\ Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu

Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu

Szczegóły strony www.terapia.poznan.pl:

 • ID: 3882
 • Tytuł: Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu
 • URL: www.terapia.poznan.pl
 • Kliknięć: 30
 • Wyświetleń: 315
 • CTR: 9.52%
 • Data dodania: 22 11 2016
 • Słowa kluczowe: psychiatra, gabinet psychiatryczny, psychiatra prywatnie, Poznań
 • Kategorie:
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Dr Paulina Klonowska-Woźniak Poznań to psychiatra z bogatym doświadczeniem. Jeżeli interesuje was pomoc specjalistów, jeżeli interesuje was przychodnia psychiatryczna na wysokim poziomie to polecamy właśnie rozwiązania jakie przygotował psychoterapeuta. Zapraszamy bo to psychiatra prywatnie, to najlepsze rozwiązanie kiedy dolega choroba psychiczna. Zachęcamy do wybierania szczególnie kiedy pojawia się pomoc typu psychiatra depresja

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • CPI psychoterapia »

   Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Free Forever - jak rzucić palenie papierosów »

   Jesteśmy nowoczesną firmą, której specjalnością jest terapia antynikotynowa z wykorzystaniem metody behawioralno – poznawczej. Z nami szybko dowiesz się, jak skutecznie rzucić palenie i zrobisz to w krótkim czasie bez skutków ubocznych. Nasi specjaliści tematami takimi, jak rzucanie palenia zajmują się od wielu lat, a nasza antynikotynowa terapia behawioralno – poznawcza sprawdza się na całym świecie. Skorzystaj z niej i Ty i powiedz sobie „rzucam palenie” raz na zawsze – zapraszamy do kontaktowania się oraz do współpracy z nami już dzisiaj!

   Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Psychodynamiczne studium - kcp.com.pl »

   Chciałbyś zostać psychoterapeutą i zastanawiasz się, na jaką szkołę postawić? Jeżeli tak nie mamy wątpliwości, że nie zawiedziesz się na naszej szkole z Krakowa. W ofercie Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego znajdziesz najlepszą ofertę w zakresie kształcenia na kierunku psychoterapii. Gwarantujemy Wam nauczanie z wykorzystaniem najlepszych psychoterapeutów w Polsce.

   Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Gabinet Psychoterapii Magdalena Oczki »

   Magdalena Oczki jest cenionym i doświadczonym psychoterapeutą z Bydgoszczy. W swoim gabinecie stosuje przede wszystkim psychoterapię psychodynamiczną, która jest bardzo skuteczną metodą w leczeniu wielu zaburzeń. Oprócz problemów z odżywianiem, snem, stresem, obniżonym nastrojem czy lękami, zajmuje się także terapią par i młodzieży szkolnej. Swoje usługi świadczy na terenie Bydgoszczy.

   Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Klinika LMC - Psycholog w Poznaniu »

   Sprawdź koniecznie naszą stronę jeżeli szukasz dobrego psychologa w Poznaniu. Szybko przekonasz się dzięki naszym działaniom, że będzie to zdecydowanie doskonała decyzja. Gwarantujemy, że zyskasz bardzo wiele, gdy poznasz z bliska naszą stronę. Zapraszamy bardzo serdecznie, wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie – Klinika LMC.

   Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapeuta Barbara Lubikowska »

   Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową, gdzie dowiesz się czegoś więcej na temat pomocy psychologicznej, której udzielam w swoim gabinecie. Zajmuje się terapią dzieci i dorosłych, a w tym również ważną rolę pełni terapia małżeńska. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie. Pozdrawiam, psycholog Barbara Lubikowska.

   Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapia w Częstochowie »

   Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

   Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl »

   Psychoterapeutka Kraków? Udaj się do Centrum Wsparcia i Rozwoju Róża. Znajdziesz tu pomoc psychiatryczną oraz możliwość uczestnictwa w psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i młodzieży, rodzinnej oraz par. W pełni dyskretni i profesjonalni terapeuci w atmosferze wsparcia, akceptacji i zrozumienia pomogą Ci zmierzyć się z własnymi problemami i odkryć siebie na nowo.

   Data dodania: 09 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Twoja Przestrzeń psychoterapia tańcem i ruchem »

   Warsztaty rozwoju osobistego Kraków? To właśnie my zajmujemy się szkoleniami z tego zakresu. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że warsztaty są prowadzone bardzo profesjonalnie. To oznacza, że jeśli tylko chcesz, możesz nauczyć się bardzo dużo. Nowe umiejętności na pewno przydadzą się w pracy oraz w przypadku starania się o awans.

   Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapeuta Nowy Sącz - psycholog-nowysacz.com »

   Psychoterapia indywidualna w nurcie psychodynamicznym oferowana jest przez poradnię z Nowego Sącza o nazwie Dwa Gabinety. Nasza oferta kierowana jest do osób dorosłych cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości natury psychicznej, między innymi: stany depresyjne, lękowe czy nerwicowe, zaburzenia osobowości, a także dla osób w kryzysie życiowym czy z problemami w relacjach partnerskich.

   Data dodania: 07 12 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: