\ Diabetyk - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Diabetyk

Diabetyk

Szczegóły strony www.diabetyk.pl:

 • ID: 703
 • Tytuł: Diabetyk
 • URL: www.diabetyk.pl
 • Kliknięć: 28
 • Wyświetleń: 551
 • CTR: 5.08%
 • Data dodania: 24 03 2014
 • Słowa kluczowe: leczenie cukrzycy, cukrzyca
 • Kategorie:
 • Województwo: Mazowieckie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Polski portal o cukrzycy, przeznaczony jest nie tylko dla osób chorych na cukrzycę. Portal o cukrzycy jest tematycznie podzielony na działy. Gdy cukrzyca staje się stałą towarzyszką życia, gdy jest z tobą na kanapie, przed telewizorem, na działce czy spacerze, w domu i szkole...
  Utrzymanie dobrego stanu zdrowia, to jakby nie patrzeć, ciężka praca.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Lalima Diamond Med »

   Nowoczesny ośrodek leczenia naturalnego. Uzyskujemy skuteczność w rozpoznawaniu przyczyn większości chorób i dolegliwości cywilizacyjnych. Stosowana przez nas bezinwazyjna naturoterapia holograficzna przywraca zdrowie i energię.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Dentonet »

   Na portalu dentystycznym, stomatologicznym znajdziesz artykuły i informacje z dziedziny stomatologii.

   Data dodania: 11 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Wylecz.to »

   Wasze życie seksualne nie jest zadowalające? Atmosferę w sypialni psuje zanik erekcji? A może problem stanowi przedwczesny wytrysk? Jak sobie poradzić i skąd się biorą problemy z erekcją? Fachowe informacje i porady znajdziesz na portalu wylecz. to! Dowiesz się m. in. co robić w przypadku obniżonego libido oraz przyczyn i sposobów leczenia zaburzeń seksualnych. Wejdź i sprawdź co wpływa na obniżoną sprawność seksualną!

   Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Rehabilitacja osób starszych - mobilemed.pl »

   MOBILEMED oferuje profesjonalne usługi z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i odnowy biologicznej. Firma oferuje zabiegi pojedyncze i w pakietach, wszystkie wykonywane przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych terapeutów. Firma wyróżnia się tym, że oferuje możliwość przeprowadzenia zabiegów w dowolnym miejscu i czasie na terenie Warszawy i okolic.

   Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Szczepienia – niewygodne informacje i komunikaty »

   W temacie szczepienia często mówi się o nauce i badaniach naukowych. Istnieje wiele książek, które odkrywają tajemnice medycyny oraz przemysłu farmaceutycznego. Do takich książek zaliczamy między innymi „Jak dawniej leczono” autorstwa Nathana Belofsky’ego oraz „Złe leki” Bena Goldacre’a. Więcej informacji na stronie internetowej.

   Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Prywatny dom opieki - prywatnydomopieki.eu »

   Zadbaj o zdrowie i potrzeby Twoich bliskich już teraz. Dom Opieki Złota Jesień to miejsce przyjaźnie nastawione dla osób starszych. Tutaj każdy senior ma zapewnioną kompleksową opiekę i bezpieczeństwo. U nas każda osoba ma zapewnione odpowiednie warunki, aby nie tylko czuć się przyjemnie, ale też mieć możliwość rozwijania pasji i aktywnego spędzenia czasu.

   Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Suplementy diety - revitapharm.com »

   Oferta firmy RevitaPharm obejmuje internetową sprzedaż suplementów diety dla kobiet i mężczyzn. Dzięki nim można zgubić zbędne kilogramy, zadbać o zdrowie i sylwetkę oraz samopoczucie. W bogatej ofercie znajdują się też produkty dla kulturystów. Wszystkie towary są dostępne dla zainteresowanych klientów z całej Polski.

   Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Poradnia psychologiczna CoTam? - psychoterapiacotam.pl »

   Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o warszawskiej poradni psychoterapeutycznej, która działa w dwóch dzielnicach - Targówek i Bemowo. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany spotkaniem z psychologiem albo psychoterapeutą - na przykład uskarża się na ciągły stres w pracy albo kiepskie samopoczucie, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien to zrobić.

   Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Estheticzone.pl »

   Klinika medycyny i ginekologii estetycznej Esthetic Zone to miejsce, które stworzył lek. Michał Dąbrowski, absolwent AM w Lublinie oraz słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W swojej praktyce łączy doświadczenie na oddziale położnictwa i ginekologii z medycyną estetyczną, rozwijając swoje kwalifikacje podczas konferencji, zjazdów oraz seminariów. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a także Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, specjalizuje się w laseroterapii okolic intymnych. Zapraszamy do skorzystania z usług!

   Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Artroskopialodz.pl - artroskopia kolana »

   Oferujemy zabiegi artroskopowe chorób układu ruchu. Artroskopia to bezpieczna technika zabiegowa wykonywana w warunkach profesjonalnej sali zabiegowej. Podczas artroskopii w stawie jest umieszczany endoskop o średnicy około 4 milimetrów w chorym stawie. Dzięki czemu artroskopia pełni funkcję terapeutyczną i diagnostyczną. Artroskopia kolana profesora Jarosława Fabisia jest ceniona na całym świecie, o czym świadczą liczne wyróżnienia. Zachęcamy do poznania treści naszej internetowej strony. Operacje artroskopowe są małoinwazyjne i zapewniają dużo mniejszy odsetek komplikacji pooperacyjnych. Profesor wykonuje od wielu lat artroskopię stawu barkowego, stawu biodrowego, łękotki, łokcia, stawu kolanowego i stawu skokowego. Profesor Jarosław Fabiś wykonuje również rekonstrukcje większości więzadeł obecnych w ludzkim organizmie. Rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego jest najczęściej wykonywanym zabiegiem operacyjnym kolana. Więzadło krzyżowe przednie jest najbardziej narażone na kontuzje. Rekonstrukcja ACL polega na naprawy więzadła i odzyskaniu zakresu ruchu stawu sprzed zabiegu. Rekonstrukcja wykonywana jest w naszej klinice z najlepszej jakości materiałów. Zabiegi wykonywane są w Łodzi.

   Data dodania: 17 12 2018 · szczegóły wpisu »