\ Kategoria: Zdrowie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Neonia - Medycyna estetyczna Kraków »

  Klinika medycyny estetycznej Neonia w Krakowie specjalizuje się w profesjonalnym świadczeniu usług anti – aging, wyróżniających się znikomą inwazyjnością, a przy tym – możliwością uzyskania spektakularnych efektów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz światowych nowości z branży beauty, każda wizyta w klinice Neonia przybliża do uzyskania młodego, promiennego i nienagannego wyglądu. A nad przebiegiem terapii upiększającej czuwa lekarz dermatolog, który przeprowadza konsultację przed zabiegiem, wykonuje zaawansowane zabiegi wymagające kompetencji lekarza i dba o opiekę pozabiegową.

  Data dodania: 07 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Jak znaleźć zabieg Medycyny Estetycznej? »

  Jaki zabieg estetyczny? Wiele osób, które nie mają jeszcze doświadczenia z Medycyną Estetyczną mają duży problem z odnalezieniem się w gąszczu znacznej ilości zabiegów poprawiających urodę. Problemem jest przede wszystkim znalezienie tego czego szukamy. Często jest tak, ze na jeden tzw. „Problem” istnieje wiele zabiegów i totalnie tracimy orientację co zrobić, jaki zabieg wybrać, czy aby droższy zabieg zawsze jest synonimem tzw. Lepszego i skuteczniejszego zabiegu. Co zrobić w takiej sytuacji?
  Wyszukiwarka zabiegów.
  Stworzyliśmy proste narzędzie pozwalające błyskawiczną orientację w kwestii „naszego problemu” i błyskawiczną sugestię rekomendowanego zabiegu oraz zabiegów alternatywnych. Zdecydowanie ułatwia to orientację co do możliwości terapeutycznych jak i oszacowanie kosztów finansowych danych procedur estetycznych poprawiających urodę. Jeżeli jednak dalej istnieją jakieś zapytania, niejasności, zawsze polecamy i wręcz zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą e-mail, bądź po prostu użyć naszego formularza kontaktowego.
  Podział wyszukiwarki: głowa/twarz/, szyja, inne części ciała.
  Uznaliśmy, że podział na trzy bloki tematyczne ma największy sens mając na uwadze całokształt problematyki Medycyny Estetycznej. Głowa to przede wszystkim twarz, ale także owłosiona skóra głowa oraz uszy. Szyi nie dzielimy do dodatkowe okolice. Inne okolice ciała to pozostałe części ciała, gdzie pożądamy cokolwiek poprawić z zakresu estetyki bądź z zakresu drobnych wad anatomicznych nie wymagających inwazyjności na poziomie chirurgii plastycznej.
  Głowa.
  Tu najczęściej korzystamy z osocza bogatopłykowego w technice mezoterapii mikroigłowej. Krew jak zwykle przypominamy jest autoprzeszczepem, czyli krew jest krwią od nas samych, więc nie ma jakiegokolwiek ryzyka związanego z narażeniem na choroby przenoszone drogą krwiopochodną. Na twarzy najczęściej stosuje się peelingi, mezoterapię, botox na czoło czy kutrze łapki, wypełniacze tkankowe – najczęściej na bazie kwasu hialuronowego do wypełniania bruzd czy drobnych ubytków. Innymi zabiegami są : Dermapen, laser Co czy Radiofrekwencja Mikroigłowa. Dla osób z opadniętym owalem twarzy z tzw. Odwróconym trójkątem młodości polecamy niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO bądź z haczykami, stożkami.
  Szyja.
  Zabiegi na szyję to przede wszystkim Mezoterapia Igłowa, Nici PDO bądź z małymi haczykami zważywszy, iż skóra na szyi jest z natury bardzo cienka. Alternatywnymi zabiegami są : Laser Co, Radiofrekwencja Mikroigłowa.
  Pozostałe okolice ciała.
  Z innych okolic ciała modnymi zabiegami są zabiegi na nadpotliwość stóp, ale zwłaszcza pach czy rąk przy użyciu botoxu. Totalnym hitem jest urologia estetyczna i ginekologia estetyczna oraz inne zabiegi okolic intymnych. Klasykiem są wszystkie zabiegi odchudzające czy redukujące cellulit.

  Data dodania: 10 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem łóżek medycznych TAC »

  Nasza firma wynajmuje sprzęt używanego do rehabilitacji czyli łóżek rehabilitacyjnych, koncentratorów tlenu ramp dla niepełnosprawnych, podnośników i itd.. Oferujemy szeroki wybór aparatury medycznej, wiodących firm w Polsce i na świecie. Posiadamy też duże doświadczenie i jeśli będzie taka potrzeba wspomożemy klienta wiedzą, który przedmiot powinni wybrać, aby jak skuteczniej pomóc potrzebującemu. Naszymi atutami są wysokiej klasy przyrządy, posiadające Atesty i zaświadczenia o jakości, są również stworzone do różnych chorób. Mamy okazyjne ceny i zapewniamy fachową pomoc i serwis. W razie niepewności zapraszamy do kontaktu telefonicznego, na naszą stronę lub przez maila.

  Data dodania: 07 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Katowice - dr A. Ledniowska »

  Polecany lekarz z zakresu Medycyny Estetycznej w Katowicach. Za dr n. med. Agnieszką Ledniowską przemawia wieloletnie doświadczenie, zabiegi medycyny estetycznej wykonuje od przeszło dziesięciu lat. Dodatkowo ma wiedzę akademicką z zakresu medycyny estetycznej, kształci lekarzy w tym zakresie. Do dr Ledniowskiej zgłaszają się osoby chcące "cofnąć czas o kilka lat" zniwelować bądź usunąć zmarszczki głownie na twarzy, skorygować drobne defekty urody. Najczęściej wykonywane zabiegi to: botox, mezoterapia, dermapen, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi, wypełniacze, nici liftingujące klasyczne bądź z haczykami. Jest to jeden z liderujących lekarzy w zakresie niechirurgicznego liftingu twarzy o czym świadczą dostępne na witrynie internetowej zdjęcia Przez zabiegiem i po zabiegu. Zdjęcia dostępne w wysokiej jakości ukazujące szczegóły - nigdzie indziej takich nie znajdziecie.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Troskliwirodzice.com »

  Położna pani Natalia Anonić od lat świadczy usługi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Posiada bardzo bogatą ofertę, która obejmuje między innymi porady laktacyjne, warsztaty chustonoszenia oraz wizyty poporodowe. Jej niewątpliwym atutem jest naprawdę bogate doświadczenie praktyczne, które przekłada się na jakość świadczonych usług. Do tego dochodzi bardzo rozbudowana wiedza teoretyczna. Położona nieustannie się dokształca, podnosząc posiadane kwalifikacje. Każda klientka traktowana jest z takim samym zaangażowaniem. Położna chętnie odpowiada na pojawiające się pytania, rozwiewając wszystkie wątpliwości.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Med-Lab Dąbrowa Górnicza »

  Od początku istnienia Centrum Medycznego MED-LAB wykonaliśmy już tysiące badań dla naszych pacjentów z całej Polski. Nasi specjaliści z dziedziny medycznej analityki la­bo­ra­to­ryj­nej zdobywali kwalifikacje w re­no­mo­wa­nych pla­ców­kach Śląska i Zagłębia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz nowoczesnymi metodami oznaczeń badań, dlatego gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług. Personel jest przeszkolony do pracy z najmłodszymi pacjentami.
  W naszej placówce masz również dostęp wielu poradni specjalistycznych. Sprawdź zakres naszych usług na stronie internetowej: https://med-lab. com. pl/

  Data dodania: 12 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Produkty przeciwżylakowe i wyszczuplające Relaxsan »

  Dzianina uciskowa jest często nazywana przeciw żylakową. Ta nazwa mówi sama za siebie: za pomocą produktów uciskowych można skutecznie zwalczyć żylaki, ciężkość nóg i inne choroby nóg związane z żyłami. Dostępne są również produkty przeciw żylakowe dla sportowców, które zmniejszają obciążenie poszczególnych części ciała sportowca. W odpowiednich sekcjach poniżej można znaleźć ceny wyrobów pończoszniczych uciskowych, a także złożyć zamówienie. Odwiedź naszą stronę, poznaj nasza ofertę i złóż zamówienie.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ceny zabiegów w klinice chirurgii plastycznej Horizon Medical Center »

  Klinika chirurgii plastycznej Horizon Medical Center jest certyfikowaną przez Ministerstwo Zdrowia i Poltransplant kliniką do wykonywania autologicznych zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Certyfikat ten posiada tylko kilka klinik na terenie Polski.
  O bezpieczeństwo pacjentów naszej kliniki dba doświadczony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Zapewniamy usługi medyczne o najwyższej jakości. Nowoczesny sprzęt i profesjonalna kadra medyczna to nasze atuty. Uznaniem dla naszych osiągnięć są wysokie opinie pacjentów kliniki.
  Operacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane przez naszą klinikę:
  - powiększanie biustu cena od 13 tys. zł
  - powiększanie biustu własnym tłuszczem
  - implanty piersi
  - lifting piersi
  - zmniejszanie piersi cena od 10 tys. zł
  - ginekomastia (usuwanie przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn)
  - lifting twarzy
  - plastyka powiek cena od 3, 5 tys. zł
  - operacja plastyczna nosa (nos chrzęstny, nos kostnym, przegroda nosa )
  - operacja plastyczna uszu (odstające uszy)
  - liposukcja cena od 4 tys. zł(wodna Body Jet polega na usunięciu tkanki tłuszczowej, jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną metodą niż odsysanie tkanki tłuszczowej)
  - plastyka brzucha (abdominoplastyka)
  - implanty twarzy
  - podniesienie brwi
  - lipofilling (modelowanie twarzy tkanką tłuszczową, wcześniej pobraną od pacjenta)
  - modelowanie ciała własnym tłuszczem
  Zapraszamy do odwiedzenia kliniki i strony internetowej. Na stronie internetowej są opisy zabiegów, metody etapy zalecenia, rekonwalescenscja po operacji/zabiegu, oraz informacje o kosztach zabiegów. Oferujemy konkurencyjne ceny - zapraszamy.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Estetika - gabinet medycyny estetycznej »

  W naszym gabinecie medycyny estetycznej pracują wykwalifikowani lekarze, którzy z pełnym profesjonalizmem zajmą się Twoją skórą począwszy od konsultacji i dostosowania odpowiedniej terapii. Medycyna estetyczna powierzona doświadczonym lekarzom Twoim sposobem na poprawę wyglądu. Wykonujemy różnorodne zabiegi medycyny estetycznej, dbając o ich najwyższą jakość. Wszystkie z nich udoskonalają wygląd, a większość jest możliwa do wykonania praktycznie od ręki. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Nowy Sącz - psycholog-nowysacz.com »

  Psychoterapia indywidualna w nurcie psychodynamicznym oferowana jest przez poradnię z Nowego Sącza o nazwie Dwa Gabinety. Nasza oferta kierowana jest do osób dorosłych cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości natury psychicznej, między innymi: stany depresyjne, lękowe czy nerwicowe, zaburzenia osobowości, a także dla osób w kryzysie życiowym czy z problemami w relacjach partnerskich.

  Data dodania: 07 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Marketing medyczny - Medio »

  Jako agencja PR specjalizujemy się w szeroko pojętym marketingu placówek medycznych. Profesjonalnie zajmujemy się promowaniem marki, projektujemy logotypy, prowadzimy media społecznościowe, ponadto w ofercie znajdziesz pozycjonowanie, marketing internetowy SEM, SEO, audyt marketingowy i wiele więcej. Sprawdź! Wejdź na nasza stronę i poznaj szczegóły.

  Data dodania: 05 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Kraków - ginekologjaworowski.pl »

  Leczenie niepłodności, monitorowanie jajeczkowania, badanie w kierunku raka jajnika, prowadzenie ciąży, przygotowanie do porodu. Te i inne usługi uzyskasz w naszym gabinecie ginekologiczno-położniczym. Charakteryzujemy się wykwalifikowana kadra lekarzy, intymną i przyjazną atmosferą. Zapraszamy, umów się na wizytę już dziś!.

  Data dodania: 25 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Probiotyk - Nature Science »

  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją innowacyjnych suplementów diety, które składaj się z 3 innowacyjnych szczepów bakterii o wysokiej koncentracji. Nasze suplementy bardzo pozytywnie wpływają na metabolizm, regulują pracę jelit, co więcej mają dobry wpływ na odporność organizmu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje psychologiczne dla dzieci - katarzynasankowska.pll »

  Psycholog Sochaczew - Katarzyna Sankowska-Wienc to magister psychologii z kwalifikacjami pedagogicznymi. Wysokie kwalifikacje zdobyła pracując w Poradni Seksuologicznej i na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadząc zajęcia z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami jako psycholog szkolny. Konsultacje psychologiczne przeprowadzane w gabinecie poparte są licznymi kursami i szkoleniami.

  Data dodania: 23 11 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie

Najnowsze wiadomości:

Zdrowie - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: