\ Prosper Media - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Prosper Media

Prosper Media

Szczegóły strony www.darmoweporady.pl:

 • ID: 1058
 • Tytuł: Prosper Media
 • URL: www.darmoweporady.pl
 • Kliknięć: 144
 • Wyświetleń: 692
 • CTR: 20.81%
 • Data dodania: 26 04 2014
 • Słowa kluczowe: darmowe porady prawne, darmowe porady, darmowa porada
 • Kategorie:
 • Województwo: Kujawsko-pomorskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Porady prawne on-line to profesjonalna pomoc prawników. Wbrew pozorom o specjalistę nie tak łatwo. Podobnie jak przy zawodzie lekarza zdrowie jest dla nas ważne i nie powierzymy go byle komu. Porady prawników można by zapewne zakwalifikować na drugim miejscu pod względem ważności i priorytetów życiowych. Tak czy inaczej to ważne by naszym życiowym planom towarzyszył spokój o nasze bezpieczeństwo prawne. Na co dzień tysiące prawników świadczą w różnych formach taką bezpłatną pomoc prawną. Znaczna część z nich nie chce tego faktu nagłaśniać. Warto dodać, że także usługi prawne świadczone za symboliczną opłatą, mają charakter usług pro bono, bowiem spełniają te same cele, ułatwiają dostęp do usług prawnych mniej zamożnej części społeczeństwa, wpływają pozytywnie na konkurencyjność cen usług na rynku.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Elżbieta Ćwikła adwokat »

   W przypadku kiedy mamy spory problem prawny staramy się znaleźć odpowiedniego i dobrego prawnika do własnej sprawy. Jeżeli jest to sprawa związana z prawem rodzinnym, prawem spadkowym odszkodowaniami albo poszukujesz kancelarii do obsługi prawnej Twojej spółki, idealną Kancelarią Prawną we Wrocławiu, jest Kancelaria prawnicza Elżbiety Ćwikła. Kancelaria para się sprawami z zakresu tematycznego jak: rozwód, separacja, alimenty, wszystkie sprawy związane z dziećmi - (na przykład uregulowanie kontaktów, zmiana dotycząca wykonywania władzy rodzicielskiej, zmiana nazwiska), sprawy powiązane z podziałem majątku, sprawy prawa spadkowego, wspomniane poprzednio odszkodowania a dodatkowo porady powiązane z prowadzeniem spółki. Kancelaria powstała w roku 2007. Dorobek to setki zadowolonych Klientów. Dołącz do nich. Według nich cechuje nas pełen profesjonalizm i skuteczność.

   Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Prawna Mielcarek Namysł »

   Kancelaria Adwokacka i Radcowska, mieszcząca się w centrum Poznania to grupa młodych, kompetentnych i odpowiedzialnych ludzi świadczących specjalistyczne usługi adwokackie i radcowskie. Kancelaria obsługuje zarówno działalności gospodarcze, a także klientów indywidualnych. W zakres usług wchodzą m. in: obsługa prawna firm, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo budowlane, prawo konsumenckie a także odszkodowania. Reprezentujemy naszych kontrahentów w sądach, sporządzamy niezbędną dokumentację, opiniujemy umowy licencyjne.

   Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Łukasz Wróblewki sprawy karne »

   Wszystkich cudzoziemców, którzy ubiegają się o legalizację pobytu w Polsce serdecznie zachęcamy do kontaktu z Kancelarią Adwokacką Łukasza Wróblewkiego. Gwarantujemy kompleksową pomoc naszych doświadczonych prawników. Sochaczew jest miejscem funkcjonowania naszej kancelarii. Zachęcamy do odwiedzenia nas i konsultacji z prawnikami. Oferujemy szybką i profesjonalną obsługę, reprezentację w urzędach i przed sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwu pomóc.

   Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat KJS Legal Wrocław »

   KJS Legal to profesjonalne wsparcie dla klientów indywidualnych szukających porady i pomocy prawnej, jak również mikro i makro przedsiębiorstw, potrzebujących kompleksowej obsługi. Jeżeli skuteczny adwokat we Wrocławiu potrzebny jest Ci na wczoraj, zachęcamy do kontaktu. Obsługujemy również zagranicznych przedsiębiorców.

   Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Wokanda.org.pl »

   Działalność Stowarzyszenia Wokanda polega na udzielaniu pomocy osobom, które zostały poszkodowane w wyniku wypadków, błędów lekarskich lub przestępstw i mają problemy z wywalczeniem należnych im odszkodowań. Bardzo dobra znajomość prawa pozwala Stowarzyszeniu Wokanda na skuteczną walkę o uczciwe odszkodowania. Dodatkowo członkowie stowarzyszenia mogą liczyć na pomoc radców prawnych, lekarzy i rzeczoznawców, a także na pomoc związaną z rehabilitacją po wypadkach (wynajem miejsc, w których przeprowadzana jest skuteczna rehabilitacja).

   Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Euroius Kancelaria Radców Prawnych Drząszcz, Giersz, Magaczewski sp.p »

   Strona internetowa euroius. pl przedstawia ofertę kancelarii radców prawnych, którzy prowadzą swoje interesy na terenie Sosnowca. Firmę prowadzi łącznie 9 osób, których ścisła współpraca przekłada się na sukcesy. Zespół z pasją i zaangażowaniem prowadzi obsługę prawną dla firm, szczycąc się rozległą wiedzą z dziedzin prawa handlowego, europejskiego, czy prawa spółek. Klienci biznesowi i indywidualni mogą liczyć też na wsparcie ze strony kancelarii w zakresie wdrożeń rodo oraz innych, nowopowstałych rozporządzeń.

   Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Czyuzna.pl - Krajowy Rejestr Reklamacji »

   Reklamacje w serwisie Czyuzna. Naszym celem jest zapewnienie rzetelnego rozpatrywania reklamacji naszych użytkowników. Jeśli zakupiłeś towar, który posiada wadę fabryczną, masz prawo złożyć reklamację, w której określisz swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową lub zwrotu całości lub części wpłaconych środków. Skieruj swoją reklamację do sprzedawcy lub producenta, a następnie wyślij zgłoszenie do portalu Czyuzna - skłonimy firmę, w której złożyłeś reklamację, aby rozpatrzyła zgłoszenie rzetelnie i dokładnie. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapraszamy.

   Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Anna Grudzień kancelaria prawa upadłościowego Warszawa »

   Chcesz ogłosić upadłość konsumencką? Skorzystaj z pomocy eksperta w tej dziedzinie. Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień pomoże Ci zarówno złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, jak i przeprowadzić cały proces w postępowaniu sądowym w celu umorzenia jak największej części długu.

   Data dodania: 07 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Porady prawne - eprawohub.pl »

   W przypadku, gdy strona służy nam do sprzedaży, potrzebne będą regulaminy serwisów internetowych, które pozwolą na to, by wszystko odbywało się w zgodzie z prawem i aktualnymi przepisami, które rzecz jasna co pewien czas są aktualizowane i się zmieniają do nowszej rzeczywistości rynkowej. Zakupisz u nas aktualne regulaminy.

   Data dodania: 13 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka »

   Jeśli szukasz pomocy w zakresie sprawy rozwodowej, to kancelaria prawna Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka specjalizuje się w tym temacie. Pomagamy przy sprawach o alimenty, separacjach, podziale majątku, czy podziale opieki rodzicielskiej. Zawsze kierujemy się indywidualnym podejściem, gdyż wiemy, że każda sprawa rządzi się swoimi prawami. Szczegóły na stronie kancelarii lub pod podanym numerem.

   Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »