\ Wmed - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Wmed

Wmed

Szczegóły strony wmed.com.pl:

 • ID: 4163
 • Tytuł: Wmed
 • URL: wmed.com.pl
 • Kliknięć: 16
 • Wyświetleń: 258
 • CTR: 6.2%
 • Data dodania: 16 01 2017
 • Słowa kluczowe: leczenie bólu odbytu, leczenie chorób odbytu, leczenie guza odbytu
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Wmed
 • Ulica: Malczewskiego 51
 • Miasto: Gdańsk
 • Województwo: Pomorskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Klinika wmed. com. pl poleca kompleksowe leczenie dolegliwości związanych z endoskopią, gastroenterologią, proktologią oraz leczenia chirurgicznego. Klinika działa na terenie Trójmiasta. Wszechstronna oferta zabiegów oraz specjalistyczna wiedza powodują, że kuracja są wykonywane z należytą precyzją. Zastosowanie najświeższej technologii umożliwia efektywne wyeliminowanie dolegliwości, dzięki czemu pacjenci mogą wrócić błyskawicznie do zdrowia. Wśród oferowany metod leczenie można znaleźć nieinwazyjne leczenie chirurgiczne otyłości. Dodatkowo Specjalistyczna Praktyka Lekarska wykonuje nieinwazyjne sposoby leczenia dolegliwości hemoroidalnej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Gapinski.pl »

   Michał Gapiński to lekarz, który pracuje w swoim zwodzie od ponad 15 lat. Jest właścicielem kliniki, która specjalizuje się w leczeniu kręgosłupa w Poznaniu. Każdy pacjent wychodzi z stamtąd zadowolony. Podczas zabiegów stosowane są najnowocześniejsze sposoby i techniki leczenie. Dodatków zabiegi są bezbolesne i przeprowadzane są bardzo szybko.

   Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Klinika Zdrówko s.c. »

   Klinika Zdrówko to prywatna placówka medyczna, która mieści się niedaleko Bydgoszczy. Jest w pełni profesjonalnym ośrodkiem, który oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę z wybranego zakresu. Jednym z głównych punktów działalności kliniki jest ginekologia, a więc wszystkie związane z tą dziedziną pochodne - między innymi leczenie niepłodności, diagnostyka i zabiegi z tego wynikające.

   Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Szpital Ortopedyczny "Ortomed" Kraków »

   Centrum Medyczne Ortomed z Krakowa zaprasza. Ortomed ma na celu zapewnienie holistycznej opieki medycznej pacjentom po urazach ortopedycznych. Świadczymy usługi typowo ortopedyczne oraz nadzorem i rehabilitacją pacjenta. Zapewniamy również konsultacje u innych specjalistów. Pacjenci od momentu rozpoczęcia u nas leczenia mają swojego lekarza ortopedę. Po zakończeniu leczenia istnieje możliwość kontynuacji rehabilitacji w naszym Centrum Medycznym. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z dziedziny ortopedii i traumatologii, rehabilitacji, chirurgii, anestezjologii, a nawet dietetyki. Zapraszamy!

   Data dodania: 26 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Przychodnia zdrowia Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med Kraków »

   Przychodnia Zdrowia Prima Med z Krakowa zapewnia pacjentom kompleksową opiekę medyczną. W placówce znajduje się wiele poradni specjalistycznych, gdzie świadczymy wysoką i skuteczną pomoc lekarską. W Prima Med działają poradnie specjalistyczne: dermatologia, ginekologia, neurologia, gastrologia, kardiologia, urologia, stomatologia, ortopedia, medycyna pracy. Dla nas zdrowie pacjenta jest najważniejsze.

   Data dodania: 25 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Da-vinci.org.pl »

   Terapia manualna pomaga w leczeniu nerwobóli, dolegliwości stawów, czy problemów z kręgosłupem. Jest to forma rehabilitacji, która oferowana jest przez specjalistów z ośrodka Da Vinci na terenie Krakowa. Pomagamy w dolegliwościach zdrowotnych naszych pacjentów, dbając o najwyższy komfort podczas zabiegu.

   Data dodania: 09 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Odtruwanie alkoholowe Łódź - pjratmed.pl »

   Specjalista od odtruwania alkoholowego oferuje profesjonalną pomoc i usługę odtruwania pacjentów, dojeżdżając do domu lub w wyznaczone miejsce na terenie Łodzi i okolic.
   W ramach usługi specjalista wykonuje odtrucia alkoholowe oraz EKG. Ponadto, usługa obejmuje dojazd do pacjenta o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta.

   Wiedza i wieloletnie doświadczenie w kwestii oferowania pomocy i wsparcia podczas leczenia choroby alkoholowej, pozwalają zagwarantować pacjentom pewność, poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Po zakończonej wizycie i ukończonym detoksie, pacjent ma możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji i otrzymania cennych wskazówek na temat tego, jak postępować, by rozwiązać swój problem z alkoholem.

   Specjalista z Łodzi zapewnia dyskrecję i pełen profesjonalizm oraz możliwość zamówienia wizyty w domu lub innym miejscu, w którym obecnie znajduje się pacjent wymagający detoksu.
   Zapraszamy do kontaktu.

   Data dodania: 06 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Gedeonmedica.pl »

   Przeglądasz prasę i wciąż widzisz szczupłe i piękne kobiety. Są dla Ciebie symbolem sukcesu i spełnienia marzeń. Postanawiasz być taka jak one. I nie jesz. Każdy posiłek to wyrzuty sumienia, że nie wykonałaś planu, że zawiodłaś. Tak zaczyna się anoreksja. Wyjdź z tego stanu i ciesz się życiem. Pomożemy Ci w Centrum Specjalistycznym Terapii Gedeon Medica w Piasecznie. Prowadzimy m. in. terapię dietetyczną i rehabilitację żywieniową. Zadzwoń do nas. Tel. 532 609 527. Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie.

   Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Centrum Laryngologii Mille Medica »

   Warszawska klinika Mille Medica swoją działalność rozpoczęła w 2006 roku. Założona została przez rodzinę laryngologów z Warszawy. Placówka przychodni laryngologicznej znajduję się na Ursynowie. Znaleźć tam można również gabinety alergologiczne, dermatologiczne oraz medycyny snu. Pełna oferta warszawskiej poradni laryngologicznej znajduję się na stronie Mille Medica.

   Data dodania: 16 10 2019 · szczegóły wpisu »
  • Ortolingwa2 - centrum ortodoncji »

   Wiele osób posiada kompleksy związane ze swoją wadą zgryzu. Jednak niewiele osób wie, że takie wady zgryzu da się leczyć i można je doprowadzić do zadowalającego stanu. W tym celu najlepiej zgłosić się do gabinetu ortodontycznego, w którym można liczyć na fachową pomoc specjalistów, którzy zadbają o odpowiednie leczenie wady zgryzu. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług ortodonty w Krakowie, który posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu zaplanuje odpowiednie leczenie.

   Data dodania: 09 06 2020 · szczegóły wpisu »
  • Specjalista Radiologi Krzysztof Zaleski »

   Zastanawiasz się nad tym, gdzie wykonywany jest rezonans magnetyczny? W takiej sytuacji możesz na mnie liczyć – dr n. med. Krzysztof Zaleski. Dokładnie mówiąc, proponuję diagnostykę metodą rezonansu magnetycznego. Ponadto warto podkreślić, że jest to metoda, która wykorzystuje odmienne zachowanie cząsteczek wody (tyczy się to zdrowych tkanek, jak i tych, które zostały zmienione chorobowo). Rezonans magnetyczny to nie wszystko, czym mogę się zająć (wszystkie usługi można znaleźć na stronie działalności).

   Data dodania: 07 07 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: