\ Prosper Media - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Prosper Media

Prosper Media

Szczegóły strony www.darmoweporady.pl:

 • ID: 1058
 • Tytuł: Prosper Media
 • URL: www.darmoweporady.pl
 • Kliknięć: 147
 • Wyświetleń: 699
 • CTR: 21.03%
 • Data dodania: 26 04 2014
 • Słowa kluczowe: darmowe porady prawne, darmowe porady, darmowa porada
 • Kategorie:
 • Województwo: Kujawsko-pomorskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Porady prawne on-line to profesjonalna pomoc prawników. Wbrew pozorom o specjalistę nie tak łatwo. Podobnie jak przy zawodzie lekarza zdrowie jest dla nas ważne i nie powierzymy go byle komu. Porady prawników można by zapewne zakwalifikować na drugim miejscu pod względem ważności i priorytetów życiowych. Tak czy inaczej to ważne by naszym życiowym planom towarzyszył spokój o nasze bezpieczeństwo prawne. Na co dzień tysiące prawników świadczą w różnych formach taką bezpłatną pomoc prawną. Znaczna część z nich nie chce tego faktu nagłaśniać. Warto dodać, że także usługi prawne świadczone za symboliczną opłatą, mają charakter usług pro bono, bowiem spełniają te same cele, ułatwiają dostęp do usług prawnych mniej zamożnej części społeczeństwa, wpływają pozytywnie na konkurencyjność cen usług na rynku.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Elżbieta Ćwikła adwokat »

   W przypadku kiedy mamy spory problem prawny staramy się znaleźć odpowiedniego i dobrego prawnika do własnej sprawy. Jeżeli jest to sprawa związana z prawem rodzinnym, prawem spadkowym odszkodowaniami albo poszukujesz kancelarii do obsługi prawnej Twojej spółki, idealną Kancelarią Prawną we Wrocławiu, jest Kancelaria prawnicza Elżbiety Ćwikła. Kancelaria para się sprawami z zakresu tematycznego jak: rozwód, separacja, alimenty, wszystkie sprawy związane z dziećmi - (na przykład uregulowanie kontaktów, zmiana dotycząca wykonywania władzy rodzicielskiej, zmiana nazwiska), sprawy powiązane z podziałem majątku, sprawy prawa spadkowego, wspomniane poprzednio odszkodowania a dodatkowo porady powiązane z prowadzeniem spółki. Kancelaria powstała w roku 2007. Dorobek to setki zadowolonych Klientów. Dołącz do nich. Według nich cechuje nas pełen profesjonalizm i skuteczność.

   Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Prawna Mielcarek Namysł »

   Kancelaria Adwokacka i Radcowska, mieszcząca się w centrum Poznania to grupa młodych, kompetentnych i odpowiedzialnych ludzi świadczących specjalistyczne usługi adwokackie i radcowskie. Kancelaria obsługuje zarówno działalności gospodarcze, a także klientów indywidualnych. W zakres usług wchodzą m. in: obsługa prawna firm, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo budowlane, prawo konsumenckie a także odszkodowania. Reprezentujemy naszych kontrahentów w sądach, sporządzamy niezbędną dokumentację, opiniujemy umowy licencyjne.

   Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Obronca24h.pl »

   Wykwalifikowana i doświadczona załoga serwisu obrońca24h. pl zapewnia pomoc m. in. osobom zatrzymanym za prowadzenie po alkoholu lub posiadanie przy sobie nieznacznej ilości narkotyków. W przypadku spraw karnych kluczowym czynnikiem jest czas, dlatego jak najszybciej skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej.

   Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »
  • Actavera.eu »

   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług prawniczych świadczonych przez Kancelarię Actavera w Łodzi. Nasze bogate doświadczenie w prawie rodzinnym, spadkowym, prawie karnym oraz innych gałęziach prawa. Nasze bogate doświadczenie jest gwarantem Twojego sukcesu. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy już dziś. Zapraszamy

   Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Annamajerek.pl prawo medyczne kancelaria »

   Spory wielokrotnie rozwiązywane są na drodze sądowej. Bywa tak, że bez pomocy speców z obrębu prawa nie uda się nam dociec prawdy i praworządności. Wówczas osobą, która na pewno pomoże okazuje się adwokat warszawa. To on zna przepisy, to on zdaje sobie sprawę z tego, jak pisać wszystkie obwieszczenia czy również podania prawnicze a również to on wie, jak reprezentować swoich klientów przed sądem. Te umiejętności a też wiedza oraz lata praktyki sprawiają, że adwokat oraz kancelaria, którą przedstawiamy jest postrzegana jako punkt zaufania publicznego. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się znacznie więcej informacji.

   Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Radca prawny Białystok - kancelariaszkil.pl »

   Szukasz dobrego radcy prawnego działającego na terenie Białegostoku? Chcesz mieć do czynienia ze skutecznymi poradami? Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Zajmujemy się między innymi prawem upadłościowym i naprawczym i bardzo chętnie pomagamy załatwiać naszym klientom różne formalności.

   Data dodania: 24 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Wokanda.org.pl »

   Działalność Stowarzyszenia Wokanda polega na udzielaniu pomocy osobom, które zostały poszkodowane w wyniku wypadków, błędów lekarskich lub przestępstw i mają problemy z wywalczeniem należnych im odszkodowań. Bardzo dobra znajomość prawa pozwala Stowarzyszeniu Wokanda na skuteczną walkę o uczciwe odszkodowania. Dodatkowo członkowie stowarzyszenia mogą liczyć na pomoc radców prawnych, lekarzy i rzeczoznawców, a także na pomoc związaną z rehabilitacją po wypadkach (wynajem miejsc, w których przeprowadzana jest skuteczna rehabilitacja).

   Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Euroius Kancelaria Radców Prawnych Drząszcz, Giersz, Magaczewski sp.p »

   Strona internetowa euroius. pl przedstawia ofertę kancelarii radców prawnych, którzy prowadzą swoje interesy na terenie Sosnowca. Firmę prowadzi łącznie 9 osób, których ścisła współpraca przekłada się na sukcesy. Zespół z pasją i zaangażowaniem prowadzi obsługę prawną dla firm, szczycąc się rozległą wiedzą z dziedzin prawa handlowego, europejskiego, czy prawa spółek. Klienci biznesowi i indywidualni mogą liczyć też na wsparcie ze strony kancelarii w zakresie wdrożeń rodo oraz innych, nowopowstałych rozporządzeń.

   Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Michalekipartnerzy.pl »

   Spółka Michałek i Partnerzy została założona przez trzech adwokatów, prowadzących uprzednio indywidualne kancelarie adwokackie. Jej nadrzędnym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej potrzebującym. Specjalizuje się ona w wielu dziedzinach prawnych jak choćby mediacje rodzinne w Poznaniu, sprawy rozwodowe, cywilne, związane z medycyną, prawem karnym, obsługą podmiotów gospodarczych. Pracuje w niej niejeden doświadczony adwokat w Poznaniu, który za każdym razem indywidualnie podchodzi do klienta. Więcej informacji na stronie internetowej.

   Data dodania: 22 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Lubecka »

   Prawo jest narzędziem do realizacji celów. Nie każdy umie z niego korzystać. Dlatego warto mieć dobrego adwokata. Poznaj Kancelarię Adwokacką Lubecka. law. Prowadzimy obsługę prawną firm. Zajmujemy się też sprawami z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy czy medycznego. Zadzwoń: 666 085 936.

   Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »