\ Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear

Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear

Szczegóły strony https://medicusexpert.pl:

 • ID: 9421
 • Tytuł: Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear
 • URL: https://medicusexpert.pl
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 18
 • CTR: 5.56%
 • Data dodania: 27 04 2019
 • Słowa kluczowe: chirurgia laryngologiczna, Wrocław, serwis aparatury medycznej
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Jesteśmy specjalistami na rynku laryngologii w Polsce, oferując szeroką gamę usług medycznych, chirurgię laryngologiczną, badania kliniczne, diagnostykę audiologiczną i laryngologiczną, a także dostarczamy i serwisujemy aparatury i sprzęt medyczny. Są to nasze główne priorytety, za którymi zawsze stoi dobro pacjentów i ich powrót do świata dźwięków.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Centrum Medyczne Bieńkowski »

   Centrum Medyczne Bieńkowski oferuje powiększanie biustu. Dziś jest to tak popularny zabieg, że nie ma powodów do obaw i wątpliwości co do komplikacji. Powiększanie piersi odbywa się pod zupełnym znieczuleniem, w asyście wykwalifikowanych lekarzy.

   Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Bejda Medical - medycyna estetyczna »

   Chcemy zadbać o swoje zdrowie, ponieważ jest ono dla nas dla nas czymś najważniejszym. Od niego zależy, jak bardzo będziemy skuteczni w pracy zawodowej, jak i w życiu domowym. W tym celu warto skorzystać z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Jest ona bezpieczna, a poświadczają to lekarze, działający w tej dziedzinie od lat. Proponują oni zabiegi związane z modelowaniem ciała, jego odmładzaniem, wygładzaniem zmarszczek i wiele innych. Takie zabiegi muszą być wykonywane przy pomocy odpowiednich narzędzi, technologii, przez specjalistów, który posiadają obeznanie w medycynie estetycznej. Tysiące osób mogło się przekonać, że medycyna estetyczna pozwala żyć w dobrej formie, jak i umożliwia opóźnianie procesów straszenia. To dobitnie pokazuje, dlaczego warto w nią zainwestować. Bejda Medical oferuje także następujące zabiegi chirurgii plastycznej: plastyka blizny, plastyka uszkodzonej małżowiny usznej, plastyka uszkodzonego skrzydełka nosa.

   Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
  • Audio-sluch.pl aparaty słuchowe »

   Nowoczesne aparaty słuchowe potrafią skutecznie wspomóc niedosłyszących pacjentów. Specjalistyczny gabinet zaprasza na badania słuchu, dzięki którym można wykryć przyczynę niedosłyszenia i określić dokładny ubytek słuchu. Zawodowi protetycy pomogą na tej bazie dobrać właściwe aparaty słuchowe. Współczesne aparaty słuchowe dzięki redukcji szumów, kompresji dźwięku i selektywnym jego wzmocnieniu znacznie poprawiają jakość życia pacjentów. Bez wątpienia jeżeli już chodzi o aparaty słuchowe, to nie ma rozwiązań uniwersalnych i urządzenia te powinny być gruntownie dopasowane do pacjenta.

   Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Centrum Medyczne Stanley fizykoterapia »

   Potrzebna jest Ci pomoc medyczna? Jeżeli tak to nasze centrum znajdujące się w Poznaniu pozwoli Ci wrócić w pełni do zdrowia. Dbamy o to aby realizowane przez nas usługi były wysokiej jakości. Jedną z usług jakie oferujemy jest kompleksowa oferta z zakresu USG. Gwarantujemy, że pomożemy każdemu. Zapraszamy.

   Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Aparaty słuchowe - swiatsluchu24.pl »

   Masz wrażenie, że ktoś z kręgu twoich znajomych cierpi na niedosłuch i nie wiesz w jaki sposób możesz mu pomóc. Nasza firma specjalizuje się handlem aparatów słuchowych już od wielu lat. Cieszymy się wielkim powodzeniem na rynku. Odwiedź nasza stronę internetową o nazwie swiatsluchu24 i skorzystaj z ofert w niej podanych a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

   Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Synapsa Psychoterapia Jelcz-Laskowice »

   Zapraszamy do Centrum Rozwoju i Edukacji „Synapsa”. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jedne z najbardziej skutecznych w Jelczu-Laskowicach psychoterapie i fizjoterapie. Współpracujemy z różnymi placówkami oświatowymi, a także realizujemy szkolenia dla rodziców. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

   Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Trec • sklep z odżywkami • aakg • hmb »

   Z początku Naszej działalności prowadziliśmy głównie sprzedaż suplementów diety i odżywek. Wraz z rozwojem potrzeb Naszych Klientów wprowadziliśmy także do oferty liczne akcesoria i gadżety, odzież sportową, zdrową żywność i superfoods, posiłki funkcjonalne, a nawet kosmetyki dla sportowców. Na chwilę obecną możemy Państwu zaoferować szeroka gamę różnego rodzaju produktów potrzebnych do wygodnego i efektywnego treningu.

   Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Klinikastomatologia.pl »

   Wszystkim, którzy chcą poprawić stan swojego uzębienia, swoją pomocą służy klinika stomatologiczna www. klinikastomatologia. pl. Wysoko wykwalifikowany lekarz dentysta zadba o piękny uśmiech, podejmując działania z zakresu stomatologii estetycznej. Gabinet stomatologiczny prowadzi wybielanie zębów, wykonuje licówki ( licówki porcelanowe i licówki kompozytowe), korony na zęby. Prowadzi higienizację. Wśród działań jest usuwanie kamienia nazębnego czy piaskowanie zębów. Pacjenci z ubytkami mogą otrzymać odpowiednio dopasowane protezy zębowe: szkieletowe, akrylowe elastyczne.

   Data dodania: 16 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • DrLaryngolog.pl - Dmitry Tretiakow »

   Potrzebny Ci laryngolog i co za tym idzie, szukasz zaufanej pomocy? Jeśli tak, może zechcesz zapoznać się z ofertą, jaką ma dr Laryngolog? Oczywiście chodzi o poradnię laryngologiczną. Jakie usługi znajdują się w ofercie poradni? Klienci mogą liczyć na wiele (co do szczegółów, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się ze stroną działalności).

   Data dodania: 13 09 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: