\ Psychoterapia w Częstochowie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie

Szczegóły strony https://www.centrummandala.com:

 • ID: 8542
 • Tytuł: Psychoterapia w Częstochowie
 • URL: https://www.centrummandala.com
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 11
 • CTR: 9.09%
 • Data dodania: 13 12 2018
 • Słowa kluczowe: psycholog, Częstochowa, psychoterapeuta, psychoterapia
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Mandala Centrum Psychoterapii
 • Ulica: Aleja Wolności 22
 • Miasto: Częstochowa
 • Województwo: Śląskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Trudności emocjonalne rozmaitego typu to coraz powszechniejsze zjawisko, do niedawna rozmawiało się tylko o depresji, dzisiaj rozmawiamy dodatkowo o stanach lękowych, zaburzeniach nerwicowych, atakach paniki, zaburzeniach osobowości, trudnościach w relacjach i wielu innych problemach emocjonalnych, psychicznych. Profilaktyka jest bardzo ważna, zwłaszcza, że wiele nieleczonych zaburzeń prowadzi do samookaleczeń lub prób samobójczych. W Częstochowie miejscem profilaktyki zdrowia psychicznego jest centrum Mandala, które prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, pary i małżeństwa w kryzysie.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • CPI psychoterapia »

   Centrum Psychoterapii Integralnej. Nowością w ofercie jest psychoterapia realizowana według założeń szkoły o pod nazwą racjonalna terapia zachowania – efektywna krótkoterminowa psychoterapia stosowana w sytuacji różnych kryzysów życiowych.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Free Forever - jak rzucić palenie papierosów »

   Jesteśmy nowoczesną firmą, której specjalnością jest terapia antynikotynowa z wykorzystaniem metody behawioralno – poznawczej. Z nami szybko dowiesz się, jak skutecznie rzucić palenie i zrobisz to w krótkim czasie bez skutków ubocznych. Nasi specjaliści tematami takimi, jak rzucanie palenia zajmują się od wielu lat, a nasza antynikotynowa terapia behawioralno – poznawcza sprawdza się na całym świecie. Skorzystaj z niej i Ty i powiedz sobie „rzucam palenie” raz na zawsze – zapraszamy do kontaktowania się oraz do współpracy z nami już dzisiaj!

   Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Leczenie depresji w POPiRO »

   Praski Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości w Warszawie, serdecznie zaprasza osoby, które są zainteresowane indywidualnymi konsultacjami psychologicznymi. Zajmujemy się leczeniem depresji, uzależnień i wielu innych przypadłości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Warszawie, przy ulicy Wincentego Witosa.

   Data dodania: 01 11 2017 · szczegóły wpisu »
  • Anna Kowska-Polańska psychoterapia »

   Anna Kowska-Polańska to lekarz, do którego warto się zwrócić w przypadku wszelkich problemów natury psychicznej i psychologicznej. To gruntownie wykształcony specjalista, który dotychczas udzielił rzetelnego wsparcia szeregu osobom będącym w potrzebie.
   Psychoterapeutka z Wrocławia prowadzi leczenie pojedynczych przypadków, leczenie par i leczenie rodzin. Udziela wsparcia chorym zniewolonym przez nałóg oraz tym, którzy doznali przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Przychodzi z pomocą również tym, którzy zmagają się z depresją, przesadnym napięciem, stanami lękowymi czy poczuciem samotności. Prowadzone przez nią sesje są przetestowanym patentem na brak pewności siebie, nieśmiałość, zerową samoocenę oraz niekontrolowane epizody złości.
   Psycholog Anna Kowska-Polańska prowadzi zajęcia we Wrocławiu i Oleśnicy. wyjątkowych przypadkach przeprowadza sesje za pośrednictwem internetu. Dzięki prowadzonej przez nią terapii dowolny pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów.

   Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • SGPP Gabinet psychoterapeutyczny »

   Jeżeli interesuje Cię uzyskanie fachowej pomocy z zakresu psychologii i psychoterapii, to zachęcamy Cię do odwiedzenia Szczecińskiego Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to gabinet psychologiczny, oferujący swoim pacjentom najwyższej jakości psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz młodzieży.

   Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl »

   Jeśli chcecie wziąć udział w panelach dyskusyjnych naszego towarzystwa możecie liczyć na to, że poznacie psychoterapię psychodynamiczną w najlepszym możliwym stopniu i dzięki temu rzeczywiście będziecie w stanie lepiej zrozumieć jej meandry. Staramy się Wam proponować najlepsze możliwe rozwiązania pracując w ramach naszego towarzystwa nad rozwojem innowacyjnych metod dynamicznej psychoterapii.

   Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Poradnia psychologiczna CoTam? - psychoterapiacotam.pl »

   Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o warszawskiej poradni psychoterapeutycznej, która działa w dwóch dzielnicach - Targówek i Bemowo. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany spotkaniem z psychologiem albo psychoterapeutą - na przykład uskarża się na ciągły stres w pracy albo kiepskie samopoczucie, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien to zrobić.

   Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Klinika LMC - Psycholog w Poznaniu »

   Sprawdź koniecznie naszą stronę jeżeli szukasz dobrego psychologa w Poznaniu. Szybko przekonasz się dzięki naszym działaniom, że będzie to zdecydowanie doskonała decyzja. Gwarantujemy, że zyskasz bardzo wiele, gdy poznasz z bliska naszą stronę. Zapraszamy bardzo serdecznie, wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie – Klinika LMC.

   Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Empiria psycholog dziecięcy Warszawa »

   Dobry psycholog to podstawa w przezwyciężeniu problemów dnia codziennego, z którymi wielu z nas nie potrafi sobie porazić osobiście. Wszystkich mieszkańców Warszawy, którzy potrzebują takiego wsparcia Zapraszamy do naszego gabinetu. Na pewno znajdziecie tam Państwo psychologów, którzy pomogą w rozwiązaniu Waszych problemów i spojrzenia na nie z innej strony. Więcej informacji o nas znajdziecie na psychoterapiaempiria. pl.

   Data dodania: 24 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Psychoterapia Indywidualna Kraków - psycholog-roza.pl »

   Psychoterapeutka Kraków? Udaj się do Centrum Wsparcia i Rozwoju Róża. Znajdziesz tu pomoc psychiatryczną oraz możliwość uczestnictwa w psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i młodzieży, rodzinnej oraz par. W pełni dyskretni i profesjonalni terapeuci w atmosferze wsparcia, akceptacji i zrozumienia pomogą Ci zmierzyć się z własnymi problemami i odkryć siebie na nowo.

   Data dodania: 09 01 2019 · szczegóły wpisu »