\ Podkategoria: Psychoterapia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

  Data dodania: 13 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • CPI psychoterapia »

  Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magdalena Senderowska »

  Gabinet Psychoterapii - rzetelność, dyskrecja, niesłychanie przyciągające ceny. Pomagam w dolegliwościach: żal po stracie bliskiej osoby, nerwica, zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Prowadzę konsultacje, porady, diagnostykę psychologiczną i psychoterapię.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Borowska - psychoterapeuta »

  W drodze kilkunastoletniej pracy zawodowej pomagałam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Moimi beneficjentami zostały mężczyźni i kobiety pełno i niepełnosprawne, pracujący i niepracujący, samotni rodzice i pełne rodziny, mężczyźni i kobiety ze specyficznymi problemami w uczeniu się, a dodatkowo z głębokimi zaburzeniami rozwojowymi. Jako dyplomowany psychoterapeuta prowadzę leczenie lęków, leczenie alkoholizmu i innych zaburzeń. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, w której jestem członkiem - kandydatem. Podnoszę osobiste umiejętności i edukację na seminariach teoretycznych i klinicznych w tym samym towarzystwie. Moją praktykę kliniczną regularnie superwizuję u superwizorów PTPP i PTPa.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapeutyczny EGO »

  Specjalistyczny gabinet psychoterapeutyczny, zaprasza wszystkie osoby, które potrzebują profesjonalnej i rzetelnej pomocy psychologicznej. Leczenie depresji, bezsenności, oraz wielu innych problemów natury psychicznej. Gabinet psychiatryczny "EGO", prowadzony jest przez dr. n. med. Joannę Wilkowską-Chmielewską.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kowska-Polańska psychoterapia »

  Anna Kowska-Polańska to lekarz, do którego warto się zwrócić w przypadku wszelkich problemów natury psychicznej i psychologicznej. To gruntownie wykształcony specjalista, który dotychczas udzielił rzetelnego wsparcia szeregu osobom będącym w potrzebie.
  Psychoterapeutka z Wrocławia prowadzi leczenie pojedynczych przypadków, leczenie par i leczenie rodzin. Udziela wsparcia chorym zniewolonym przez nałóg oraz tym, którzy doznali przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Przychodzi z pomocą również tym, którzy zmagają się z depresją, przesadnym napięciem, stanami lękowymi czy poczuciem samotności. Prowadzone przez nią sesje są przetestowanym patentem na brak pewności siebie, nieśmiałość, zerową samoocenę oraz niekontrolowane epizody złości.
  Psycholog Anna Kowska-Polańska prowadzi zajęcia we Wrocławiu i Oleśnicy. wyjątkowych przypadkach przeprowadza sesje za pośrednictwem internetu. Dzięki prowadzonej przez nią terapii dowolny pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • SGPP Gabinet psychoterapeutyczny »

  Jeżeli interesuje Cię uzyskanie fachowej pomocy z zakresu psychologii i psychoterapii, to zachęcamy Cię do odwiedzenia Szczecińskiego Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to gabinet psychologiczny, oferujący swoim pacjentom najwyższej jakości psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz młodzieży.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Paulina Klonowska-Woźniak psychiatra w Poznaniu »

  Dr Paulina Klonowska-Woźniak Poznań to psychiatra z bogatym doświadczeniem. Jeżeli interesuje was pomoc specjalistów, jeżeli interesuje was przychodnia psychiatryczna na wysokim poziomie to polecamy właśnie rozwiązania jakie przygotował psychoterapeuta. Zapraszamy bo to psychiatra prywatnie, to najlepsze rozwiązanie kiedy dolega choroba psychiczna. Zachęcamy do wybierania szczególnie kiedy pojawia się pomoc typu psychiatra depresja

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia w Warszawie Śródmieście - psychoterapia-jestem.pl »

  Gabinet Bez Iluzji to miejsce, w którym potrzebujący mogą liczyć na pomoc w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. To także punkt, gdzie Ewa Tyka, psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego oferuje wsparcie w pokonywaniu trudności i wszelkiego typu kryzysów życiowych. Potrzebujący mogą zgłaszać się do niej w dwóch punktach Warszawy, w dzielnicy Ursus i Śródmieście.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychodynamiczne studium - kcp.com.pl »

  Chciałbyś zostać psychoterapeutą i zastanawiasz się, na jaką szkołę postawić? Jeżeli tak nie mamy wątpliwości, że nie zawiedziesz się na naszej szkole z Krakowa. W ofercie Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego znajdziesz najlepszą ofertę w zakresie kształcenia na kierunku psychoterapii. Gwarantujemy Wam nauczanie z wykorzystaniem najlepszych psychoterapeutów w Polsce.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl »

  Jeśli chcecie wziąć udział w panelach dyskusyjnych naszego towarzystwa możecie liczyć na to, że poznacie psychoterapię psychodynamiczną w najlepszym możliwym stopniu i dzięki temu rzeczywiście będziecie w stanie lepiej zrozumieć jej meandry. Staramy się Wam proponować najlepsze możliwe rozwiązania pracując w ramach naszego towarzystwa nad rozwojem innowacyjnych metod dynamicznej psychoterapii.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Magdalena Oczki »

  Magdalena Oczki jest cenionym i doświadczonym psychoterapeutą z Bydgoszczy. W swoim gabinecie stosuje przede wszystkim psychoterapię psychodynamiczną, która jest bardzo skuteczną metodą w leczeniu wielu zaburzeń. Oprócz problemów z odżywianiem, snem, stresem, obniżonym nastrojem czy lękami, zajmuje się także terapią par i młodzieży szkolnej. Swoje usługi świadczy na terenie Bydgoszczy.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dr Lew-Starowicz - Diagnoza psychologiczna Warszawa »

  Ośrodek zwany też Centrum Terapii Lew-Starowicz oferuje usługi z zakresu profilaktyki i terapii zaburzeń, które dotyczą seksualności oraz zdrowia psychicznego. Świadczy je dzięki specjalistom, których zatrudnia, a wśród nich są – psychiatra, seksuolog oraz psychoterapeuta. Ponadto w centrum pracuje ginekolog, endokrynolog, urolog i trener rozwoju osobistego.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia dla dorosłych - www.interpsyche.pl »

  InterPsyche to centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej mieszczące się w centrum Warszawy. Jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim pacjentom pomoc niezależnie od skomplikowania problemów. Możemy zagwarantować terapię dla osób młodych, samotnych par. Prowadzimy warsztaty i treningi, dzięki którym ludziom łatwiej będzie radzić sobie z problemami o charakterze psychologicznym.

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Free Forever - jak rzucić palenie papierosów »

  Jesteśmy nowoczesną firmą, której specjalnością jest terapia antynikotynowa z wykorzystaniem metody behawioralno – poznawczej. Z nami szybko dowiesz się, jak skutecznie rzucić palenie i zrobisz to w krótkim czasie bez skutków ubocznych. Nasi specjaliści tematami takimi, jak rzucanie palenia zajmują się od wielu lat, a nasza antynikotynowa terapia behawioralno – poznawcza sprawdza się na całym świecie. Skorzystaj z niej i Ty i powiedz sobie „rzucam palenie” raz na zawsze – zapraszamy do kontaktowania się oraz do współpracy z nami już dzisiaj!

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Gestalt »

  Każdy z nas mierzy się z życiowymi trudnościami. Z niektórymi problemami, trudno jednak jest uporać się samodzielnie. Jeśli problemy zaczynają nas przytłaczać i czujemy, że tracimy kontrolę nad swoim życiem, warto skorzystać z pomocy specjalistów.
  W Pracowni Psychoterapii Gestalt pomoc znajdą m. in. osoby borykające się z kryzysem psychicznym, kryzysem w związku, syndromem DDA, traumą, wypaleniem zawodowym.

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna CoTam? - psychoterapiacotam.pl »

  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o warszawskiej poradni psychoterapeutycznej, która działa w dwóch dzielnicach - Targówek i Bemowo. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany spotkaniem z psychologiem albo psychoterapeutą - na przykład uskarża się na ciągły stres w pracy albo kiepskie samopoczucie, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien to zrobić.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Terapia »

  Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju. Wykwalifikowany zespół, oferujący specjalistyczną pomoc psychiatryczną, psychologiczną, pedagogiczną, psychoterapeutyczną, reedukacyjną i diagnostyczną.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie depresji w POPiRO »

  Praski Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości w Warszawie, serdecznie zaprasza osoby, które są zainteresowane indywidualnymi konsultacjami psychologicznymi. Zajmujemy się leczeniem depresji, uzależnień i wielu innych przypadłości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Warszawie, przy ulicy Wincentego Witosa.

  Data dodania: 01 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Najnowsze wiadomości:

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: