\ Kategoria: Zdrowie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny – comiesieczni.pl »

  Sklep comiesieczni. pl prowadzi sprzedaż sprzętu do stomii refundowanych przez NFZ. W ofercie cewniki urologiczne, pieluchomajtki, worki do zbiórki moczu. Współpracujemy z wieloma polskim oraz zagranicznymi producentami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty znanych firm :Tena, Seni, Coloplast, Rochester, Zarys i wielu innych. Specjalizujemy się w realizacji zleceń co miesięcznych. Realizujemy wnioski NFZ na terenie kraju.
  Szybka realizacja wniosków NFZ!!!

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Wrocław »

  Dr Wojciech Kopaczyński specjalizuje się w integracji strukturalnej, której działanie zmierza do poprawy funkcjonowania zmysłu równowagi, wpływa na łatwość poruszania się i zwiększa bezpieczeństwo ruchu poprzez bezpośrednie oddziaływanie na tkanki i zbudowane z nich struktury ciała pacjenta. Zaawansowana terapia tego rodzaju zmierza do integracji ciała z siłami grawitacji.
  Stosowane techniki terapii manualnej koncentrują się na układzie mięśniowo-powięziowym ciała, czego efektem ma być zmiana w jego strukturze, co ma skutkować poprawą postawy i modelu ruchu pacjenta.
  W integracji strukturalnej terapeuta skupia się przede wszystkim na powięzi, a w mniejszym stopniu na samych mięśniach. Tkanka łączna, tworząc warstwę ochronną wokół każdego mięśnia nadaje kształt i daje oparcie im samym, a także narządom i strukturom organizmu.
  W trakcie działania terapeutycznego, pacjent doświadcza różnych wrażeń, od ciepła po nieprzyjemne szczypanie.
  W trakcie leczenia stosowany jest odpowiedni nacisk, kontrolowany w oparciu o informacje zwrotne od pacjenta, dzięki czemu tempo ich działania jest pod jego kontrolą.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Podologia na Rynarzewskiej Poznań »

  Poznański gabinet Podologia na Rynarzewskiej świadczy usługi z zakresu podologii oraz podochirurgii. W naszej ofercie znajdują się usługi na modzele, odciski czy zabiegi na wrastający paznokieć. Podstawowy Zabieg Podologiczny jest to pedicure klasyczny połączony z usuwaniem zrogowaceń na stronie podeszwowej stopy powstałych np. na skutek deformacji kostnych. Zabieg poprzedzony jest konsultacja podologiczną w czasie, której diagnozujemy problem, z jakim się Państwo zgłaszają. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nieustanie dążymy do poszerzania wiedzy z zakresu podologii na konferencjach i szkoleniach. Wszystkie zainteresowane osoby skorzystaniem z naszych usług zapraszamy na oficjalną stronę, gdzie dostępny jest pełen opis usług oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 22 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Alzheimera | Warszawa | Neurologia »

  Centrum Leczenia Alzheimera w Warszawie jest placówką prowadzącą terapię dedykowaną osobom dotkniętym chorobą Alzheimera, chorobami otępiennymi i zaburzeniami pamięci, a także świadczy usługi konsultacji neurologicznych w poradni neurologicznej.

  Zespół Centrum złożony jest ze specjalistów, których misją jest przywrócenie seniora do sprawności, jaką posiadał uprzednio lub wytworzenie tzw. umiejętności zastępczych, w celu prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Opiekunowie osób chorych mają możliwość skorzystania z czasu wolnego przeznaczonego tylko dla nich, co znacznie przyczynia się do odciążenia ich od codziennych trosk i problemów.

  Data dodania: 22 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Shapeandbody.eu »

  Shape and Body to strona internetowa, na której dostępnych jest wiele ciekawych produktów na odchudzanie, potencję, zdrowie, jak również i pomagające zadbać o swoją urodę. Dzięki nim możesz zniwelować wszelkie problemy Twojego organizmu, z którymi się zmagasz. Możesz szybko i skutecznie schudnąć, pozbyć się halluksów, wyleczyć depresję czy choroby pasożytnicze i wiele wiele więcej. Już dziś zapraszamy serdecznie do odwiedzania strony internetowej Shape and Body!

  Data dodania: 22 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny i fryzjer Verite Ruczaj Kraków »

  Do tej pory nie pozwalałaś sobie na przyjemności poza domem? Nasz gabinet kosmetyczny na Ruczaju ma dla Ciebie specjalną ofertę. Już teraz umów się na masaż u naszych specjalistów i odpręż swoje ciało po tygodniu obciążającej pracy. Obok relaksującego masażu możesz skorzystać także z innych propozycji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Data dodania: 21 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Malaklinikaurody.pl »

  Nasza Mała Klinika Urody z Gdańska jest miejscem, w jakim to zainteresowane osoby mogą liczyć na zabiegi kosmetyczne w Gdańsku. W naszej ofercie znajdują się między innymi magneto-fototerapie LED LASER, zabiegi na twarz Charmine Rose, Lash Lifting, Eye contour, mezoterapia mikroigłowa czy też Hands Repair.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medprim.pl »

  Chcąc mieć pewność, że stosowana dieta jest odpowiednio dobrana do potrzeb naszego organizmu oraz stanu naszego zdrowia warto jest skorzystać z cateringu dietetycznego. O tym czym on jest, jak z niego korzystać oraz jakie są jego wady i zalety można przeczytać między innymi na naszym blogu. Zapraszamy do czytania.

  Data dodania: 18 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Slimpatch.pl »

  Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Masz dosyć fałdek? Pomożemy Ci skutecznie schudnąć. Wiemy wszystko o odchudzaniu! Czytaj blog Slimpatch. pl. U nas dowiesz się, jakie diety są skuteczne i jak działają. Ponadto, podpowiemy jakie suplementy możesz stosować, co jeść, jak wytrwać podczas odchudzania.

  Data dodania: 18 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tytani »

  Nasza firma zajmuje się realizowaniem sprzedaży wysokiej jakości wyrobów w postaci zarówno odżywek jak też suplementów. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku, na którym działamy od 10 lat pozwala nam zapewnić sprawdzone produkty od najlepszych producentów. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu!

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Boehringer-ingelheim.pl »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości preparatów, które mogą być stosowane przez właścicieli psów w celu usuwania pcheł oraz kleszczy. Nasz preparat pozwala na usunięcie kleszczy już w ciągu 48 godzin od stosowania. Jednocześnie po zastosowaniu preparatu już po dwóch dobach pies może być kąpany. Pchły po zastosowaniu preparatu bez względu na fazę rozwojową pcheł są usuwane u psów do 8 tygodni do zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Varicolen.com »

  Wybieranie najlepszych preparatów służących do walki z żylakami jest bardzo korzystne i pozwala na całkowite zażegnanie tego typu problemu w swojej sytuacji. Podjęcie skutecznej walki jest możliwe za sprawą zdecydowania się na dostępne w naszej ofercie środki, które mogą sprawdzać się świetnie w swoim zadaniu i które mogą faktycznie pomóc w zwalczeniu problemów z żylakami.

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie

Zdrowie - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: