\ RS tłumacz przysięgły Wrocław - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

RS tłumacz przysięgły Wrocław

RS tłumacz przysięgły Wrocław

Szczegóły strony www.rs-tlumaczenia.pl:

 • ID: 6925
 • Tytuł: RS tłumacz przysięgły Wrocław
 • URL: www.rs-tlumaczenia.pl
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 123
 • CTR: 4.07%
 • Data dodania: 16 04 2018
 • Słowa kluczowe: tłumaczenia, tłumaczenia angielski, tłumacz, tłumacz angielski, Wrocław
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Tłumacz języka angielskiego na najwyższym poziomie. Tłumacz przysięgły angielski proponujący nowoczesne i sprawne usługi w zakresie najróżniejszych tłumaczeń. Biuro Tłumaczeń Wrocław to tłumacz angielski, z którego usług będziecie zadowoleni. Polecamy nasze usługi, sprawdzajcie i wybierajcie tylko sprawdzone tłumaczenia przysięgłe

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Franspol »

   Zapraszamy do centrum językowego, biura tłumaczeń i szkoły języków obcych. Centrum tworzy liczne grono kompetentnych tłumaczy przysięgłych o dużym doświadczeniu i sprawdzonych umiejętnościach. Bezustannie poszerzamy zakres działalności.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Technitra »

   Nasi fachowcy to osoby, które znają język obcy, ale też mają niezbędne umiejętności. Sprawdź witrynę i dołącz do usatysfakcjonowanych nabywców.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Netlinguist tłumaczenia na polski »

   Jesteśmy ekspertami proponującymi usługi z zakresu wykonywania przekładów tekstów. Odznaczamy się kompetentnością, rzetelnością i dobrym kontaktem z klientami. Możemy sporządzić dla Państwa tłumaczenia na polski lub w niemal każdym innym wyselekcjonowanym języku. Tłumaczymy rozmaitego typu dokumenty, począwszy od podręczników, materiałów szkoleniowych, poprzez umowy, pisma urzędowe i dokumentacje lekarskie oraz techniczne. Specjaliści pracujący w naszym biurze robią wszystko, żeby tłumaczenia z angielskiego na polski były pozbawione błędów, dlatego też natychmiast po dokonaniu redakcji tekstu, wprowadzają do niego poprawki.

   Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
  • A.A. Tłumacz Języka Angielskiego Partyka Ewa »

   Tłumacz Języka Angielskiego świadczy usługi związane z wykonywaniem tłumaczeń na język angielski - zwykłych jak i uwierzytelnionych. Oferta usług to: tłumaczenia specjalistyczne i zwykłe, sądowe, tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, llialson). Wykonywany jest także szeroki zakres tłumaczeń różnych dokumentów takich jak: zaświadczeń, pełnomocnictw, darowizn, wyciągów KRS, bilansów, deklaracji podatkowych, kart pojazdu.
   Wszystkie usługi realizowane są w sposób rzetelny i terminowy. Prowadzimy stałą obsługę notariuszy i prawników. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

   Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
  • Wwojtowicz.pl »

   W Krakowie nie trudno tłumacza języka francuskiego. Właśnie tutaj działa Wojciech Wójtowicz. Jest to zawodowy tłumacz z niezwykłym doświadczeniem. Z jeżykiem zaznajomił się w dużym stopniu przebywając za granicą. Obecnie oferuje swoim klientom usługi takie jak tłumaczenie ustne i wszelakich treści. Nie ma znaczenia czy jest to książka, gazeta czy zwykły list. Wszystko będzie poprawne gramatycznie i znaczeniowo. Dodać warto, że czas realizacji i cena są bardzo atrakcyjne dla każdego.

   Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Strona dolmatio.de »

   Biuro tłumaczeń Dolmatio, które specjalizuje się w tłumaczeniach na język niemiecki wykonuje również tłumaczenia przysięgłe. W tym zadaniu sprawdza się doskonale i jest naprawdę efektywne w wykonywaniu swoich zadań. Wszystkie tłumaczenia stoją na najwyższym poziomie i wykonywane są w naprawdę bardzo krótkim czasie.

   Data dodania: 27 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Colltra.pl »

   Szukasz tłumacza z Katowic, bądź Gliwic, który przetłumaczy dla Ciebie każdy tekst? A może mieszkasz w innej części Polski, ale zainteresowała Cię nasza oferta? Biuro tłumaczeń Colltra (oddziały w Katowicach i Gliwicach) oferuje tłumaczenia pisemne i ustne (kabinowe, symultaniczne, konsekutywne). Wykonujemy także tzw. tłumaczenia uwierzytelnione – „przez internet”, na podstawie skanu dokumentu. Takie tłumaczenie można odebrać w oddziale w Katowicach lub Gliwicach, lub też możemy Ci je przekazać drogą pocztową. Sprawdź nas!

   Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Marta Wójcik tłumaczenie stron www na angielski i rosyjski »

   Profesjonalnie przetłumaczona strona internetowa to klucz do zaistnienia wśród nowej grupy potencjalnych Klientów. Świadczone przede mnie usługi w tym zakresie wyróżnia przede wszystkim umiejętne używanie języka korzyści, wiedza na temat mechanizmów marketingu internetowego oraz znajomość aktualnych trendów w branży. Od ponad 6 lat prowadzę własną Pracownię Tłumaczeń Specjalistycznych, w ramach której oferuję wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne z i na angielski, polski, rosyjski. Specjalizuję się w tłumaczeniu (lokalizacji) stron internetowych, oprogramowania, interfejsów i aplikacji, tłumaczeniach pisemnych specjalistycznych na angielski, rosyjski i polski, tłumaczeniach tekstów marketingowych, a także w tłumaczeniach konferencyjnych symultanicznych, konsekutywnych i szeptanych. Korzystając z moich usług mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości, którą firmuję własnym nazwiskiem oraz atrakcyjnych cen bez prowizji dla pośredników. Zapraszam do nawiązania współpracy!

   Data dodania: 19 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Zespół tłumaczy przysięgłych - rejestracja pojazdów - "BAKKRAT" »

   Specjalistyczny zespół tłumaczy przysięgłych wykonuje tłumaczenie na terenie miasta Gdańska z ponad dziesięciu najpopularniejszych języków świata. W ofercie posiadamy tłumaczenia z takich języków jak angielski, niemiecki, włoski, szwedzki, duński, holenderski, norweski, francuski, belgijski oraz wiele innych mniej popularnych. Naszych tłumaczy cechuje wysokie doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, zapewnia to wykonanie usługi na najwyższym poziomie oszczędzając przyszły czas na ewentualne poprawki. Firma "BAKKRAT" w roku 2007 wprowadziła również usługi związane z obsługą urzędów administracji publicznej poszerzając pole działania. Odprawiamy samochody sprowadzone z Unii Europejskiej oraz innych krajów świata, finalizujemy wszelkie czynności administracyjne opłacając wszelkie należności podatkowe wymagane podczas rejestracji. Wyrabiamy zagubione lub zatrzymane dowody rejestracyjne oraz wstawiamy wszelkie adnotacje urzędowe w dowody rejestracyjne, odciążamy Państwa od uciążliwych formularzy i długich kolejek urzędowych. W razie pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem naszego biura pod numerem tel: 506-328-644

   Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Trans Glob - Tłumaczenia Wrocław »

   Tłumaczenia dokumentów to jedno z prac w których niedokładność może dużo kosztować, potrzeba zatem spełniać je szczególnie dokładnie a tłumacz musi posiadać spore zdolności i wiedzę pozwalającą rzetelne przetłumaczenie powierzonego tekstu. Ireneusz Srokowski to założyciel firmy Trans Glob, której załogę tworzą tylko certyfikowani tłumacze często wyspecjalizowani w tłumaczeniach precyzyjnie sprecyzowanych dziedzinach jak np. medycyna, motoryzacja czy elektronika.
   Trans Glob świadczy tłumaczenia ponad dwudziestu języków, jakich wykaz można wyszukać na naszej witrynie transglob. com. pl, pracujemy na rynku od przeszło dwudziestu lat, zapewniamy korzystne stawki oraz fachową i błyskawiczną obsługę.

   Data dodania: 18 05 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: