony spośród tysięcy innych witryn - to jedyna słuszna droga na pokonanie konkurencji.

   Działania, które podejmujemy w tym zakresie to m. in. :
   - optymalizacja treści na stronie,
   - poprawa i optymalizacja strony www: nagłówki, opis, tytuł, poprawa szybkości strony, wygody użytkowania, indeksowanie strony i inne,
   - stworzenie lub poprawa profilu Google Moja Firma oraz innych kont społecznościowych (facebook, twitter, Google+).
   - pozycjonowanie lokalne strony internetowej,
   - podłączenie narzędzi analitycznych i monitorowanie ruchu,
   - prowadzenie Google Adwords,

   Prosimy o kontakt telefoniczny bądź opisanie zapytania w maiu wraz z adresem Twojej strony internetowej - po jej analizie odezwiemy się ze szczegółami działań, które naszym zdaniem najlepiej podjąć oraz ich wyceną.

   Data dodania: 17 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Topdieta.pl »

   Nasza firma działa w branży dietetycznej i cateringowej od lat i nazywa się Top Dieta. Działamy na terenie Warszawy jak również w jej okolicy. Dla naszych klientów codziennie z ogromnym zaangażowaniem przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki, które dostarczamy pod wskazany przez nich adres. Oferujemy przede wszystkim dietę z dostawą, która znana jest jako dieta pudełkowa. Warto podkreślić, że wszystkie nasze posiłki przygotowujemy wyłącznie ze świeżych i sprawdzonych produktów najwyższej jakości.

   Data dodania: 11 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Radcy Prawnego w Warszawie - Katarzyna Kulesza »

   Kancelaria radcy prawnego, Katarzyny Kuleszy z siedzibą w Warszawie. Do najważniejszych zadań kancelarii należy rozwiązywanie problemów występujących u właścicieli nieruchomości, chociażby po zmianie planu zagospodarowania przestrzennego. Radca prawny walczy o należnego odszkodowania, doradza w ramach wykupu nieruchomości w kwestiach wywłaszczenia.

   Data dodania: 14 04 2020 · szczegóły wpisu »
  • Trans Glob - Tłumaczenia Wrocław »

   Tłumaczenia dokumentów to jedno z prac w których niedokładność może dużo kosztować, potrzeba zatem spełniać je szczególnie dokładnie a tłumacz musi posiadać spore zdolności i wiedzę pozwalającą rzetelne przetłumaczenie powierzonego tekstu. Ireneusz Srokowski to założyciel firmy Trans Glob, której załogę tworzą tylko certyfikowani tłumacze często wyspecjalizowani w tłumaczeniach precyzyjnie sprecyzowanych dziedzinach jak np. medycyna, motoryzacja czy elektronika.
   Trans Glob świadczy tłumaczenia ponad dwudziestu języków, jakich wykaz można wyszukać na naszej witrynie transglob. com. pl, pracujemy na rynku od przeszło dwudziestu lat, zapewniamy korzystne stawki oraz fachową i błyskawiczną obsługę.

   Data dodania: 18 05 2020 · szczegóły wpisu »
  • Dobry prawnik Warszawa Ochota - tczerwiec.pl »

   Nasz zespół działa na rynku od przeszło dziesięciolecia. Naszym głównym celem jest fachowa obsługa prawna Łódź, zarówno klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, urzędami i pomagamy zebrać właściwą dokumentację. Zdajemy sobie sprawę, że każdy kto się do nas zgłosi oczekuje, że nasz radca prawny pomoże mu w wyjściu z trudnej sprawy. Nasz zespół składa się z ludzi doświadczonych i godnych zaufania. Bierzemy na siebie sporą odpowiedzialność za losy naszych klientów, których spotykają w życiu różne kłopoty i sytuacje. Dlatego zależy nam, aby odpowiedni radca prawny był zawsze gotowy na kolejne wyzwanie. Zdobywamy nowe doświadczenia i aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu szeroko pojętego prawa. Jest to niezbędne w naszej działalności. Wiemy, że nie możemy zawieść nikogo, kto zgłasza się do nas po pomoc. Nikogo nie zostawiamy samego z jego problemem.

   Data dodania: 24 11 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: