\ Audio-sluch.pl aparaty słuchowe - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Audio-sluch.pl aparaty słuchowe

Audio-sluch.pl aparaty słuchowe

Szczegóły strony audio-sluch.pl:

 • ID: 2430
 • Tytuł: Audio-sluch.pl aparaty słuchowe
 • URL: audio-sluch.pl
 • Kliknięć: 38
 • Wyświetleń: 432
 • CTR: 8.8%
 • Data dodania: 21 12 2015
 • Słowa kluczowe: aparaty słuchowe, ubytek słuchu
 • Kategorie:
 • Województwo: Lubuskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nowoczesne aparaty słuchowe potrafią skutecznie wspomóc niedosłyszących pacjentów. Specjalistyczny gabinet zaprasza na badania słuchu, dzięki którym można wykryć przyczynę niedosłyszenia i określić dokładny ubytek słuchu. Zawodowi protetycy pomogą na tej bazie dobrać właściwe aparaty słuchowe. Współczesne aparaty słuchowe dzięki redukcji szumów, kompresji dźwięku i selektywnym jego wzmocnieniu znacznie poprawiają jakość życia pacjentów. Bez wątpienia jeżeli już chodzi o aparaty słuchowe, to nie ma rozwiązań uniwersalnych i urządzenia te powinny być gruntownie dopasowane do pacjenta.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Provita »

   Provita zajmuje się kompleksową opieką ginekologiczną i seksuologiczną. Nowoczesna antykoncepcja. Cytologia i USG piersi. Opiekujemy się kobietami w okresie klimakterium. Prowadzimy diagnostykę niepłodności.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Nantes »

   Zabiegi kosmetyczne Nantes. Analizer Nati to kompleksowe urządzenie do komputerowej diagnostyki kosmetologicznej. Jest skutkiem współpracy kosmetologów, lekarzy chirurgów, dermatologów i inżynierów...
   Urządzenie używa nowoczesny system pomiarów fizycznych a dodatkowo kamerę o wysokiej rozdzielczości z 40-krotnym powiększeniem. Obiektywnie ocenia stan skóry, obrazuje spersonalizowane potrzeby i określa program pielęgnacji gabinetowej i domowej. Oprogramowanie pozwala na prowadzenie e-kartoteki klientów i zapisywanie wyników poszczególnych analiz. Badamy parametry: nawilżenie, struktura, natłuszczenie, złuszczanie, pory, zmarszczki.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Medycyna estetyczna Cwojdzińska-Jankowska »

   Schludny Gabinet medycyny estetycznej lek. med. Izabela Cwojdzińska-Jankowska. Medycyna estetyczna Leszno - to nie tylko nasza praca, ale też nasza pasja. W spisie produktów/usług zabiegi tj. : depilacja laserowa, endermologia, mezoterapia, lipoliza, usuwanie przebarwień i zmarszczek, peelingi, a także wiele innych. Przyjazny wystrój wnętrza, a oprócz tego miła i komfortowa atmosfera - to właśnie wyróżnia nasz gabinet. Relaksująca muzyka zapewni każdemu, kto odwiedza nasz gabinet, chwile relaksu i wypoczynku.

   Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
  • Podologwwarszawie.pl »

   Podolog brzmi tajemniczo, lecz za niezwykłą nazwą kryje się lekarz-specjalista zajmujący się ludzkimi stopami. Jego działania przekładają się na zdrowie ludzkich stóp. Można poprosić go o pomoc, gdy stopy puchną i bolą. Można postarać się o pomoc podologa, gdy zdrowie stóp szwankuje. Specjalista ten przyjmuje prywatnie, a na stronach takich, jak podologwwarszawie. pl podane są rodzaje i ceny jego usług.

   Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Aparaty słuchowe - swiatsluchu24.pl »

   Masz wrażenie, że ktoś z kręgu twoich znajomych cierpi na niedosłuch i nie wiesz w jaki sposób możesz mu pomóc. Nasza firma specjalizuje się handlem aparatów słuchowych już od wielu lat. Cieszymy się wielkim powodzeniem na rynku. Odwiedź nasza stronę internetową o nazwie swiatsluchu24 i skorzystaj z ofert w niej podanych a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

   Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Agnieszka Kręblewska - psychoterapia dla dorosłych Kraków »

   Od wielu lat zajmuje się pomaganiem ludzi, którzy mają problemy natury psychologicznej. Mój gabinet znajduje się w Krakowie, jednak jestem w stanie pomóc także osobom z wielu innych miejscowości. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu. Oferuje pomoc osobom, których dotyczą takie problemy jak zbyt duża nerwowość, chcą się rozwijać, mają depresje, czują się niezrozumiane oraz tym, które mają wiele różnych innych problemów.

   Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Elektrotechmed.com »

   Wypożyczanie koncentratorów tlenu jest przyjemniejsze w momencie, gdy stawia się na urządzenia wysokiej jakości. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Elektrotechmed jest taką, która posiada w swojej ofercie właśnie takie produkty. Skorzystanie z jej oferty pozwala niskim kosztem wejść w posiadanie najlepszych koncentratorów, które to w swoim zadaniu będą sprawdzać się znakomicie.

   Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Oczyvista leczenie jaskry, zaćmy - Lekarz okulista Łódź »

   W gabinecie okulistycznym Oczyvista z Łodzi, pracują profesjonalni okuliści oraz neurolodzy, którzy oferuje klientom szeroki zakres usług związanych z leczeniem chorób oczu, wykonywaniem badań oka oraz diagnostyką chorób neurologicznych.

   W ofercie gabinetu okulistycznego Oczyvista znajduje się leczenie neurologicznych objawów lub chorób takich, jak: bóle głowy, udar mózgu, choroby układu nerwowo-mięśniowego, a także leczenie jaskry, leczenie zaćmy, ogólne badania wzroku, usunięcie gradówki i wiele więcej!

   W gabinecie okulistycznym Oczywista, pracują wyłącznie specjaliści i doświadczeni okuliści, którzy oferują profesjonalną pomoc w leczeniu chorób oczu i uciążliwych dolegliwości wzrokowych.

   Zdrowie pacjenta jest najważniejsze, dlatego dokładne badania i diagnostyka chorób oczu lub problemów neurologicznych pozwalają na wyleczenie dolegliwości skutecznie i bezboleśnie, aby pacjent szybko mógł wrócić do pełnego zdrowia.

   W gabinecie okulistycznym z Łodzi można wykonać okresowe badania, niezbędne do pracy, skorzystać z możliwości płukania kanałów nosowo łzowych oraz wykonać komputerowe badanie wzroku.

   Dbanie o wzrok to podstawa, dlatego Oczyvista jako profesjonalny gabinet okulistyczny oferuje szeroki zakres usług, by pacjent mógł znów cieszyć się sokolim wzrokiem!

   Data dodania: 30 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear »

   Jesteśmy specjalistami na rynku laryngologii w Polsce, oferując szeroką gamę usług medycznych, chirurgię laryngologiczną, badania kliniczne, diagnostykę audiologiczną i laryngologiczną, a także dostarczamy i serwisujemy aparatury i sprzęt medyczny. Są to nasze główne priorytety, za którymi zawsze stoi dobro pacjentów i ich powrót do świata dźwięków.

   Data dodania: 27 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Sklep z artykułami dla seniorów - zyjlatwiej.pl »

   Doskonale wiemy, czego potrzebuje senior Sklep, który prowadzimy, powstał z myślą o osobach starszych, mających specyficzne potrzeby. Wiemy, jak bardzo choroby związane z wiekiem mogą utrudnić wykonywanie codziennych czynności - nawet tych najprostszych. Mamy na to sposób. Jaki? Nasz sklep dla seniora to szeroki asortyment produktów medycznych, dzięki którym życie osoby w podeszłym wieku stanie się łatwiejsze. Jeśli szukasz praktycznych chwytaków, wygodnych krzeseł pod prysznic lub sztućców, nasz sklep dla osób starszych jest dla Ciebie najlepszym miejscem. Dzięki naszym produktom życie seniorów oraz ich opiekunów stanie się łatwiejsze, a codzienne czynności przestaną być aż tak wielkim wyzwaniem.

   Data dodania: 21 05 2019 · szczegóły wpisu »