\ Kategoria: Zdrowie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Sklep z artykułami dla seniorów - zyjlatwiej.pl »

  Doskonale wiemy, czego potrzebuje senior Sklep, który prowadzimy, powstał z myślą o osobach starszych, mających specyficzne potrzeby. Wiemy, jak bardzo choroby związane z wiekiem mogą utrudnić wykonywanie codziennych czynności - nawet tych najprostszych. Mamy na to sposób. Jaki? Nasz sklep dla seniora to szeroki asortyment produktów medycznych, dzięki którym życie osoby w podeszłym wieku stanie się łatwiejsze. Jeśli szukasz praktycznych chwytaków, wygodnych krzeseł pod prysznic lub sztućców, nasz sklep dla osób starszych jest dla Ciebie najlepszym miejscem. Dzięki naszym produktom życie seniorów oraz ich opiekunów stanie się łatwiejsze, a codzienne czynności przestaną być aż tak wielkim wyzwaniem.

  Data dodania: 21 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Katowice - dr A. Ledniowska »

  Polecany lekarz z zakresu Medycyny Estetycznej w Katowicach. Za dr n. med. Agnieszką Ledniowską przemawia wieloletnie doświadczenie, zabiegi medycyny estetycznej wykonuje od przeszło dziesięciu lat. Dodatkowo ma wiedzę akademicką z zakresu medycyny estetycznej, kształci lekarzy w tym zakresie. Do dr Ledniowskiej zgłaszają się osoby chcące "cofnąć czas o kilka lat" zniwelować bądź usunąć zmarszczki głownie na twarzy, skorygować drobne defekty urody. Najczęściej wykonywane zabiegi to: botox, mezoterapia, dermapen, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi, wypełniacze, nici liftingujące klasyczne bądź z haczykami. Jest to jeden z liderujących lekarzy w zakresie niechirurgicznego liftingu twarzy o czym świadczą dostępne na witrynie internetowej zdjęcia Przez zabiegiem i po zabiegu. Zdjęcia dostępne w wysokiej jakości ukazujące szczegóły - nigdzie indziej takich nie znajdziecie.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny – comiesieczni.pl »

  Sklep comiesieczni. pl prowadzi sprzedaż sprzętu do stomii refundowanych przez NFZ. W ofercie cewniki urologiczne, pieluchomajtki, worki do zbiórki moczu. Współpracujemy z wieloma polskim oraz zagranicznymi producentami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty znanych firm :Tena, Seni, Coloplast, Rochester, Zarys i wielu innych. Specjalizujemy się w realizacji zleceń co miesięcznych. Realizujemy wnioski NFZ na terenie kraju.
  Szybka realizacja wniosków NFZ!!!

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Wrocław »

  Dr Wojciech Kopaczyński specjalizuje się w integracji strukturalnej, której działanie zmierza do poprawy funkcjonowania zmysłu równowagi, wpływa na łatwość poruszania się i zwiększa bezpieczeństwo ruchu poprzez bezpośrednie oddziaływanie na tkanki i zbudowane z nich struktury ciała pacjenta. Zaawansowana terapia tego rodzaju zmierza do integracji ciała z siłami grawitacji.
  Stosowane techniki terapii manualnej koncentrują się na układzie mięśniowo-powięziowym ciała, czego efektem ma być zmiana w jego strukturze, co ma skutkować poprawą postawy i modelu ruchu pacjenta.
  W integracji strukturalnej terapeuta skupia się przede wszystkim na powięzi, a w mniejszym stopniu na samych mięśniach. Tkanka łączna, tworząc warstwę ochronną wokół każdego mięśnia nadaje kształt i daje oparcie im samym, a także narządom i strukturom organizmu.
  W trakcie działania terapeutycznego, pacjent doświadcza różnych wrażeń, od ciepła po nieprzyjemne szczypanie.
  W trakcie leczenia stosowany jest odpowiedni nacisk, kontrolowany w oparciu o informacje zwrotne od pacjenta, dzięki czemu tempo ich działania jest pod jego kontrolą.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poradniahomine.com »

  Wrocławska poradnia psychologiczna Homine ma w swoim zespole wielu doświadczonych psychologów, psychoterapuetów i terapeutów. Ogromną ich pasją jest zaglądać w głąb duszy pacjentów, analizować ich problemy, by finalnie doprowadzić do wyleczenia. Ponad 15 lat działania na rynku to doskonały czas, w którym zdobyli ogromne doświadczenie i wiedzę, którą teraz przekładają na prowadzone zajęcia. Do poradni zgłaszają się zarówno młodzi ludzie, jak i osoby starsze, a nawet małżeństwa, czy też osoby uzależnione.

  Data dodania: 13 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Feminam libido »

  Ludzie lubią pomagać czasami wystarczy bezinteresowna dobra rada. Dzięki internautom i blogerom w sieci pojawiły się dosyć ciekawe wpisy dotyczące problemów kobiecych z menopauzą. Jak wiemy jest to okres wygasania aktywności pań skutkujący również wieloma skutkami ubocznymi jak uderzenia gorąca, bezsenność. Od dawna wiadomo że niektóre zioła mogą złagodzić te dolegliwości a bez wątpienia najskuteczniejsze są mieszanki. Przykładowym produktem jest feminam libido dzięki któremu możemy cieszyć się udanym współżyciem do późnych lat. Najlepsze i bardzo popularne suplementy diety w szczególności na zwiększenie popędu i libido zawierają w swoim składzie takie elementy ziołowe jak Damiana, Korzeń Pochrzynu czy Palma Sabal. Czasami spotyka się również w składzie Guaranę która działa pobudzająco i orzeźwiająco. Najpopularniejsze jak zwykle występują pod postacią tabletek. Czołowym i najlepszym suplementem w tej dziedzinie jest feminam libido.

  Data dodania: 11 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ortopedyczno-Urazowy Bartłomiej Dobosz »

  Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy w Krakowie może zaoferować Państwo kompleksową diagnostykę i leczenie wszystkich schorzeń narządów ruchu. Lekarz pracujący w gabinecie Bartłomiej Dobosz to chirurg ortopeda specjalizujący się w leczeniu operacyjnym lub mniej inwazyjnym. Cechuje go wysoka jakość obsługi pacjenta oraz precyzja. Zapewnia swoim pacjentom kompleksową obsługę zaczynając od rozmowy wstępnej, przez leczenie, po rehabilitację. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 07 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • SprawdzonyFizjoterapeuta.pl »

  Portal internetowy Sprawdzonyfizjoterapeuta. pl jest wspaniałym narzędziem zarówno dla pacjentów poszukujących pomocy, jak i fizjoterapeutów chcących zareklamować swoje usługi. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi pacjenci mogą w szybki sposób wyszukać odpowiedniego specjalistę w swojej okolicy z ofertą usług odpowiadającą ich potrzebom. Drugim bardzo przyjemnym rozwiązaniem dla pacjentów, jest możliwość zadani a pytania na stronie portalu, wystarczy do tego szybka i prosta rejestracja i już można zadawać pytania.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kolagen Naturalny »

  Prowadzony przez nas sklep internetowy jest miejscem, gdzie można zakupić kosmetyki z kolagenem marki Colway. Proponowany jest przez nas kolagen naturalny, w tym w szczególności kolagen na stawy, kolagen do twarzy. Proponujemy bogaty wybór produktów z różnych kategorii tematycznych, jak i również niezwykle atrakcyjne ceny. Warto zatem sprawdzić naszą najnowszą ofertę. Można przy okazji na prowadzonym przez nas blogu poznać wiele ciekawych i przydatnych informacji dotyczących zdrowia, piękna, urody i młodości.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Placówka Neomedical Łódź »

  Neomedical jest to nowoczesne, nowopowstałe centrum medyczne, które oferuje wieloprofilowe usługi opieki medycznej. Placówka obrała sobie za cel, zapewniać pacjentom szereg usług, z których można skorzystać u odpowiednich specjalistów. W Neomedical nacisk kładziony jest przede wszystkim na sprzęt, który ma ułatwić procesy leczenia, a także wykonywanie badań pacjentów oraz polepszyć ich komfort.

  W placówce Neomedical można bezpośrednio skorzystać z usług urologa, pediatry, a także ortopedy, laryngologa i wiele więcej. Można usunąć implanty ortopedyczne, poddać się leczeniu cieśni kanału nadgarstka oraz skorzystać z wszywki alkoholowej.
  W Neomedical przyjmuje także ginekolog, kardiolog, dermatolog i psycholog. Jedną z dziedzin jest również medycyna pracy, który zajmuje się wykwalifikowany specjalista. Pacjenci do swojej dyspozycji mają także możliwość skorzystania z RTG KTG i wykonania prób wysiłkowych.
  Zapraszamy do Neomedical w celu skorzystania z pomocy jednego z wielu specjalistów, którzy czekają na Państwa.

  Data dodania: 28 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna - dentestica »

  Dentestica to nasz gabinet stomatologiczny z Katowic, który od lat zapewnia swym pacjentom pomoc na najwyższym poziomie. Nasz niejeden stomatolog z Katowic specjalizuje się w takich dziedzinach jak stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, stomatologia ogólna, dziecięca, periodontologia, ortodoncja, endodoncja, protetyka, leczenie zębów w narkozie, piaskowanie, skaling, fluoryzacja. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, zapewniając mu komfortowe i bezpieczne warunki. Więcej na naszej stronie www.

  Data dodania: 28 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Trzebnica - Dentonica »

  Nasz gabinet stomatologiczny Trzebnica zapewnia pełen zakres usług stomatologicznych, począwszy od profesjonalnych procedur higienicznych, a skończywszy na implantacji zębów oraz takich zabiegach jak wybielanie zębów Trzebnica. Nasi specjaliści stale monitorują wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stomatologii, uczestniczą w specjalistycznych wydarzeniach (kongresy, konferencje, sympozja). Jeśli wybrałeś nasz gabinet stomatologiczny, możesz być pewien, że jest to najlepsze rozwiązanie wszystkich możliwych opcji.

  Data dodania: 27 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z miodu - pasiekalyson.pl »

  Jeżeli szukacie Państwo zdrowych produktów pszczelich to serdecznie zachęcamy do odwiedzin w naszej pasiece. Zbudowaliśmy dla naszych pszczół miejsce idealne. Gdzie mogą produkować w spokoju miody i nektary. Wszystkie nasze produkty są zdrowe i naturalne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Suplement przy nowotworach Beneganic »

  Witaminy i minerały są nam potrzebne zawsze a w szczególności w czasie choroby. Suplementy przy nowotworach są dobrym rozwianiem na uzupełnienie w organizmie braków i jednocześnie wzmocnienie go. Najlepszym rozwiązaniem w takich chwilach są naturalne witaminy, pochodzenia w pełni roślinnego dają gwarancję wchłanialności oraz skuteczności. Codzienne zapotrzebowanie na składniki powinno być zaspokajane z wielu powodów, podstawowym jest prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Naturalne witaminy zawarte w Beneganic-u pozyskiwane są z owoców, warzyw i ziół pochodzących z ekologicznych upraw co potwierdza wiele certyfikatów. Witaminy stosowane przy nowotworach powinny być naturalne, ponieważ syntetyczne nie mają takiego działania i nie są przyjazne dla organizmu. Decydując się na preparat, należy najpierw sprawdzić jego pochodzenie i skład. Suplementy przy nowotworach nie mogą być przypadkowe. Reklamowane i popularne preparty posiadają najczęściej nieprzyjazny dla organizmu skład. Natura nas stworzyła więc wszystko, co od niej pochodzi, jest dla nas najlepsze. Często lekarze polecają suplementy przy nowotworach w takich sytuacjach warto sięgnąć po Beneganic. To 10-dniowa kuracja, która zapewnia wszystko, czego potrzeba na cały miesiąc. Wspiera odporność organizmu, reguluje metabolizm i oczyszcza. W tym suplemencie znajduje się duża dawka naturalnej witaminy C, która ma bardzo pozytywny pływ na organizm. Witaminy przy nowotworach wspierają organizm, pomagają wrócić do formy. Organizm zmęczony chorobą ma duży deficyt składników niezbędnych mu do codziennego funkcjonowania. Szybki powrót do dobrej kondycji po przebytej chorobie jest niezwykle ważny. Osoba po przebytej chorobie musi bardzo dbać o siebie my zmniejszyć ryzyko nawrotu. Właśnie dlatego tak ważne są odpowiednie suplementy przy nowotworach, które wesprą organizm w potrzebie.

  Data dodania: 22 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie

Zdrowie - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: