\ Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl

Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl

Szczegóły strony https://psycholog-roza.pl:

 • ID: 8672
 • Tytuł: Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl
 • URL: https://psycholog-roza.pl
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 22
 • CTR: 4.55%
 • Data dodania: 09 01 2019
 • Słowa kluczowe: psychoterapia par, Kraków
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Psychoterapeutka Kraków? Udaj się do Centrum Wsparcia i Rozwoju Róża. Znajdziesz tu pomoc psychiatryczną oraz możliwość uczestnictwa w psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i młodzieży, rodzinnej oraz par. W pełni dyskretni i profesjonalni terapeuci w atmosferze wsparcia, akceptacji i zrozumienia pomogą Ci zmierzyć się z własnymi problemami i odkryć siebie na nowo.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • CPI psychoterapia »

   Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Gabinet psychoterapeutyczny EGO »

   Specjalistyczny gabinet psychoterapeutyczny, zaprasza wszystkie osoby, które potrzebują profesjonalnej i rzetelnej pomocy psychologicznej. Leczenie depresji, bezsenności, oraz wielu innych problemów natury psychicznej. Gabinet psychiatryczny "EGO", prowadzony jest przez dr. n. med. Joannę Wilkowską-Chmielewską.

   Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • SGPP Gabinet psychoterapeutyczny »

   Jeżeli interesuje Cię uzyskanie fachowej pomocy z zakresu psychologii i psychoterapii, to zachęcamy Cię do odwiedzenia Szczecińskiego Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to gabinet psychologiczny, oferujący swoim pacjentom najwyższej jakości psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz młodzieży.

   Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu »

   Dr Paulina Klonowska-Woźniak Poznań to psychiatra z bogatym doświadczeniem. Jeżeli interesuje was pomoc specjalistów, jeżeli interesuje was przychodnia psychiatryczna na wysokim poziomie to polecamy właśnie rozwiązania jakie przygotował psychoterapeuta. Zapraszamy bo to psychiatra prywatnie, to najlepsze rozwiązanie kiedy dolega choroba psychiczna. Zachęcamy do wybierania szczególnie kiedy pojawia się pomoc typu psychiatra depresja

   Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Terapia w Warszawie Śródmieście - psychoterapia-jestem.pl »

   Gabinet Bez Iluzji to miejsce, w którym potrzebujący mogą liczyć na pomoc w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. To także punkt, gdzie Ewa Tyka, psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego oferuje wsparcie w pokonywaniu trudności i wszelkiego typu kryzysów życiowych. Potrzebujący mogą zgłaszać się do niej w dwóch punktach Warszawy, w dzielnicy Ursus i Śródmieście.

   Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl »

   Jeśli chcecie wziąć udział w panelach dyskusyjnych naszego towarzystwa możecie liczyć na to, że poznacie psychoterapię psychodynamiczną w najlepszym możliwym stopniu i dzięki temu rzeczywiście będziecie w stanie lepiej zrozumieć jej meandry. Staramy się Wam proponować najlepsze możliwe rozwiązania pracując w ramach naszego towarzystwa nad rozwojem innowacyjnych metod dynamicznej psychoterapii.

   Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Pracownia Psychoterapii Gestalt »

   Każdy z nas mierzy się z życiowymi trudnościami. Z niektórymi problemami, trudno jednak jest uporać się samodzielnie. Jeśli problemy zaczynają nas przytłaczać i czujemy, że tracimy kontrolę nad swoim życiem, warto skorzystać z pomocy specjalistów.
   W Pracowni Psychoterapii Gestalt pomoc znajdą m. in. osoby borykające się z kryzysem psychicznym, kryzysem w związku, syndromem DDA, traumą, wypaleniem zawodowym.

   Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Agnieszka Kręblewska - psychoterapia dla dorosłych Kraków »

   Od wielu lat zajmuje się pomaganiem ludzi, którzy mają problemy natury psychologicznej. Mój gabinet znajduje się w Krakowie, jednak jestem w stanie pomóc także osobom z wielu innych miejscowości. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu. Oferuje pomoc osobom, których dotyczą takie problemy jak zbyt duża nerwowość, chcą się rozwijać, mają depresje, czują się niezrozumiane oraz tym, które mają wiele różnych innych problemów.

   Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapia w Częstochowie »

   Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

   Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Terapia grupowa Szczecin - psychoterapeuta.info.pl »

   Psychoterapia w Szczecinie to nasza najważniejsza propozycja. Na terapiach grupowych poradzicie sobie Państwo z lękami, negatywnymi emocjami, a nawet poważniejszymi traumami. Prowadzimy pacjentów cierpiących na depresję, natręctwa, bezsenność, wypalenie zawodowego. Psychoterapia to szansa na odzyskanie radości życia. Prowadzimy dorosłych pacjentów i młodzież w atmosferze pełnego zaufania.

   Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »