\ Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl

Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl

Szczegóły strony https://psycholog-roza.pl:

 • ID: 8672
 • Tytuł: Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl
 • URL: https://psycholog-roza.pl
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 16
 • CTR: 6.25%
 • Data dodania: 09 01 2019
 • Słowa kluczowe: psychoterapia par, Kraków
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Psychoterapeutka Kraków? Udaj się do Centrum Wsparcia i Rozwoju Róża. Znajdziesz tu pomoc psychiatryczną oraz możliwość uczestnictwa w psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i młodzieży, rodzinnej oraz par. W pełni dyskretni i profesjonalni terapeuci w atmosferze wsparcia, akceptacji i zrozumienia pomogą Ci zmierzyć się z własnymi problemami i odkryć siebie na nowo.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Magdalena Senderowska »

   Gabinet Psychoterapii - rzetelność, dyskrecja, niesłychanie przyciągające ceny. Pomagam w dolegliwościach: żal po stracie bliskiej osoby, nerwica, zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Prowadzę konsultacje, porady, diagnostykę psychologiczną i psychoterapię.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Krakowska Terapia »

   Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju. Wykwalifikowany zespół, oferujący specjalistyczną pomoc psychiatryczną, psychologiczną, pedagogiczną, psychoterapeutyczną, reedukacyjną i diagnostyczną.

   Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu »

   Dr Paulina Klonowska-Woźniak Poznań to psychiatra z bogatym doświadczeniem. Jeżeli interesuje was pomoc specjalistów, jeżeli interesuje was przychodnia psychiatryczna na wysokim poziomie to polecamy właśnie rozwiązania jakie przygotował psychoterapeuta. Zapraszamy bo to psychiatra prywatnie, to najlepsze rozwiązanie kiedy dolega choroba psychiczna. Zachęcamy do wybierania szczególnie kiedy pojawia się pomoc typu psychiatra depresja

   Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl »

   Jeśli chcecie wziąć udział w panelach dyskusyjnych naszego towarzystwa możecie liczyć na to, że poznacie psychoterapię psychodynamiczną w najlepszym możliwym stopniu i dzięki temu rzeczywiście będziecie w stanie lepiej zrozumieć jej meandry. Staramy się Wam proponować najlepsze możliwe rozwiązania pracując w ramach naszego towarzystwa nad rozwojem innowacyjnych metod dynamicznej psychoterapii.

   Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Pracownia Psychoterapii Gestalt »

   Każdy z nas mierzy się z życiowymi trudnościami. Z niektórymi problemami, trudno jednak jest uporać się samodzielnie. Jeśli problemy zaczynają nas przytłaczać i czujemy, że tracimy kontrolę nad swoim życiem, warto skorzystać z pomocy specjalistów.
   W Pracowni Psychoterapii Gestalt pomoc znajdą m. in. osoby borykające się z kryzysem psychicznym, kryzysem w związku, syndromem DDA, traumą, wypaleniem zawodowym.

   Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Poradnia psychologiczna CoTam? - psychoterapiacotam.pl »

   Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o warszawskiej poradni psychoterapeutycznej, która działa w dwóch dzielnicach - Targówek i Bemowo. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany spotkaniem z psychologiem albo psychoterapeutą - na przykład uskarża się na ciągły stres w pracy albo kiepskie samopoczucie, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien to zrobić.

   Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Agnieszka Kręblewska - psychoterapia dla dorosłych Kraków »

   Od wielu lat zajmuje się pomaganiem ludzi, którzy mają problemy natury psychologicznej. Mój gabinet znajduje się w Krakowie, jednak jestem w stanie pomóc także osobom z wielu innych miejscowości. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu. Oferuje pomoc osobom, których dotyczą takie problemy jak zbyt duża nerwowość, chcą się rozwijać, mają depresje, czują się niezrozumiane oraz tym, które mają wiele różnych innych problemów.

   Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapeuta Barbara Lubikowska »

   Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową, gdzie dowiesz się czegoś więcej na temat pomocy psychologicznej, której udzielam w swoim gabinecie. Zajmuje się terapią dzieci i dorosłych, a w tym również ważną rolę pełni terapia małżeńska. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie. Pozdrawiam, psycholog Barbara Lubikowska.

   Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Dobry psychoterapeuta Poznań - leczenieosobowosci.pl »

   Prowadzimy profesjonalny ośrodek leczenia zaburzeń osobowości w Poznaniu. Proponujemy indywidualne konsultacje z uznanymi psychoterapeutami oraz psychologami. Zapewniamy fachowe podejście do poważnych problemów, tj. depresja, nerwica, kłopoty na tle seksualnym. Doradzamy przy właściwym rozwoju nastolatków. Wyprowadzamy pacjentki z depresji poporodowej.

   Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapia w Częstochowie »

   Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

   Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »