\ CPI psychoterapia - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

CPI psychoterapia

CPI psychoterapia

Szczegóły strony www.cpi.poznan.pl:

 • ID: 484
 • Tytuł: CPI psychoterapia
 • URL: www.cpi.poznan.pl
 • Kliknięć: 55
 • Wyświetleń: 714
 • CTR: 7.7%
 • Data dodania: 24 03 2014
 • Słowa kluczowe: psycholog, zachowania, terapia, szkolenia, psychoterapia
 • Kategorie:
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Magdalena Senderowska »

   Gabinet Psychoterapii - rzetelność, dyskrecja, niesłychanie przyciągające ceny. Pomagam w dolegliwościach: żal po stracie bliskiej osoby, nerwica, zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Prowadzę konsultacje, porady, diagnostykę psychologiczną i psychoterapię.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu »

   Dr Paulina Klonowska-Woźniak Poznań to psychiatra z bogatym doświadczeniem. Jeżeli interesuje was pomoc specjalistów, jeżeli interesuje was przychodnia psychiatryczna na wysokim poziomie to polecamy właśnie rozwiązania jakie przygotował psychoterapeuta. Zapraszamy bo to psychiatra prywatnie, to najlepsze rozwiązanie kiedy dolega choroba psychiczna. Zachęcamy do wybierania szczególnie kiedy pojawia się pomoc typu psychiatra depresja

   Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Terapia w Warszawie Śródmieście - psychoterapia-jestem.pl »

   Gabinet Bez Iluzji to miejsce, w którym potrzebujący mogą liczyć na pomoc w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. To także punkt, gdzie Ewa Tyka, psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego oferuje wsparcie w pokonywaniu trudności i wszelkiego typu kryzysów życiowych. Potrzebujący mogą zgłaszać się do niej w dwóch punktach Warszawy, w dzielnicy Ursus i Śródmieście.

   Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl »

   Jeśli chcecie wziąć udział w panelach dyskusyjnych naszego towarzystwa możecie liczyć na to, że poznacie psychoterapię psychodynamiczną w najlepszym możliwym stopniu i dzięki temu rzeczywiście będziecie w stanie lepiej zrozumieć jej meandry. Staramy się Wam proponować najlepsze możliwe rozwiązania pracując w ramach naszego towarzystwa nad rozwojem innowacyjnych metod dynamicznej psychoterapii.

   Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Gabinet Psychoterapii Magdalena Oczki »

   Magdalena Oczki jest cenionym i doświadczonym psychoterapeutą z Bydgoszczy. W swoim gabinecie stosuje przede wszystkim psychoterapię psychodynamiczną, która jest bardzo skuteczną metodą w leczeniu wielu zaburzeń. Oprócz problemów z odżywianiem, snem, stresem, obniżonym nastrojem czy lękami, zajmuje się także terapią par i młodzieży szkolnej. Swoje usługi świadczy na terenie Bydgoszczy.

   Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapia dla dorosłych - www.interpsyche.pl »

   InterPsyche to centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej mieszczące się w centrum Warszawy. Jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim pacjentom pomoc niezależnie od skomplikowania problemów. Możemy zagwarantować terapię dla osób młodych, samotnych par. Prowadzimy warsztaty i treningi, dzięki którym ludziom łatwiej będzie radzić sobie z problemami o charakterze psychologicznym.

   Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Klinika LMC - Psycholog w Poznaniu »

   Sprawdź koniecznie naszą stronę jeżeli szukasz dobrego psychologa w Poznaniu. Szybko przekonasz się dzięki naszym działaniom, że będzie to zdecydowanie doskonała decyzja. Gwarantujemy, że zyskasz bardzo wiele, gdy poznasz z bliska naszą stronę. Zapraszamy bardzo serdecznie, wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie – Klinika LMC.

   Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapia w Częstochowie »

   Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

   Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Terapia grupowa Szczecin - psychoterapeuta.info.pl »

   Psychoterapia w Szczecinie to nasza najważniejsza propozycja. Na terapiach grupowych poradzicie sobie Państwo z lękami, negatywnymi emocjami, a nawet poważniejszymi traumami. Prowadzimy pacjentów cierpiących na depresję, natręctwa, bezsenność, wypalenie zawodowego. Psychoterapia to szansa na odzyskanie radości życia. Prowadzimy dorosłych pacjentów i młodzież w atmosferze pełnego zaufania.

   Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Komunikacja w związku - intoself.pl »

   Jeżeli szukasz psychologa, może zainteresuje Cię mój blog o psychologii (Ewa Gierasimiuk, psycholog i psychoterapeuta w szkoleniu)? Można nawet dodać, że intoself. pl to strona, która może zostać określona blogiem psychologiczno-lifestylowym. Nawiązując do poruszanych tematów, gwarantuję, że można się wiele dowiedzieć. Jeśli zależy Ci na szczegółach, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z opublikowanymi tekstami.

   Data dodania: 05 03 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: