• Fizjoterapeuta Wrocław »

  Dr Wojciech Kopaczyński specjalizuje się w integracji strukturalnej, której działanie zmierza do poprawy funkcjonowania zmysłu równowagi, wpływa na łatwość poruszania się i zwiększa bezpieczeństwo ruchu poprzez bezpośrednie oddziaływanie na tkanki i zbudowane z nich struktury ciała pacjenta. Zaawansowana terapia tego rodzaju zmierza do integracji ciała z siłami grawitacji.
  Stosowane techniki terapii manualnej koncentrują się na układzie mięśniowo-powięziowym ciała, czego efektem ma być zmiana w jego strukturze, co ma skutkować poprawą postawy i modelu ruchu pacjenta.
  W integracji strukturalnej terapeuta skupia się przede wszystkim na powięzi, a w mniejszym stopniu na samych mięśniach. Tkanka łączna, tworząc warstwę ochronną wokół każdego mięśnia nadaje kształt i daje oparcie im samym, a także narządom i strukturom organizmu.
  W trakcie działania terapeutycznego, pacjent doświadcza różnych wrażeń, od ciepła po nieprzyjemne szczypanie.
  W trakcie leczenia stosowany jest odpowiedni nacisk, kontrolowany w oparciu o informacje zwrotne od pacjenta, dzięki czemu tempo ich działania jest pod jego kontrolą.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • La Dentica Gabinety Stomatologiczne »

  Szukasz dobrego dentysty w Koszalinie? Musisz odwiedzić stomatologa w Świeszynie lub Bobolicach? Zapraszamy do jednego z naszych gabinetów. Z pewnością poczujesz, że jesteś pod dobrą opieką, gdyż osoby, które u nas pracują, to doświadczeni stomatolodzy, cechujący się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Traktujemy swoich pacjentów ze zrozumieniem, dzięki czemu jesteśmy cenieni i stale się rozwijamy. Zadowoleni pacjenci polecają nasze usługi stomatologiczne, gdyż są one na wysokim poziomie. Nasi dentyści i protetycy szybko Ci pomogą.

  Data dodania: 24 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sportoklinik.pl »

  Ostre urazy takie jak skręcenie stawu skokowego wymagają profesjonalnej pomocy lekarskiej. W tym przypadku z pomocą może przyjść ortopeda kraków. Może on zlecić usg kolana kraków w celu postawienia diagnozy i wyboru prawidłowej metody leczenia. Rehabilitacja może pomóc w wyleczeniu kontuzji kolana. Początkowa faza polega na zmniejszeniu bólu i obrzęku oraz zwiększeniu zakresu ruchu. Następnym krokiem jest trening siłowy i ćwiczenia równowagi. Więcej na temat metod leczenia dowiesz się na sportoklinik. pl

  Data dodania: 23 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Lepiejzobacz.cz »

  Klinika Provisus oferuje swoim pacjentom szybkie i darmowe leczenie zaćmy w komfortowych warunkach tuż przy granicy polsko-czeskiej. Siedziba kliniki znajduje się bowiem 500 metrów od polskich granic – w czeskim Cieszynie. Pracuje w niej polski personel, a zabiegi wykonywane są przez doświadczonych chirurgów. Dzięki klinice usunięcie zaćmy w Czechach jest możliwe dużo szybciej niż w Polsce, co ma niebagatelne znaczenie dla jakości widzenia, a co za tym idzie samego komfortu życia każdego pacjenta.

  Data dodania: 21 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Botox - Atelier 103 »

  Do gabinetu Atelier 103 z siedzibą przy ulicy Świętojańskiej 43/17 w Gdyni Zapraszamy osoby, które chcą poddać się zabiegom medycyny estetycznej. Oferujemy zabiegi efektywne oraz bezpieczne, które korzystnie wpłyną na Państwa wygląd. Zabiegi są nie tylko efektywne, ale także i bezpieczne. Pełna ich oferta znajduje się na stronie internetowej atelier103. pl.

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Unidentunion.com »

  Unident Union Dental Spa we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, gdzie zadbasz o zdrowie i wygląd swoich zębów, twarzy i ciała. Wśród usług oferuje działania z zakresu stomatologii i implantologii tj. usuwanie ósemek, czy wszczepianie implantów z koronką porcelanową. Świadczy też autorskie usługi ortodontyczne. Przeprowadzane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – karboksyterapia fenix, czy likwidacja zmarszczek. Unident Union Dental Spa we Wrocławiu to najlepsza klinika stomatologiczna w Polsce.

  Data dodania: 19 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzonyfizjoterapeuta.pl »

  Rezerwacja wizyty u fizjoterapeuty jest możliwa dzięki naszej stronie. Pracują u nas wspaniali, wykwalifikowani specjaliści, więc jeśli szukasz sprawdzonego fizjoterapeuty (Katowice/Śląsk/Tychy), doskonale trafiłeś. Zajmujemy się rehabilitacją pourazową, przedoperacyjną oraz pooperacyjną, prowadzimy fizjoterapię dla osób starszych, pomagamy też młodym osobom, które również zmagają się z problemami, wynikającymi ze stresującego trybu życia lub ze specyficznych problemów związanych z siedzącą pracą.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Nadzieja - terapia uzależnień od narkotyków i alkoholu »

  Nałogi niszczą życie, dlatego Prywatny Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień Nadzieja daje szansę wyleczenia osobom, które się pogubiły. Prowadzimy terapię uzależnień od alkoholu i narkotyków. Pomożemy każdej potrzebującej osobie. Nasze placówki znajdują się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni oraz Gdańsku.

  Data dodania: 13 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wyleczsiewarszawa.wordpress.com »

  Dla wszystkich tych osób, które poszukują informacji na temat pracy podologa, czyli specjalisty zajmującego się schorzeniami i problemami stóp, polecamy stronę Wylecz się! To na niej znaleźć można garść przydatnych informacji, w tym między innymi przykładowe zabiegi podologiczne czy specjalizacje lekarzy współpracujących z podologiem. Strona będzie również bardzo pomocna dla wszystkich tych osób, które borykają się z problemami urologicznymi i wybierają się na wizytę do gabinetu lekarza urologa.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bodymove.joomla.com »

  Strona Bodymove jest skierowana do bardzo szerokiego grona odbiorców tak amatorów jak i profesjonalistów. Mogą z niej korzystać więc zarówno fizjoterapeuci i rehabilitanci, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami ze świata medycznego jak i pacjenci, którzy pragną lepiej zrozumieć zmiany zachodzące w ich organizmach po kontuzji i w trakcie procesu rehabilitacji. Profesjonaliści mogą więc na stronie przeczytać o zaletach wkładek ortopedycznych dla swoich pacjentów, natomiast sami pacjenci mogą dowiedzieć się o etapach rehabilitacji

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Falauderzeniowa.edu.pl »

  Na naszym blogu publikujemy jedynie artykuły dotyczące fali uderzeniowej i leczenia za jej pomocą. Można dzięki temu dokładnie poznać zabieg i sytuacje, w których jest on w stanie pomóc. Jak najbardziej warto tym samym zdecydować się na korzystanie z naszej platformy i zdobywania wiedzy z naszego eksperckiego bloga. Wszystkie publikowane na naszych łamach artykuły są tworzone przez ekspertów, którzy swoją wiedzę przekazują w naprawdę prostej formie dla wszystkich. Dzięki temu nawet osoby bez wiedzy medycznej wyciągną wiele informacji dla siebie.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie

Zdrowie - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: