\ Laserplus - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Laserplus

Laserplus

Szczegóły strony www.laserplus.com.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Gabinet dentystyczny - zabiegi leczenia zębów z pomocą lasera, leczenia zębów mlecznych. W gabinecie używamy lasera do leczenia próchnicy i leczenia kanałowego. U pacjentów robimy zabiegi usuwania osadu i kamienia co pozwala efektywnie zapobiegać próchnicy.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Dagis »

   Aby stać się stomatologiem, będzie oczywiście trzeba skorzystać z bardzo wielu możliwości wyszkolenia się rozwiązywania bardzo wielu spraw wiążących się z uzębieniem. Nie zawsze będzie to łatwe na początku, jednak z czasem będzie coraz łatwiejsze. Na studiach będzie niezbędne poznanie bardzo wielu tematów, później najlepiej odbycie praktyki jako dentysta, a dopiero w następnej kolejności otworzenia swojej praktyki lekarskiej. Każdy z nas będzie mógł podjąć się tego rodzaju studiów, choć oczywiście nie będzie takie proste nauczenie się wszystkiego. Warto będzie bez wątpienia podjąć się wyzwania, jednak najlepiej – znając swoje możliwości – skorzystać z opcji najlepszej dla siebie. Dziś stomatolog posiada bardzo dużą odpowiedzialność, bo musi doskonale wykonać swoje zadanie, dlatego jeżeli nie wie się czy podoła się wyzwaniu, to najlepiej zostać pacjentem. Jeśli będzie się świetnie wiedziało co i jak wykonać, to będzie można wybrać się na medycynę i wybrać specjalność stomatologa.

   Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • Michał Rawicki stomatolog »

   Dentysta na medal? Tylko Michał Rawicki! On działa dla swoich pacjentów. Oddaje im całe serce! Oferuje także współpracę innym stomatologom. Jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę i zaproponować: leczenie kanałowe pod mikroskopem, mikrochirurgię endodontyczną, wykonanie trudnych ekstraktacji, współpracę przy zabiegach zaopatrzania pacjenta w implanty. To solidny partner do współpracy. Pacjenci z chęcią go odwiedzają! Więcej znajdziesz na stronie internetowej: www. doktorrawicki. pl. Wejdź! Warto go poznać!

   Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Cudziło ortodonta »

   Gabinet ortodontyczne Cudziło w leczeniu wad zgryzu stosuje aparaty ruchome, aparaty stałe oraz aparaty lingwalne. Rodzaj leczenia dobierany jest do możliwości pacjenta oraz do indywidualnego problemu z jakim pacjent przychodzi. W trakcie pierwszych wizyt badany jest problem, który obszernie omawiany jest z pacjentem a następnie dobierany najbardziej optymalny wariant leczenia. Pacjent podczas całego procesu może czuć sie bezpieczny, dzięki ciągłej kontroli i możliwości rozwiania wszelkich wątpliwości w gabinecie. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Panią dr Dorotą Cudziło.

   Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Www.stomatologruczaj.pl »

   Stomatologia Patykiewicz w Krakowie to oferta opieki stomatologicznej, jaka obejmuje profilaktykę, endodoncję, protetykę i chirurgię stomatologiczną. Wykonujemy także implanty oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. W ramach opieki przeprowadzamy specjalistyczną diagnostykę tj. radiowizjografię RVG i RTG pantomograficzny. Pacjentom w ramach profilaktyki oferujemy instruktaż higieny jamy ustnej i pakiet higieniczny i badania kontrolne - u dzieci co 3 miesiące, a u dorosłych co 6 miesięcy. Zapraszamy na konsultacje!

   Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Gabinet stomatologiczny Trzebnica - Dentonica »

   Nasz gabinet stomatologiczny Trzebnica zapewnia pełen zakres usług stomatologicznych, począwszy od profesjonalnych procedur higienicznych, a skończywszy na implantacji zębów oraz takich zabiegach jak wybielanie zębów Trzebnica. Nasi specjaliści stale monitorują wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stomatologii, uczestniczą w specjalistycznych wydarzeniach (kongresy, konferencje, sympozja). Jeśli wybrałeś nasz gabinet stomatologiczny, możesz być pewien, że jest to najlepsze rozwiązanie wszystkich możliwych opcji.

   Data dodania: 27 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Cavident - gabinet stomatologiczny »

   Posiadanie własnego, zaufanego dentysty to ogromny skarb, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu dentystycznego Cavident. Jest to dentysta w Warszawie, który ma wiele profesjonalnych zabiegów w swojej ofercie – zarówno dla dzieciaków, jak i dla dorosłych. Dowiedz się więcej za pomocą strony www gabinetu.

   Data dodania: 18 09 2019 · szczegóły wpisu »
  • Gabinet dentystyczny Katarzyna Ciszewska-Rybczyńska »

   Gabinet Pani Katarzyny Ciszewskiej-Rybczyńskiej to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który wychodzi naprzeciw Twoim najwyższym oczekiwaniom. W trosce o Twój zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm. Dla Twojego komfortu stworzyliśmy także możliwość wykonywania w naszym gabinecie zdjęć rentgenowskich, w tym pantomogramu i tomografii zębów.

   Data dodania: 06 10 2019 · szczegóły wpisu »
  • Dentysta Warszawa - Dental Avenue »

   Ortodonta Warszawa przyjmujący w klinice stomatologicznej Dental Avenue zajmuje się wadami zgryzu, takimi jak: zgryz krzyżowy, zgryz przewieszony, tyłozgryz, przodozgryz, zgryz otwarty oraz zgryz głęboki. Oferujemy zarówno klasyczne aparaty ortodontyczne – stałe i ruchome, a także aparat Damon oraz najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek Invisalign.

   Data dodania: 21 10 2019 · szczegóły wpisu »
  • Stomatolog Legnica - Michalska »

   Nasz gabinet został przez profesjonalnych dentystów. Nasz lekarz stomatolog praktykuje od wielu lat. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w publicznych i prywatnych centrach dentystycznych może poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami w stomatologii. Najważniejsze dla nas jest zadowolony pacjent. Dlatego ceny są przystępne.

   Data dodania: 23 05 2020 · szczegóły wpisu »
  • Gabinet stomatologiczny Poznań - Chillident »

   Strach przed stomatologami to wybitnie ogólne zjawisko, które w niejednej osobie aktywuje histerię. Jest niezmiernie banalny sposób, żeby go pokonać oraz przekonać się, że wizyty u stomatologa wcale nie są straszne, a wyraźnie mogą być przyjemne. Wystarczy jedynie odwiedzić klinikę Chillident i skorzystać z osiągalnych zabiegów. Skonstruowany przez nas stomatolog Poznań proponuje wykonanie zabiegu stomatologii zachowawczej, innymi słowy profilaktycznego sprawdzenia uzębienia oraz zadbania o ich stan. Dzięki takiemu zabiegowi wolno łatwo zabezpieczyć się przed powikłaniami i pomocniczym leczeniem, jakie może przysporzyć wydatków oraz trudności. Stomatolog Poznań z Chillident. com pracuje na perfekcyjnych, doskonałych materiałach, które są sterylnie czyszczone oraz wykonuje swoje zabiegi z niezwykłą starannością oraz delikatnością, by zagwarantować pacjentowi komfort. W dodatku dostępne w opisującej nas szerokiej ofercie zabiegi takie jak: stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, protetyka oraz dużo innych są wykonywane błyskawicznie oraz bezboleśnie. Piękny uśmiech i zdrowe zęby są niezmiernie istotne, by osiągnąć właściwą kondycję zdrowotną, skutkiem tego serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty jaką prezentuje nasz stomatolog Poznań. Gwarantujemy, że wizyty w naszym gabinecie staną się miłe.

   Data dodania: 27 06 2021 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: