\ Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl

Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl

Szczegóły strony husaria-dom.pl:

 • ID: 4687
 • Tytuł: Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl
 • URL: husaria-dom.pl
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 121
 • CTR: 4.13%
 • Data dodania: 06 04 2017
 • Słowa kluczowe: dom opieki, dom husaria, domy opieki
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • W ramach oferty naszego ośrodka dla osób w wieku senioralnym jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe warunki do przebywania, gdzie oferujemy zarówno komfortowe pomieszczenia a jednocześnie specjalnie przygotowane sale, jak sala ćwiczeń, czy kącik gastronomiczny, które pozwalają na oferowanie możliwości spędzenia wolnego czasu w sposób ciekawy. Gwarantujemy w naszym ośrodku również całodobową opiekę nad seniorami.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Lalima Diamond Med »

   Nowoczesny ośrodek leczenia naturalnego. Uzyskujemy skuteczność w rozpoznawaniu przyczyn większości chorób i dolegliwości cywilizacyjnych. Stosowana przez nas bezinwazyjna naturoterapia holograficzna przywraca zdrowie i energię.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • CMS »

   Centrum Medycyny Sportowej – klinika ortopedii, fizjoterapii i dyskopatii. W Centrum można znależć pełen zakres opieki medycznej od diagnozy i porady specjalistów po zabiegi szpitalne i rehabilitację. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zadba o powrót do zdrowia.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Dialog »

   Specjalistyczna porada, możliwość zrzucenia z siebie ciężaru. Nie należy skrywać w sobie nazbieranych problemów. Mogą one spowodować dużo szkodliwych skutków, schorzeń i zaburzeń.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Ośrodek terapii Radzimowice »

   Obecnie wielkim problemem który trapi dzisiejsze społeczeństwo jest alkoholizm. Jest to przypadłość bardzo poważna szczególnie dlatego że nieraz zapadnięcie w nałóg alkoholizmu jest bardzo łatwy szczególnie w dzisiejszym społeczeństwie które ma w tradycji picie alkoholu w dużych ilościach i przy wielu okazjach. Leczenie alkoholizmu jest trudne ale bardzo skuteczne i dla osób które popadły w takie uzależnienie jedynym wyjściem które może im uratować życie. Ośrodek terapii uzależnień w Radzimowicach staje do Państwa dyspozycji w przypadku leczenia alkoholizmu i ich pochodnych. Terapia alkoholizmu prowadzi do wyleczenia i powrotu do świata normalnego wolnego od uzależnień. Leczenie alkoholizmu to złożony proces psychologicznego leczenia i dotarcia do źródła przyczyny i jej wyeliminowania. Nieraz terapia alkoholizmu trwa wiele lat a nieraz kilka miesięcy.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Hurtmedyczny.pl »

   Zapewniamy naszym klientom profesjonalne i kompleksowe usługi dotyczące realizowania dystrybucji wysokiej jakości artykułów medycznych oraz rehabilitacyjnych. Realizujemy dla naszych klientów zarówno sprzedaż detaliczną jak też hurtową. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

   Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
  • BlogNaZdrowie.pl »

   Wejdź na stronę serwisu internetowego BlogNaZdrowie i dowiedz się kompleksowych informacji odnośnie sposobów naturalnego pielęgnowania skóry, dbałości o zdrowie i odpowiednią kondycję. Posiadamy sprawdzone metody naturalne odżywiania oraz doradzimy, jak poprawnie zabierać się za bieganie. Więcej na stronie.

   Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kredos - Sklep Medyczny »

   Kredos jako sklep medyczny jest czołowym dystrybutorem sprzętu medycznego firmy Aspel i Seco w Polsce. W ofercie sklepu dostępne są m. in. : aparaty EKG, KTG, USG, respiratory, defibrylatory, ergospirometry jak i wiele innych. Dzięki wysokim standardom oraz bardzo dobrej wydajności w produkty sklepu Kredos wyposażonych jest wiele szpitali, klinik, NZOZ-ów czy sanatoriów w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje doradców handlowych, gwarantują fachową pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

   Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Artmedica-torun.pl »

   Najlepszy gabinet stomatologiczny w Toruniu dla dzieci i dorosłych to właśnie ARTMEDICA. Nasza szeroka oferta skierowana jest do osób szczególnie wymagających, które cenią sobie zarówno swoje zdrowie jak i odpowiedni wygląd. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie najwyższej jakości, który to stale jest wymieniany w ramach standardowej rotacji. Ponadto przeprowadzamy także zabiegi w znieczuleniu ogólnym, czyli narkozie. Nasz gabinet to również stomatologia estetyczna, zatem żaden pacjent nie wyjdzie od nas bez pomocy. Serdecznie zapraszamy.

   Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • WCO - centrum okulistyczne Wrocław »

   Jeżeli chcesz wykonać komputerowe badanie wzroku we Wrocławiu to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki. Jako zespół profesjonalistów wykonujemy badania na najwyższym poziomie i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Serdecznie zapraszamy więc wszystkie osoby do zdecydowania się na konkretne działanie i skorzystanie z naszej najlepszej oferty.

   Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Centrum Terapii Tików »

   Jesteśmy placówką terapeutyczną zalecanym przez Polskie Stowarzyszenie Syndromu Tourett’a. Stawiamy sobie za cel zapewnianie profesjonalnej pomocy dla pacjentów z rozmaitymi formami tików oraz wyznaczanie wysokich standardów w zakresie terapii tików. Zapewniamy wsparcie dla pacjentów oraz ich rodzin w postaci terapii rodzinnej, warsztatów edukacyjnych na temat tików dla dzieci i młodzieży w szkole, konsultacji rodzicielskich, diagnozy tików.

   Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: