\ Nantes - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Nantes

Nantes

Szczegóły strony nantes-plock.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Zabiegi kosmetyczne Nantes. Analizer Nati to kompleksowe urządzenie do komputerowej diagnostyki kosmetologicznej. Jest skutkiem współpracy kosmetologów, lekarzy chirurgów, dermatologów i inżynierów...
  Urządzenie używa nowoczesny system pomiarów fizycznych a dodatkowo kamerę o wysokiej rozdzielczości z 40-krotnym powiększeniem. Obiektywnie ocenia stan skóry, obrazuje spersonalizowane potrzeby i określa program pielęgnacji gabinetowej i domowej. Oprogramowanie pozwala na prowadzenie e-kartoteki klientów i zapisywanie wyników poszczególnych analiz. Badamy parametry: nawilżenie, struktura, natłuszczenie, złuszczanie, pory, zmarszczki.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Lalima Diamond Med »

   Nowoczesny ośrodek leczenia naturalnego. Uzyskujemy skuteczność w rozpoznawaniu przyczyn większości chorób i dolegliwości cywilizacyjnych. Stosowana przez nas bezinwazyjna naturoterapia holograficzna przywraca zdrowie i energię.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Vip-dent.pl chirurgia szczękowo twarzowa »

   Konsultacje, diagnostyka i zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo twarzowej i stomatologicznej. Chirurgicznie leczymy złamania kości szczęki i twarzy, wady czaszkowo-twarzowo-szczękowe, schorzenia gruczołów ślinowych i zatok szczękowych. Wykorzystując implanty zębowe oraz nowoczesne metody odbudowy kości szczeki leczymy pojedyncze braki w uzębieniu oraz całkowite bezzębie. pacjentów zapraszamy do gabinetu chirurgii szczękowej Vip Dent w Krakowie.

   Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
  • Reumatolog.com zapalenie stawów »

   Prezentujemy informacje o chorobach reumatycznych w profesjonalnym, specjalistycznym formacie. Doradzamy pacjentom przy wyborze leków biologicznych oraz charakteryzujemy ich wady oraz zalety w formacie krok po kroku. Dodatkowo podpowiadamy, w jaki sposób należy przygotować dietę pod choroby reumatyczne. Gwarantujemy dokładną charakterystykę każdego schorzenia i rzeczywiste wsparcie diagnostyczne.

   Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Beziluzji.pl psychoterapeuta »

   Oferta psychoterapii indywidualnej oraz przeznaczonej parom (małżeństwom). Warszawski gabinet psychologiczny Bez Iluzji pomaga pacjentom poradzić sobie z większością problemów osobistych. Otrzymujecie Państwo terapie przeciwdziałające depresji, nerwicom, innym kłopotom. Dodatkowo zapewniamy Państwu pomoc przy samorozwoju i techniki udoskonalające radość z życia.

   Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Znana-polozna.pl »

   Chcesz zapewnić sobie naprawdę dobry poród? W takim razie musisz wybrać profesjonalistów z zakresu położnictwa. Jest to zawód mocno niedoceniany, jednak niezbędny dla matki i dziecka. Właśnie z tego powodu warto jest wejść na stronę znana-polozna gdzie znajdziesz wiele interesujących informacji na ten temat.

   Data dodania: 09 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Mediartclinic - medycyna i dermatologia estetyczna »

   W ramach oferty naszej placówce jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie usług dotyczących usług medycyny estetycznej. W naszej placówce jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zabiegów z wykorzystaniem innowacyjnych oraz najnowszych metod. Pozwala to na zapewnienie zarówno bezpieczeństwo, skuteczności realizowania poszczególnych zabiegów oraz skuteczności w zakresie uzyskiwanych efektów oczekiwanych przez klientów.

   Data dodania: 26 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Leczenie otyłości - http://aktywatorciebie.pl/leczenie-otylosci-nadwagi/ »

   Jeśli cierpicie na depresję, bezcenność, czy zmagacie z bulimią lub anoreksją zapraszamy do Łodzi, gdzie przy ulicy Traktorowej 22/14 mieści się Gabinet Psychoterapii I Hipnozy AKTYWATOR CIEBIE. Ze swojej strony możemy Państwu zaproponować zajęcia z hipnozy, dzięki którym szybko wyzbędziecie się powstałego problemu. Zaufaj naszym specjalistom i skończ z tym raz na zawsze.

   Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Porady zdrowie - poradadnia.pl »

   Jesteśmy nowoczesnym serwisem, a jednocześnie bardzo prostym - po prostu każdego dnia publikowane są u nas porady zdrowotno-dietetyczna. Wychodzimy z takiego założenia, że o zdrowie trzeba zadbać, dieta i uroda również są bardzo ważne. Możecie mieć Państwo pewność, że porady zdrowotne, ale również codziennie wrzucany life hack, wzbudzą Państwa zainteresowanie, znacznie powiększą wiedzę.

   Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kredos - Sklep Medyczny »

   Kredos jako sklep medyczny jest czołowym dystrybutorem sprzętu medycznego firmy Aspel i Seco w Polsce. W ofercie sklepu dostępne są m. in. : aparaty EKG, KTG, USG, respiratory, defibrylatory, ergospirometry jak i wiele innych. Dzięki wysokim standardom oraz bardzo dobrej wydajności w produkty sklepu Kredos wyposażonych jest wiele szpitali, klinik, NZOZ-ów czy sanatoriów w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje doradców handlowych, gwarantują fachową pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

   Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.promedyk-premium.pl »

   Pro-Medyk to nowoczesny gabinet masażu w którym pracują specjaliści z doświadczeniem. Rehabilitanci, fizjoterapeuci prowadzą masaże relaksacyjne i lecznicze po zdiagnozowaniu dolegliwości bólowych. działamy w Łodzi i tutaj też mamy nasz gabinet masażu. W ramach pomocy chorym oferujemy także usługi związane z rehabilitacją głównie kręgosłupa. Prowadzona rehabilitacja na kręgosłup w formie masażu jest w stanie zniwelować dolegliwości bólowe związane z bólem pleców, karku. Umów się na wizytę!

   Data dodania: 10 12 2018 · szczegóły wpisu »